Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> luzik
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




No dzisiaj sobie pozwoliłam na PEŁN Y LUZ, we WSZSTKIM. Czuję się SUPER, zero problemów, świat jest "różowy", a ja jak "anielica" - hehehe.
Ustawiłam rodzinkę, w pracy stwierdziłam - teraz moja kolej - i wybyłam w ciągu 5 minut.
I warto było. !!!!
Ciekawe czy wy też mieliście takie cudowne dni.
  
Re: luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kaziu, są możliwe trzy przyczyny twojego wspaniałego nastroju:
a) zakochałaś się
b) w pracy dorzucili Ci jakieś prochy
c) dermatolog w końcu okazał sie skuteczny

Która z tych opcji? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tiiia po trzech browcach i dwóch setach tak się zaczynam czuć...
  
Re: luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj w radiu mniej więcej coś takiego podali:
"42% nastolatków optymistycznie spogląda w swoją przyszlość. Reszta...cóż, nie ma kasy na narkotyki". lol.gif
No ja też ostatnio mam dużo takich "pięknych" dni(ale naturalnie, bez wspomagaczy), mimo że w moim życiu teraz nienajlepiej sie układa. sad.gif . W takim filmie kiedyś było:
" You feel so good in sunny days.
You feel so bad in rainy days.
You don't know it, but in rainy days you can feel as well as sunny days, if you want."

I oto chodzi. smile.gif
  
Re: <kazia> luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Miewam takie chwile, dni bardzo często. Właściwie zupełnie bez powodu. Niekiedy daje mi poczucie wielkiego zadowolenia poranne, rześkie powietrze, czasem ciepły wieczór, zapach skoszonej trawy, czasem spokój, czasem rozgardiasz a czasem rozmowa z kimś. Teraz widzę miasto nocą, niebo jest mocno granatowe, jeszcze nie do końca jest ciemno, światła domów, muzyka w tle...i też jest mi cudownie. Przychodzi mi myśl czy nie jestem zbyt mało wymagająca od życia..ale w zasadzie...taka już jestem i chyba sie nie zmienię.wink.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




PEŁEN LUZIK !!!!
CIASTECZKA Z HASZEM ... + KAWKA! efekty widoczne wink.gif
  
Re: <azilez> luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 08:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




wiemo czym mowa wink.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Tiiia po trzech browcach i dwóch setach tak się zaczynam czuć...


No cyba, że się na "smutasa" nawalisz lol.gif

Ja się takim boskim nastrojem nie mogę pochwalić, ale jak się poczyta, to zaraz człowiekowi lepiej smile.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Marek D. :
Tiiia po trzech browcach i dwóch setach tak się zaczynam czuć...


No cyba, że się na "smutasa" nawalisz lol.gif

Ja się takim boskim nastrojem nie mogę pochwalić, ale jak się poczyta, to zaraz człowiekowi lepiej smile.gif


Panie Wuju boś Pan ... jakoś taki smutny człowiek ... nawet ze zdjęcia ... taką manierą zieje lol.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




[quote="e X t 7 3"][quote="Wujek Zed"]
Marek D. :


Panie Wuju boś Pan ... jakoś taki smutny człowiek ... nawet ze zdjęcia ... taką manierą zieje lol.gif


Śmiać sie trza, ale zawsze szczerze, a że mój wuja nie wyszczerza paszczy na zdjęciu, nie oznacza, że smutny człowiek. Może zdjęcie było z zaskoka. Chociaż nie sądzę, bo ładnie wyszło. cool.gif

Ja dzień "szczęśliwy" miałam wczoraj, a dzisiaj, kurczę, nauka się zaczyna. Muszę zrobić sobie jakieś ćwiczonko relaksująco-enrgetyzujące, bo tu sie do roboty trza brać, a ja w necie siedzę. No ale to forum też rozwesela. biggrin.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Kaziu, są możliwe trzy przyczyny twojego wspaniałego nastroju:
a) zakochałaś się
b) w pracy dorzucili Ci jakieś prochy
c) dermatolog w końcu okazał sie skuteczny
Która z tych opcji? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif

ŻADNA.
a) zrobiłam to dwa razy w życiu i nigdy więcej przyrzekłam sobie
b) z oszczędności nic by nam nie dali
c) dermatolog dawno mi nie potrzebny
To po prostu wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie i to wszystko.
  
Re: <kazia> luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




AD a;
Nie zarzekaj się biggrin.gif
Jak mawia wspaniała Mama, mojego znakomitego kolegi wink.gif :
Miłość i sraczka przychodzi z nienacka wink.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Miewam takie chwile, dni bardzo często. Właściwie zupełnie bez powodu. Niekiedy daje mi poczucie wielkiego zadowolenia poranne, rześkie powietrze, czasem ciepły wieczór, zapach skoszonej trawy, czasem spokój, czasem rozgardiasz a czasem rozmowa z kimś. Teraz widzę miasto nocą, niebo jest mocno granatowe, jeszcze nie do końca jest ciemno, światła domów, muzyka w tle...i też jest mi cudownie. Przychodzi mi myśl czy nie jestem zbyt mało wymagająca od życia..ale w zasadzie...taka już jestem i chyba sie nie zmienię.wink.gif

PIĘKNE, a w dodatku często - tylko pozazdrościć.
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
AD a;
Nie zarzekaj się biggrin.gif ....
Miłość i sraczka przychodzi z nienacka wink.gif

Powiem jeszcze tak:
"jak gówno pada na byle co - to też sądzi, że jego"
Ale masz rację, w życiu nic nie wiadomo., dlatego moje podejście do pewnych wydarzeń jest takie a nie inne - po prostu luźne.
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
wiemo czym mowa wink.gif


No to jak myślisz? Czy to podejście nie jest zbyt "minimalistyczne" i mało ambitne? wink.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




azilez :
e X t 7 3 :
wiemo czym mowa wink.gif


No to jak myślisz? Czy to podejście nie jest zbyt "minimalistyczne" i mało ambitne? wink.gif


nie to świadczy o samoświadomości ... jesteś szczęśliwa bo JESTEŚ ... i jak sama powiedziałaś potrafisz zawsze coś ciekawego znaleźć w otaczającym świecie wink.gif ... Ja też tak mam ... a ze ciągle szukam czegoś wink.gif ... to insza inszość ... ważne aby móc cieszyć się z różnych zdarzeń chwil ... na które inni nawet nie zwrócą uwagi ... i to nie jest minimalizm ... to świadomość ... jak naukowcy udowadniają ... większość ludzi nawet w 30 % nie jest świadoma swojego otoczenia ... patrzą a jednocześnie nie widza ... i tu powinnaś się cieszyć z tego że Ty widzisz biggrin.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
... a ze ciągle szukam czegoś wink.gif ... to insza inszość ...


wiem o czym mowa wink.gif
  
Re: luzik
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
... jesteś szczęśliwa bo JESTEŚ ... ważne aby móc cieszyć się z różnych zdarzeń chwil ... na które inni nawet nie zwrócą uwagi ... to świadomość ... większość ludzi ... patrzą a jednocześnie nie widza ... i tu powinnaś się cieszyć z tego że Ty widzisz biggrin.gif

Właśnie to jest czerpanie radości z tego co inni nie chcą zobaczyć, a potrzebne jest każdemu bez wyjątku.
  
luzik
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010