Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Wybierz najlepszy klip z lat 1987 - 1990
With Or Without You
19%
 19%  [11]
Where The Streets Have No Name
25%
 25%  [14]
I Still Haven't Found What I'm Looking For
7%
 7%  [4]
Desire
28%
 28%  [16]
Angel Of Harlem
0%
 0%  [0]
When Love Comes To Town
1%
 1%  [1]
All I Want Is You
10%
 10%  [6]
Night And Day
7%
 7%  [4]
Wszystkich Głosów : 56

Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Druga część ankiety na najlepszy teledysk. Dzisiejsza ankieta obejmuje lata 1987 – 1990. Gdyba ktoś zapomniał to pierwszą ankieta z tego cyklu nazwałem: „W drodze na szczyt” i obejmowała lata 1980 – 1985. Liczę na niemniejsze zainteresowanie!!!

Wszyscy wiemy, że w tych latach (szczególnie 1988 i 89) o U2 było najgłośniej na świecie.
Wydanie dwóch (sprzedanych w dziesiątkach milionów) płyt, filmu „Rattle & Hum” i książki o tym samym tytule spowodowało niezwykły szum wokół grupy, wiele prestiżowych nagród, obecność na okładkach poważnych pism.

Towarzyszyły temu niezwykłe teledyski:

With Or Without You – piękny, klimatyczny, czarno-biały klip, który wygrał nie jedną prestiżową nagrodę w 1987 roku. Pierwszy i chyba ostatni raz możemy zobaczyć Bono z tak maksymalnie spiętymi włosami. Edge rozpoczyna etap nakryć głowy (wyjątek Discotheque z 1997 roku oraz niszowy Spanish eyes) W tych latach ulubiony gadżet to kapelusz.

Where The Streets Have No Name – I zupełnie inny teledysk. Kolorowy, żywy, swieży, pogodny… Bono (tym razem po raz pierwszy z tak długimi, rozpuszczonymi włosami) porusza się zupełnie inaczej niż dzisiaj. Ale czy to dziwne – latka lecą!

I Still Haven't Found What I'm Looking For – Klip kręcony w Las Vegas. Świetny! Sama piosenka niezbyt do mnie dociera, ale w połączeniu z klipem zawsze słucham (a właściwie oglądam) ją z przyjemnością.

Desire – już kolejny album. Świetny, dynamiczny klip. I jest tam fragmencik kiedy wg. mnie Bono nigdy nie wyglądał równie rock&roll’owo (gdy idzie szybkim krokiem po ulicy)

Angel Of Harlem – pierwszy z trzech następujących po sobie czarno-białych teledysków. I pierwszy, który „fajnością” odbiega od wcześniejszych. Jednak zważywszy na blusowy klimat piosenki, klip w miarę tu pasuje.

When Love Comes To Town – piosenka średnio mi sie podoba, więc I klipu za bardzo nie kojarzę

All I Want Is You – Pierwszy fabularny teledysk zespołu. Piosenka cudo – klip nieco gorszy, co nie znaczy, że zły.

Night And Day – bardzo dawno go widziałem, ale wywarł na mnie ogromne wrażenie. Niezwykle ponury, posępny, klimatyczny...piękny!


W ankiecie nie ująłem niszowych teledysków typu: Red Hill Mining Town, In God's Country, Spanish Eyes, One Tree Hill, It's Christmas (Baby Please Come Home), God Part II czy All Along the Watchtower. To są rarytasiki dla największych fanów.

Z zagłosowaniem miałem okropny dylemat! Brałem pod uwagę aż 5 propozycji. Ostatecznie wybrałem Where The Streets Have No Name.
Jednak chciałem też wyróżnić: Night And Day, With Or Without You, Desire, I Still Haven't Found What I'm Looking For.
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Makenay
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5384
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




oddałam swój głos na WTSHNN. To teledysk który różńi się od innych, jest żywy, naturalny, nie ma jakiejś przesadnej fabuly ale pomimo tego cieszy oko. cool.gif
Where The Street Have No Name biggrin.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif Ja równiez wybrałam WHERE THE STREETS HAVE NO NAME ....uwielbiam ten utwór i klip cool.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




oj, cięzko dokonać wyboru...

With Or Without You - mój głos, uwielbiam ten klip, taki niebisko-szary,
prosty... nawet Bono całkiem przystojny lol.gif
Where The Streets Have No Name - oj, jestem na nie! straszna zazdrość - jak tak można, idziesz do pracy i spotykasz U2... ehh... powtórka z rozrywki -ABOY doubt.gif
I Still Haven't Found What I'm Looking For - też niezłe, ale Bono całuje jakas panią... [znowu zazdrosc wink.gif ] fajne sa te fragmenty, gdzie caly zespol spiewa refren, a Edzio jak gdyby nigdy nic idzie i gra sobie na gitarze...
Desire = zdecydowanie mój nr 1 wraz z WOWY (a wybrac mozna bylo tylko jeden sad.gif ) szalony, szybki... podoba mi się ten pan z brodą :D światła miasta... coś pięknego... a larry i Adam na początku... [miłość w oczach] heh...
When Love Comes To Town =oj, uwielbiam BB i tą piosenkę... ale czegos tu brakuje, mimo że jest tak naturalnie...
All I Want Is You = bardzo romantyczny, trochę symboliczny, ckliwy... nie moje klimaty wink.gif

no to tak krótko wink.gif
  
Re: <kmnd_rybnik> Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Po dłuuugim namyśle wybrałam Desire!!!
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Night And Day
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




zagłosowałam na Desire.

chciałabym podziekowac rezyserowi za...
za moment: Larry i Adam na ulicy (uśmiech Adama)
za 38 sekunde
za widok Adama w tej koszulce z gitarą
za poważnego i spokojnego Edge'a
za gitarę Edge'a
za 2,06 minute!
za Adama i Edge'a w tej kawiarence czy czymś :P
za pana policjanta
za zbliżenie na Bono gdy śpiewa "money, money, money"
za ten SAMOCHÓD!
za to, że ten teledysk...naprawde wzbudza we mnie pozadanie redface.gif
za to, że tak często słyszę tą piosenkę w Anty Radiu i widzę teledysk na VH1


Paaaablos, szybko rob topic o latach od 1991! lol.gif
  
Re: <Pablos> Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Skoro to ma być opina o teledyskach to zdecydowanie wybieram Night And Day - za fajny klimat , choć wcale ten utwór do najlepszych, moim zdaniem nie należy smile.gif
pozdro
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




DESIRE!!!!!!!!!!!!!!!
Kocham piosenkę to teledysk też musiałam pokochać biggrin.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




a ja stanę w obronie All I Want Is You cool.gif

domyślam się, że to, co mnie się w tym teledysku podoba, innych może razić, ale mimo wszystko, nie jest to kiepski klip

ma niesamowity, czarno-biały klimat, świetne zdjęcia, kojarzy mi się z Fellinim, jest morze i wiatr na plaży, no i nieszczęśliwa miłość...

i wcale mi nie przeszkadza, że niejasne zakończenie, wręcz przeciwnie cool.gif

ale głos poszedł na WOWY wink.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2006, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Zaglosowalem na Streets ale w sumie Desire jest rownie dobry- tak wiec wybralem ten ktory czesciej ogladam (a czesciej ogladam Streets bo bardziej podoba mi sie ta piosenka)

Co do "All I Want....".
W sumie w pewnym sensie jest to najlepszy teledysk u2 w ogóle. Swietne zdjecia, dobra fabula, czarno-bialy kolor i u2 w tym wszystkim...
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2006, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
człowiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4966
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




Ja również zagłosowałem na WTSHNN.Ale ciężko było wybrać bo kocham też Desire i WOWY.

Ogólnie rzecz biorąc teledyski U2 w tamtym okresie były naprawdę wspaniałe smile.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2006, 08:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




zazwyczaj głosuję w tych ankietach trochę pod prąd, ale dziś popłynę z prądem... Wybieram DESIRE, może dlatego, że ten kawałek i w audio i w wersji video po prostu prąd w sobie ma... a ja lubię U2 z pazurem.
Poza tym lubię klimat tego clipu, dynamikę miasta, zdjęcia i energię samych Jutów w nim zawartą.
  
Re: <zonia> Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskac
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2006, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Wybrałam Desire...
a najlepszy moment jest na początku.... kiedy Bono stoi przy telefonie i stuka jakąś dziewczynę w ramie... ona ma fajną minę....
Aha!... i jeszcze jedną fajną minę ma taka pani która siedzi w oknie (na początku) tak jakby chciała powiedzieć: hmm... coś tu śmierdzi...

wink.gif eusa_clap.gif biggrin.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Czwartek, 26 Stycznia 2006, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luke
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3325
Posty: 164


[ Osobista Galeria ]




Ciezki, ciezki wybor biggrin.gif

Zdecyduje sie na ISHFWILF, ale zaraz obok stawiam WTSHNN i WOW, Desire, tez cudo biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Jakim cudem pominęłam tą ankietę ???
ale moim głosem i tak nie będę się wyróżniać bo padł on na Desire - za ten power, za prędkość z jaką przeskakują kolejne klatki klipu, aż się czuje to "desire".....
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Oczywiscie DESIRE
bezsprzecznie :)
Hmm co do WTSHNN mam pewne wątpliwosci szczerze mowiac...
wychodzą na dach, ludzie szaleja... ale to wszystko jakies takie sztuczne :/ Bono nawet nie zgrywa ruchu ust z tym co leci z głośników...
Chociaż piosenka u mnie top5, wideło omijam z daleka :P

A zauwazyliscie ze w DESIRE edge wyglada zupelnie jak CHUCK? biggrin.gif tylko wlosy za duge :P dobra dobra wiem ze nie lubicie chucka ;( żart żart ok to byl żart..
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ja również zagłosowałem na Desire. Za ogólny klimat klipu, który wyróznia go z pośród konkurencji. smile.gif
  
Re: Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




WTSHNN. Nie potrafię uzasadnić, ubrać w słowa... redface.gif
  
Re: <grusia> Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




with or without you

-najlepsza piosenka
-najlepszy tekst
-najlepszy teledysk
  
Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010