Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ogon
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #37
Posty: 92


[ Osobista Galeria ]




|||Stowarzyszenie Filmowe Wrofilm oraz Portal Szorty.pl w dniach 20 - 25 luty organizują akcję bicia Rekordu Guinnessa w oglądaniu filmów w kinie non-stop. Poprzedni rekord należy do niemieckiego kina, gdzie widzowie oglądali filmy przez ponad 114 godzin.
Bicie Rekordu odbędzie się we wrocławskim kinie Atom. Stu widzów zostanie odizolowanych od świata zewnętrznego na 115 godzin. Filmy zostaną
zaprezentowane w kilkugodzinnych blokach, podzielonych dziesięciominutowymi przerwami. Nad prawidłowym przebiegiem akcji będzie czuwało na zmianę ośmiu niezależnych świadków.

::: W chwili obecnej kompletowany jest oddział zdeterminowanych miłośników kina, którzy odważą się podjąć to wyczerpujące wyzwanie.
Jesteśmy gotowi na wszelkie poświęcenie, aby udowodnić oddanie naszej pasji - filmowi. Jako że konsultowaliśmy już sprawę z lekarzem, zdajemy
sobie sprawę z ryzyka: zasłabnięć, halucynacji, późniejszych zaburzeń snu oraz trwałych uszkodzeń kory mózgowej. Jeżeli możliwe konsekwencje nie
napawają Cię przerażeniem i chcesz znaleźć się w gronie uczestników, wypełnij umieszczony na stronie www.wrofilm.pl "Formularz dla uczestników", wyślij go do nas pocztą, lub przynieś osobiście do dnia 10 lutego 2006.

www.wrofilm.pl
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
digesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5971
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




damy rade :)
  
Re: <digesta> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kotek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5977
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




No i skonczyl sie spam na maile ;) eusa_naughty.gif

Fajnie, mnie to cieszy... Ale z tego co widze, jakos ludziom nie udaje sie tu trafic :) eusa_wall.gif

Aczkolwiek popieram FORUM w pelni!!! cool.gif
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
digesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5971
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




z trafieniem tutaj, nie jest tak łatwo. a raczej nie jest jednoznacznie z linka, który został podany w mejlu.

mam nadzieję, że jednak ludzie jakoś odnajdą to forum.

odliczanie: 8 dni i 16h :)
  
Re: <digesta> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcin 18
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5984
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




trzeba pomóc ludziom trafić na forum

Wiadomość wysłana po 50 sekundach:

Re: <marcin 18> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop

Mam Pytanie kiedy zostanie ogłoszona pełna lista uczestników

Wiadomość wysłana po 25 sekundach:

Re: <marcin 18> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop

Mam Pytanie kiedy zostanie ogłoszona pełna lista uczestników????
  
Re: <marcin 18> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ogon
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #37
Posty: 92


[ Osobista Galeria ]




Forum dla uczestników RMF jest zastrzeżone i droga do niego znajduje się w dziale Kino, Radio i Telewizja w tematycznie powiązanych forach, zaraz pod nagłowkiem Kino, Radio i Telewizja.
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Niedziela, 12 Lutego 2006, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rockwell
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6002
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




digesta :
damy rade :)
musimy, bo kto da jeśli nie my? :)
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Niedziela, 12 Lutego 2006, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
digesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5971
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




pytanko: jak to bedzie z odwiedzaniem nas przez znajomych z zewnatrz w czasie przerw? napisalam mejla w tej sprawie do wrofilmu ale nie dostalam odpowiedzi...

:)
  
Re: <digesta> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ogon
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #37
Posty: 92


[ Osobista Galeria ]




a bo widzisz, padło podobne pytanie tutaj http://f.heh.pl/ftopic6006.html
i tam jest właściwe forum.
Jak sądzę, przerwy wykorzystasz na co innego.


ps. ładne zdjęcia w blogu.
pozdrawiam
m
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kotek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5977
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Odpowiedz z topicu, do ktorego link podal Przedmowca:

W ogole ja czegos nie rozumiem...

To ludki z zewnatrz beda sobie mogly wejsc i popatrzec na nas jak na zwierzatka???

Czy organizatorzy nie wpadli na to, ze takie cos jest bardzo meczace i denerwujace po 30-40 godzinach dla uczestnikow?
Chcecie pobic rekord, czy zarobic? Samo wydarzenie jest juz reklama, ale inna publicznosc???

Moze jeszcze zdjecia sobie z nami porobia??? 2PLN od sztuki, 10 za grupowe...


Co do spotkan z ludzmi z zewnatrz :)) Mysle, ze WC bedzie dla Ciebie cenniejsze anizeli buzi od Mamusi czy przytulenie sie do swojego chlopaka/dziewczyny...

Poza tym osoby z zewnatrz nie odbieraja wydarzenia w taki sposob, jak to robi uczestnik. Nie beda czekac co 5-6h pod kinem

Z czasem nawet kamerki i reportezy "Faktu" beda meczacy... a zamkniecie oczu na 10 min. bedzie cenniejsze niz zloto...

Na dobra sprawe wystarczy dobra bluza z kapturem narzuconym na oczy i system "scisnij-odscisnij mnie za reke, jak idzie ktos z "komisji""...

Poprzednio sie sprawdzilo - dalismy rade! :)

PS. Najwieksza przykrosc spotkala nas ze strony organizatorow. Obiecano nam wieczne wejsciowki do kina (ew. potezne znizki na bilety), co nic ich nie kosztuje, bo i tak nie chodze do Atlanticu, wielkie party, gdy potwierdza rekord, a przede wszystkim... KOMFORT podczas samej proby...

Bylo tak: dostalismy po wielkich "nie wiem, moze, raczej nie" karty wejscia na... 12 seansow!!!
Party pomimo potwierdzenia rekordu przez Anglikow nie bylo: no moze ta blondyna (organizatorka) z tym zarozumialym "aktorzyna" od biedy miala nocne party po samej imprezie. Jesli sami bysmy sie nie zebrali, nic by nie bylo...
KOMFORT - otoz Organizatorzy poprzednie zabawy, delikatnie mowiac, nap....i sie w trzy "d...y" w nocy ze srody na czwartek po czym ganiali jak idioci po calej sali zadajac glupie pytania i drazniac uczestnikow...
To, ze nas glodzili na poczatku - mozna jeszcze przebolec, chociaz efekt tego byl taki, ze pozniej juz nikt nic nie jadl. Red Bulle tez byly "limitowane" a to daje NAJWIEKSZY POWER (poza kawa - 0,33l co 1,5h wypijalem).

Jedyne co wynioslem z Atlanticu to kilka cennych i kochanych znajomosci...

Nie nastawiajcie sie na wielka sielanke, przyjaznie etc. na poczatku.
Ci, ktorzy myslalem, ze beda fajni, okazali sie... dziwni. Siedzieli z dala albo wychodzili po kilkunastu godzinach.
Fajna zabawa zaczyna sie dopiero po 30-40 godzinach...

A wtedy jest... zajebiscie :) Dlatego POLECAM goraco uczestnictwo...
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karolina1708
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6007
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




no witam wszystkich :)
kurczę już za tydzień o tej porze się zacznie :)
Tak w ogóle to wysyłam pytania do organizatorów a może ktoś z uczestników nie jest żółtodzióbem jak ja?
CZY MOŻNA ROZMAWIAĆ LUB W JAKIKOLWIEK INNY SPOSÓB KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z INNYMI UCZESTNIKAMI?NP.NA KONIEC FILMU JAK LECĄ NAPISY?
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karolina1708
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6007
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Znowu ja
kolejne pytania
1.W CZASIE SEANSÓW TRZEBA MIEĆ WYŁĄCZONY TELEFON. A NA TYCH 10-CIO MINUTOWYCH PRZERWACH MOŻNA WŁĄCZYĆ?
2.O KTÓREJ TRZEBA BYĆ W PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO W KINIE ATOM CZYLI NA MIEJSCU? (CZY NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO, JEŚLI NP. BĘDĘ OK.09:30? – O ILE MÓJ AUTOBUS PRZYJEDZIE ZGODNIE Z PLANEM NA PKS O 09:00)
3.WG REPERTUARU W CZWARTEK OD 03:49 DO 11:05 SĄ CZTERY FILMY? DLACZEGO NIE MA PRZERWY?
4.MOŻNA ZMIENIAĆ MIEJSCA W CZASIE OGLĄDANIA? – TZN. CZY MUSZĘ CAŁY CZAS SIEDZIEĆ W JEDNYM MIEJSCU, NA TYM SAMYM FOTELU, CZY MOGĘ ZMIENIAĆ ZARÓWNO FOTELE JAK I INNE? – NP. SIADAM NA PODŁODZE W PRZEJŚCIU MIĘDZY FOTELAMI ALBO W JAKIŚ INNY SPOSÓB
5.CZY W CZASIE SEANSU MOŻNA CHODZIĆ? (OCZYWIŚCIE TAK ŻEBY NIE PRZESZKADZAĆ INNYM) – NP. PRZESPACEROWAĆ PO SALI, ETC.?
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
digesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5971
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




no i wszystko już jasne :)

ps. ciesze sie, ze sie podobaja foty, pozdrawiam!
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ali_G23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6014
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Zastanawiam się jak tam będzie? Patrzyłem na repertuar- nawet, nawet. Opieka medyczna będzie. Jedzenie też. Nic tylko iść i oglądać. Pozdro all biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ogr
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6012
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja mam do was prośbę. Piszcie jakie gadzety, bedziecie ze soba przynosic do kina. Mozę pojawia sie jakies ciekawe propozycje, które uprzyjemnia dodatkowo maraton:) Pozdro dla wszystkich
  
Re: <Ogr> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rockwell
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6002
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




ja biorę poduchę, maść na hemoroidy, których niewątpliwie się tam nabawię i roczny zapas kropli do oczu :)
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Madaen
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6004
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Biore swojego FOX'a 40.
Spokojnie to nie broń wink.gif a
Gwizdek którego uzywalem w pracy nad morzem w zeszłym sezonie.
Jego szczegolna wlasciwoscia jest głośność do 115 decybeli. biggrin.gif
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Lutego 2006, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wieslawa8dwa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6015
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




? Chwila, chwila. Czy ja dobrze zrozumialam, ze my, jako uczestnicy, pelnic bedziemy role rybek w akwarium? Ludzie z zewnatrz beda mogli sobie najzwyczajniej w swiecie wchodzic na sale? Olaboga.eusa_wall.gif To moze byc dosyc deprymujace, czy nie? :/

A a propos gadzetow, to tez zabieram krople do oczu i moze takie urzadzenie, co to w 'mechanicznej pomaranczy' sluzy do podtrzymywania powiek. ;] Do tego witaminy, dropsy grejpfrutowe, wagon fajek i planuje twistera, albo scrabble, eurobusiness badz cos w tym guscie. Ma ktos megafon, oprocz tego gwizdka? cool.gif
  
Re: Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Wtorek, 14 Lutego 2006, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
digesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5971
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




eurobiznes? scrabble?

i moze jeszcze bierki, warcaby i puzzle 3746452 kawałków? :)


w ciagu 10 minut przerwy bedziecie sie bili o toalete, a nie rozkladali pionki :) bo w czasie seansu, to raczej na pewno niemozliwe bedzie granie w cokolwiek. nawet sluchanie muzyki dozwolone jest tylko w ciagu tych 10 minut, tak dla otrzezwienia umyslu. to jest maraton w ogladaniu fimow, a nie przesciganiu sie w co lepsza plansze gier na sali.


nie zapominajcie po co idziecie do atomu na te 6 dni :)


pozdrawiam wszystkich!
  
Re: <digesta> Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
PostWysłano: Wtorek, 14 Lutego 2006, 01:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ogon
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #37
Posty: 92


[ Osobista Galeria ]




bravo
  
Rekord Guinnessa w oglądniu Filmow non stop
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010