Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> wielki problem - poleciala partycja
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wielki problem - poleciala partycja
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djpenny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2816
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




witam
mam problem a mianowicie za pomoca Partition Magica probowalem polaczyc dwie partycje. Okreslilem mu w jaki katalog ma wrzucic dane z drugiej "wciaganej" partycji. Oczywiscie podczas procesu laczenia PM wysypal sie zglosil errory i po ponownym uruchomieniu kompa byla tylko jedna partycja ta pierwsza. Druga jest tez ale widoczna w programach diagnostycznych jako uszkodzony FAT 32. (obydwie byly NTFS).

Zaden z dostytepnych mi programow nie potrafi odzyskac danych (gdy podgladam partycje to sa same krzaczki). A dane na niej sa bo mam na 13,8GB - 13,7 zajete. Prosze o jakas pomoc gdyz mam na niej bardzo wazne dane !!

PS po paru probach roznymi progsami stan obu partycji zmienil sie na INVALID :((((
  
Re: wielki problem - poleciala partycja
PostWysłano: Sobota, 11 Lutego 2006, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
machinesjb
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5988
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




No cóż. Jesli sie ma ważne dane robi się kopię zapasową, zwłaszcza gdy bawimy sie partycjami doubt.gif .

PM wysypuje sie kiedy na partycji jest za duzo danych (prawie cała wypełniona), lub gdy dysk jest bardzo pofragmentowany. Wiem bo rozsypał mi sie chyba z 10 razy gdy cos robilem na partycjach. Moze to wiele niepomoze ale spróbuj przerobic dysk na dynamiczny z poziomu windows (np u kumpla)- usuwane są dane fat, PM niebedzie juz mógl nic z tą partycją zrobić, ale winda bezie widziec dane.

Pozdrowienia
  
wielki problem - poleciala partycja
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010