Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Jak podkrecić Celerona 2,6Ghz?!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak podkrecić Celerona 2,6Ghz?!
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Siersciuch
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5930
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Hey, mam pytanko, jak podkrecić mój procesor. Będę zakładał WC i chciałem ten fakt wykozystać, czyli przyspieszyc procka. Jest ktoś kto mógłby mi w tym pomóc :)?
Jeszcze jedno, z kąd moge się dowiedziec wiecej o moim procesorze, wiem tylko, ze jest to celeron 2.6GHz.
  
Re: <Siersciuch> Jak podkrecić Celerona 2,6Ghz?!
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skąd ? z googla najlepiej
a co do pokrecania to po co chcesz krecic ?
zaloze sie ze i tak nie wykorzystujesz nawet 50 % mozliwosci proca

zdecyduj sie na cos albo krecisz albo stawiasz wode
i zrob jedno porzadnie [kasa]
  
Re: Jak podkrecić Celerona 2,6Ghz?!
PostWysłano: Sobota, 29 Września 2007, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




[quote="Siersciuch"]z kąd moge się dowiedziec wiecej o moim procesorze[/quote]

128 kB pamięci podręcznej drugiego poziomu, efektywne taktowanie magistrali zewnętrznej 400 MHz, obsługa instrukcji SSE, 478-kontaktowa podstawka, rdzeń typu Northwood, proces technologiczny 130 nm, pobierana moc ze 60parę W, mnożnik 26; wszystko.

Podkręcanie lepiej daruj sobie. Ryzykujesz spalenie procesora, płyty głównej, wszystkich kart, a nawet twardych dysków, a i tak nie dogonisz dzisiejszych procków. Jak ci nie starcza, lepiej wymień go na pełnego Pentiuma.
  
Jak podkrecić Celerona 2,6Ghz?!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010