Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witam wszystkich Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
no Kaziu ! smile.gif
Ja też jestem dumny ... piszesz chyba najmądrzejsze posty na forum hehu biggrin.gif
Czasami kogoś zjedziesz ale wedłgu mnie jesteś taką dobrą wróżką biggrin.gif hehe

Dużo postów piszesz... i bardzo dobrze ... biggrin.gif przynajmniej są mądre eusa_clap.gif

i to by było na tyle cool.gif


Lizus... , no jednym słowem lizus confused.gif
Ale niech mu w tym wypadku odpuszczonym będzie, bo nie głupio gada wink.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Krzysiek :
no Kaziu ! smile.gif
Ja też jestem dumny ... piszesz chyba najmądrzejsze posty na forum hehu biggrin.gif
Czasami kogoś zjedziesz ale wedłgu mnie jesteś taką dobrą wróżką biggrin.gif hehe

Dużo postów piszesz... i bardzo dobrze ... biggrin.gif przynajmniej są mądre eusa_clap.gif

i to by było na tyle cool.gif


Lizus... , no jednym słowem lizus confused.gif
Ale niech mu w tym wypadku odpuszczonym będzie, bo nie głupio gada wink.gif


jhaki ze mnie lizus ...
pisze tylko to co myśle ... i tyle ...

Kazia jest z nas pewnie najstarsza i dlatego pewnie ma najwięcej doświadczeń w sprawach życiowych ...
WYMIANA POGLĄÓW MILE WIDZIANA lol.gif cool.gif biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nawet jeśli jest, "chamie bez obycia" wink.gif , to jeszcze nie powód, żeby o tym ogłoszenia dawać.
Mądra jest po prostu, a wiek, powyżej 30 oczywiście smile.gif, to rzecz wtórna.
Każdy ma tyle na ile się czuje cool.gif


Ostatnio zmieniony przez Wujek Zed dnia Środa, 03 Września 2003, 11:07, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Nawet jeśli jest, "chamie bez obycia" wink.gif , to jeszcze nie powód, żeby o tym ogłoszenia dawać.
Mądra jest po prostu a wiek, powyżej 30 oczywiście smile.gif to rzecz wtórna.
Każdy ma tyle na ile się czuje cool.gif


zgodzę się z tobą ... życie przysparza wielu problemów, których można uniknąć lub przejść przez nie .... ze zwieszoną głową....

np... teraz mam informatyke i zamiast facet uczyć nas hakować to to dał mam połazić po necie biggrin.gif heh
  
Re: <Krzysiek> Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Fajnie masz. Mój facet od informatyki był fizykiem, o informie pojęcia nie miał. Na jego zajęciach rysowaliśmy komputery. Czasami nauczyciel opowiadał o ruskich ,,maleńkich, jaszczotnych maszynach" wielkości pokoju lol.gif
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Kaziu...jestem ciekawa jak rozwinie się Twoje moderowanie...choć właściwie mam pewność, że będzie to dla Ciebie i innych znakomita, mądra zabawa. Tego życzę.
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :
z ciekawości: jak sobie radzisz - jako pracoholik - z godzeniem pracy z rozmowami na forach dyskusyjnych. Z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwe. Internet to nałóg, a jak się wpadnie w nałóg, mało czasu zostaje na robotę. A Ty i ja piszemy akurat dużo postów wink.gif


Może to temat na inną dyskusje?
A swoją drogą...ja się jakoś nie uzalezniam...od niczego wink.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Kaziu...jestem ciekawa jak rozwinie się Twoje moderowanie...choć właściwie mam pewność, że będzie to dla Ciebie i innych znakomita, mądra zabawa. Tego życzę.

DZIĘKI JAK NIE WIEM CO !!!
Myślę, że sęe uda, bo uwielbiam internet i co niektórzy co tutaj są chyba również.

Teraz odpowiadam pozostałym.
Nie wiem czy się uzależniłam od netu - no może - ale to jest mniejsze zło, od innych uzależnien, tak to sobie tłumaczę.
Jestem pracocholikiem - to stwierdzili wszyscy i sobie radzę, bo dzieci mi dorosły, wstaję o 5,00 rano szykuje obiadek, w tym samym czasie coś się tam pierze, a ja w dodatku robię śniadanko dla wszystkich, szykuję się do pracy.
A w pracy prawie wszystko na mojej głowie - ale ja uwielbiam wariacje, więc nigdy nie mam pojęcia co się może wydażyć, ale adrenalina tak pracuje, że nie potrzeba żandych środków na wspomaganie i zapominam że mam te swoje "powyżej 30 lat", bo się nad latkami nie roztkliwiam, i przyjmuję z uśmiechem komplementy w stylu - Pani ma takiego syna? chyba już zaczęło się w przedszkolu ? - odpowiadam - że jescze w łonie matki, tylko o tym nie czytali w gazetach - i świat idzie do przodu.
Po 10 gdozinach pracy jestem skonana, ale mały spacerek, problemy domowe i od nowa "wiatraczek", trzeba chcieć żyć to wszystko się uda.
To tyle w tym temacie, chociaż faktycznie powinien być o tym post, ale stwierdziłam że w końcu chodzi o moderatora i można zadawać pytania.
Poza tym nie uważam, że ktokolwie kto mówi tak miłe komplementy KOBIECIE NAJSTARSZEJ na forum, jest lizusem, to łechcze moje własne ego, hmm co by nie było lubię być chwalona - jak każdy, tym bardziej że ocenia mnie facet - kurcze - to jest niezłe.
Co do wymiany poglądów - oczywiście zawsze, tylko piszcie nowe posty, niech będzie rozległa tematyka - ja się włączę zawsze.
Dlatego zachęcam na forum wszystkich bez wyjątku.
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kaaaaziu! Ty się nadajesz idealnie! biggrin.gif Zawsze, gdy wchodzi jakiś nowy temat, czekam tylko "co też ta Kazia znowu napisze" biggrin.gif . Fajnie sie z Tobą dyskutuje. No cóż, czasem walnę na forum jakieś prowokujące, troszkę wnerwiające posty, no ale nie w złym zamiarze. Po prostu lubię wymieniać się opiniami, a że mamy trochę różne...to jeszcze bardziej mnie cieszy. wink.gif biggrin.gif Dużo się tu nauczę. lol.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Poza tym nie uważam, że ktokolwie kto mówi tak miłe komplementy KOBIECIE NAJSTARSZEJ na forum, jest lizusem,

Tak to tłumacz a ja to zrozumiem smile.gif Ja, "Wujciem Zedziem" też się czułem połechtany biggrin.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
... Zawsze, gdy wchodzi jakiś nowy temat, czekam tylko "co też ta Kazia znowu napisze" biggrin.gif . ..... Po prostu lubię wymieniać się opiniami, a że mamy trochę różne...to jeszcze bardziej mnie cieszy. wink.gif biggrin.gif Dużo się tu nauczę. lol.gif

Staram się wypowiadać bezpośrednio jak tylko przeczytam post, taka pierwsza myśl, czasami jednak dochodze do wniosku, ze należałoby może troszkę inaczej, jednak skoro to ma być dyskusja to pierwsze wrażenie jest najważniejsze - tak sądzę.
Co do tego, czy się czegoś nauczysz to naprawdę nie wiem, ale z pewnością poznasz opinie innych na wydarzenia z codziennego życia, to faktycznie forma nauki, jednak w innym wydaniu. Problem polega jednak na tym czy się nie mylimy, więc nie wszystko potraktuj nieco inaczej, my też możemy nie mieć racji - chociaż nas jest tu wiele osób.
Ogólnie się cieszę z waszych wypowiedzi i tych nawet kontrowersyjnych poglądów, bo gdyby było inaczej byłoby nudno - tragicznie nudno.
  
Re: <kazia> Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Kaziu ... wydaje mi się ze każda wymiana opinii jest nauką ... każdy rozwija się poprzez kontakt z innymi ludźmi ... a tu mamy szczególnie miłą naukę wink.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Kaziu ... wydaje mi się ze każda wymiana opinii jest nauką ... a tu mamy szczególnie miłą naukę wink.gif

Chciałabym żeby tak właśnie było i żeby w dodatku, każdy z nas dbał o tą wyjatkową i miłą atmosferę, a wierzę się uda.
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Dużo się tu nauczę. lol.gif


Nade wszystko błagam, Ciebię i innych, nie traktój tego miejsca jako źródła wiedzy o życiu.
"My" wychowani bez komputerów i internetu wiemy, że tak się nie da.
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
.....
"My" wychowani bez komputerów i internetu wiemy, że tak się nie da.

Dlaczego dobrowolnie się postarzasz ? Oni są już inną generacją, dla nich to metoda na wychowanie, nic na to nie poradzisz !!!
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
little_wild_girl :
Dużo się tu nauczę. lol.gif


Nade wszystko błagam, Ciebię i innych, nie traktój tego miejsca jako źródła wiedzy o życiu.
"My" wychowani bez komputerów i internetu wiemy, że tak się nie da.


jeju Wujku cos Ty tak starasz sie za bardzo na "straego" wyglancowac what`s up ? lol.gif
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :
nic na to nie poradzisz !!!

To fakt, ale boli, i mimo wszystko próbuję przestrzegać.
  
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
jeju Wujku cos Ty tak starasz sie za bardzo na "straego" wyglancowac what`s up ? lol.gif

Bo widzisz brachu, ja ciągle młodym się czuje, ale i z realiów sprawę sobie zdaję.
I wiem to napewno, że lepiej mi się dogadać z ludźmi 20 lat starszymi niż 10 lat młodszymi.
A swoją drogą, spotkałem dziś mojego instuktora z kursu ratowników WOPR. Pan Kazimierz ma 73 lata.
Daj nam boziu wszystkim taką "starość".
  
Re: <Wujek Zed> Witam wszystkich
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mnie chyba jednak lepiej się dogadywac nawet z 15 lat młodszymi. Większość moich znajomych jest młodsza, a jezeli starsi, to najwyżej o 3-4 lata. Ale masz, Wujku, rację. My jesteśmy już inn ą generacją niż 16 - 26 - latkowie. Dla nas ,,system" to PRL. Im system kojarzy się z komputerami. To sprawia, że patrzymy na świat inaczej.
  
Re: <Berger> Witam wszystkich
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Miło, że się zgadzasz, choć przyznam się, że wtej kwestii cholernie nie lubię mieć racji.
  
Witam wszystkich
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010