Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witam wszystkich Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Witam wszystkich
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




WITAM WAS WSZYSTKICH
Właśnie przed chwilką przeczytałam, że dostąpiłam zaszczytu i powierzono mi funkcję moderatora,tej części Forum - no cóż ogromnie dziękuję.
Dech mi zaparło - EDDY - słowo.
Jeszcze nie bardzo wiem co się z tym wiąże, ale w niedługim czasie chyba się wszystko wyjaśni.
Mam prośbę - jak będziecie chcieli mi "dołożyć" (czytaj zwrócić uwagę) - to bez "owijania w bawełnę" - nie lubię niedomówień, poza tym czy warto utrudniać sobie życie - szczerość przede wszystkim.
Myślę, że jesteśmy tutaj aby pisać również i dla własnej przyjemności i poznania opinii innych na każdy temat i nie warto się obrażać, że ktoś myśli inaczej.
Poza tym chciałam powiedzieć, że nigdy i nigdzie nie byłam moderatorem, dlatego sądzę że mi wiele rzeczy wybaczycie i niektóre podknięcia również - a jak znam życie to one będą.
Niezależnie od tego bardzo wszystkich namawiam do pisania postów, moja "mózgownica" na razie niczego nie potrafi wymyśleć, dlatego proszę potraktujcie to jako moją pierwszą prośbę.
BIBI - która była poprzednią moderatorką składam wielkie podziękowanie w imieniu "szefostwa" Forum - za jej pracę i poświęcenie swojego osobistego czasu, aby wszystko tutaj znajdowało się na odpowiednim miejscu i w odpowiednich proporcjach.

P.s.
W tym miejscu powinnam zabrać "kartkę" z której przeczytałam te kilka słów i zejść "z podium", co niniejszym czynię.
Chyba każdy zrozumiał żart ?
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




gratulacje ... mam nadzieje ze zostaniesz (podobnie do mojej persony) bardzo luźnym Moderatorem ... ale co Ja mówię to jest pewne ... niech nam przyświeca motto "nic co ludzkie nie jest nam obce" wink.gif

GRATULACJE Kaziu należało Cię się cool.gif

Tomek
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
....
bardzo luźnym Moderatorem ... ale co Ja mówię to jest pewne ... niech nam przyświeca motto "nic co ludzkie nie jest nam obce" wink.gif
GRATULACJE Kaziu należało Cię się cool.gif
Tomek


Kurde bele - dzięki, nie wiedziałam, że na to zasłużyłam, chyba się czerwienię.
Choroba jasna - chyba masz rację z tym "bardzo luźnym moderatorem", góra się chyba już przestarszyła.
Ale nic to ... mój kolega mówi "opanujemy" !!!
Może coś w tym jest. Jeszcze raz dzięki.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




smile.gif no i fajnie biggrin.gif
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kaziu, od razu się wypowiedz, do jakich granic tolerujesz spam? lol.gif
  
Re: <Berger> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Może tak, 10 wyrazów w jednej wypowiedzi - może być ?
Lubię ustalać granice - to jest dozwolony spam, ale starajcie się na temat - zgoda, chociaż trzema czy dwoma słowami - będzie z pewnością przyjemnie - zobaczycie, jak każdy będzie się starał.
Sami wiecie, że nie jestem jakimś "ograniczonym babsztylem" - więc uważam, że to jest uczciwe.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem nie jest to uczciwe.

Teraz napisze byle co, zeby wyszło więcej niz 10 słów crazy.gif
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Postaram się stosowac.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No to jest kurna rygor, ale niech Ci będzie.
Postaram się bo Cię lubie smile.gif
No i gratulacje eusa_clap.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Moim zdaniem nie jest to uczciwe.
Teraz napisze byle co, zeby wyszło więcej niz 10 słów crazy.gif

Po to jest ten post, żeby można powiedzieć co się myśli, więc co twoim zdaniem byłoby uczciwe ?
Czasami i spam jest ciekawy, interesujacy i zabawny, o ile jest w granicach rozsądku i dobrego smaku.
Poza tym, mówiłam również alby 2-3 słowa obejmowały dany temat, może się uda, po prostu spróbujmy - w końcu nic nas to nie kosztuje, wyłacznie troszkę dobrej woli.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem definiowanie spamu jako wiadomości, które mają mniej niż 10 słów jest idiotycznym i nachalnym wciskaniem w ramy czegoś, co ram z definicji nie posiada.

Ponieważ jesteś moderatorem, w swoich obowiązkach powinnaś kierować się wyczuciem i kobiecą intuicją - jeżeli czujesz, ze dany spam przekracza granice dobrego smaku, zdrowego rozsądku czy jaki tam kryterium przyjmiesz - to powinnaś na to zareagować. Chyba lepiej jest reagować zgodnie z własnym wyczuciem niż narzucanie sztucznych reguł. Zostając moderatotem zostałaś obdarzona pewnym zaufaniem ze strony admina (pozdrowionka Eddy), nie musisz na siłę wprowadzać zasad, zwłaszcza, ze jak sama mówisz jesteś moderatorem bez doświadczenia. Popatrz na forum trochę z wysokości zielonego stołka, zanim zaczniesz tworzyć regulaminy, zakazy, przepisy.

Podstawowe kryterium w określeniu co spamem jest, a co nie powinno być oparte na treści, a nie na ilości słów.

Życzę powodzenia.
  
Re: <Obserwabla> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ktokolwiek śledzi to forum nie ma wątpliwości, że ani wyczucia ani intuicji (takiej unisex) kazi nie brakuje. Twoje posty więc odbieram jako "szukanie dziury w całym". Skoro jesteś tak doświadczoną internautką, to powinnaś wiedzieć naddto, że tego typu uwagi na priv by wartało kierować tym bardziej, że kazia sama przyznała, że nie czuje się w nowej roli zbyt pewnie, więc to co wyczyniasz jest po prostu podważaniem jej autorytetu (zwłaszcza w oczach nowo przybyłych).

I pomyśleć, że to właś nie Ty nie tak dawno czepialstwo mi zarzucałaś.
  
Re: <Zed> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
to powinnaś wiedzieć naddto, że tego typu uwagi na priv by wartało kierować tym bardziej

a to czemu?
ogłoszenie formy było publiczne, dyskusja nad jej wyglądem też powinna być publiczna, zresztą Kazia sądzę że tego nie odebrała tak jak Ty :-P
  
Re: <Zed> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Właśnie dlatego, ze czytam posty kazi i uważam, że jest kobietą obdarzoną intuicją i wyczuciem pozwoliłam sobie publicznie i wprost powiedzić jej jak wyobrażam sobie jej rolę na tym forum. Poza tym miałam nadzieję, że ktoś z dyskutantów poprze moje zdanie. Kaziu - po prostu bądź sobą!

Moje posty możesz sobie odbierać jak ci się żywnie podoba. Jesteś ostatnią osobą, której rad w sprawie netykiety i sposobu dyskutowania mam ochotę brać pod uwagę. Postępując twoim tokiem rozumowania powinieneś mi tą wiadomość privem wysłać, a nie publicznie pouczać mnie co powinnam zrobić, tym bardziej, ze twoja interpretacja moich słów poszła w zupełnie niewłaściwą stronę.
  
Re: <Obserwabla> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




DOBRE i OSTRO.
Ale jak sama powiedziałaś - powinnam się kierować tzw. "kobiecą intuicją" - na szczęście ona mnie nigdy nie zawiodła.
Ilość słów, czy spam - coś trzeba było zrobić, żeby wypowiedzi były dłuższe, a nie tylko potwierdzeniem czy potakiwanie, że ktoś miał rację albo i nie.
Jak na razie nie zauważyłam, żeby ktokolwiek tutaj nie miał tzw, "dobrego smaku", nawet jak żartuje albo zwraca komuś uwagę. Być może jestem za krótko, wiem, że takie histiore będą się zdarzać, ale jesteśmy na tyle rozsądni, że damy sobie z tym wszystkim radę - oczywiście wszyscy - nie jednostka. Wychodzę z założenia, że jednostka nie zrobi za wiele, jeżeli nie pomogą jej pozostali. Wiem, że czasami trzeba coś tam "uciąć" - ale niech to zdarza się prawie że wcale - to moje chyba "pobożne życzenie" - ale w ludzi trzeba wierzyć, inaczej wszystko jest do "chrzanu".
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Drodzy moi - wiecie jestem z was DUMNA - SŁOWO
Wolę publiczną krytykę jeżeli już - bo może ktoś inny też ma takie samo zdanie, a nie ma odwagi mi tego wytknąć.
Nigdy się nie obrażam - jestem bardzo pogodną osobą i być może troszkę naiwną, ale wierzę w fakt, że wszyscy tutaj jak już powiedziałam są dla własnej przyjemności również i jeżeli już nie potrafimy się tak do końca we wszystkim zaakceptować, to przynajmniej bądźmy względem siebie tolerancyjni.
Każdy ma wady, nikt nie jest doskonały, każdy uczy się od drugiego człowieka, zawsze i do końca życia i niech to pozostanie naszą internetową dewizą.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No to i mnie nie pozostaje... jak tylko pogratulować i życzyć powodzenia.
Jedno nie ulega wątpliwości, nie jest to łatwa robota, pełna pułapek, zwłaszcza jak masz swoją wizję forum.
Niewątplie, sprawę ułatwia ale i też utrudnia doś przyjacielski klimat heha, chociaż od czasu do czasu, pobrzękują tu echa deplowych zadrażnień.
No ale cóz, life is brutal...

Witamy w klubie cool.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
....
Jedno nie ulega wątpliwości, nie jest to łatwa robota, pełna pułapek, zwłaszcza jak masz swoją wizję forum.
Niewątplie, sprawę ułatwia ale i też utrudnia doś przyjacielski klimat heha, ..............
Witamy w klubie cool.gif

Dziękuję, ale nie mam jeszcze wizji forum, raczej zaczynam "raczkowanie".
Wiem, że niełatwa praca, ale zaliczam się do pracocholików, a to jest oderwanie się od codzienności w jakiś tam stopniu.
I co tu dużo mówić właśnie dla panującego tu klimatu przyjęłam zaproszenie Eddiego i pozostałam.
A czy będą pułapki czy nie - to zależy wyłącznie od nas wszystkich, nie sądzę, aby ktokolwiek chciałby być złośliwy i uciążliwy - po prostu wierzę w ludzi.
Bardzo bym chciała, aby wśród tych wszystkich żarcików i delikatnych przekomarzaniach, panowała rodzinna atmosfera, żeby każdy kto zwróci się tutaj z jakimkolwiek problemem, znalazł u nas poradę, a może wsparcie a czasami nawet "małe opieprzantus"., a wszystko po to żeby to miało jakikolwiek sens istnienia.
Jeszcze raz dziękuję, za przyjęcie do klubu !!!
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




z ciekawości: jak sobie radzisz - jako pracoholik - z godzeniem pracy z rozmowami na forach dyskusyjnych. Z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwe. Internet to nałóg, a jak się wpadnie w nałóg, mało czasu zostaje na robotę. A Ty i ja piszemy akurat dużo postów wink.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Drodzy moi - wiecie jestem z was DUMNA - SŁOWO


no Kaziu ! smile.gif
Ja też jestem dumny ... piszesz chyba najmądrzejsze posty na forum hehu biggrin.gif
Czasami kogoś zjedziesz ale wedłgu mnie jesteś taką dobrą wróżką biggrin.gif hehe

Dużo postów piszesz... i bardzo dobrze ... biggrin.gif przynajmniej są mądre eusa_clap.gif

i to by było na tyle cool.gif
  
Witam wszystkich
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010