Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> simlock
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bartes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #5888

[ Osobista Galeria ]

proszew sciągnijci mi simlocka
model nokia 3510i
3509400003213426
era

Re: <bartes> simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3546

[ Osobista Galeria ]

Chyba ci sie popier.....miejsce gdzie miales to napisac...trza to zlikwidowac!!....i prosze takiego gowna tu nie wrzucac

Re: <LarryU2> simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #2399

[ Osobista Galeria ]

Moderatora nie ma myszy harcują :)

Korzystając z okazji można podyskutowac na jakieś tematy i wcale nie trzeba do tego off topica :P

Chłopaki zaraz losowanie Euro 2008. Pewnie znów trafimy na Anglie tongue.gif

Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4504

[ Osobista Galeria ]

taaa... a ktoś powiedział kiedyś, że na koncert U2 w Chorzowie można wnieść wszystko, NAWET odrzu2owca lol.gif hyhyhyh

PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #2399

[ Osobista Galeria ]

Ninde :
taaa... a ktoś powiedział kiedyś, że na koncert U2 w Chorzowie można wnieść wszystko, NAWET odrzu2owca lol.gif hyhyhyh

lol.gif

Ninde przyznaj się to o tobie mówili w Faktach? Po co był Ci potrzebny ten odrzu2owiec??? Co bys z nim robiła na stadionie :P

A tak poważnie to juz 300 razy zaatakowałem postami forum heh.pl

Jak ten czas leci......

Zbiera ktoś filmy w divixie? We formatach avi, mpg itp?

Szukam filmu 'Miedzy słowami". Mam pare na wymiane tongue.gif

korzystając z okazji chciałbym pozdrowić wszystkie Airbusy :)

PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4504

[ Osobista Galeria ]

taaaak, Airbusy to pozdrawiasz, ale że wczoraj były moje urodziny to już zapomniałeś! doubt.gif

PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4504

[ Osobista Galeria ]

odnośnie simlocków... wiecie co?? właśnie otworzyłam pomarańczowego Tymbarka, a tam na nakrętce napis.... "zdejmiemy simlocka??" lol.gif

PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4504

[ Osobista Galeria ]

ano właśnie... wpadnij ktoś na http://paula-u2.blog.onet.pl, bo mam przeraźliwie mało komentarzy... confused.gif plizzzzzzzzzzzzzz!
i z góry dziękuje wink.gif

PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #2399

[ Osobista Galeria ]

Ninde :
taaaak, Airbusy to pozdrawiasz, ale że wczoraj były moje urodziny to już zapomniałeś! doubt.gif

Bo dziś dopiero kompa odebrałem od pediatry. Więc wybacz i wszystkiego naj. :*

PS: Portugalia, Belgia, Serbia ........ oj czarno to widze..........

Re: <odrzu2owiec> simlock
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #18

[ Osobista Galeria ]

Moderator powrócił :P i zgodnie z zasadą - temat zamykam

Zamknięty: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:54 przez Bzdury
simlock
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
najtańsza firma pogrzebowa warszawatorby papierowe do cateringuliczniki na wodę wrocławbusy Belgiapsychoterapia Piła
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010