Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Początkowo zamierzałam kupić tylko zwykłą CD, jednak teraz zdecydowana jestem na zakup wersji z DVD- jest niewiele droższa a zawiera sporo atrakcji. Mam jednak pewien problem, bo merlin.com.pl oferuje 2 wersje tej specjalnej ekskluzywnej edycji CD+DVD. Jedna ma zawierać 40(!!!) stronicową książeczkę a druga opisana jest jako Brilliant Box (??) Jeśli chodzi o zawartośc, to opisy są identyczne.
Przeglądałam też pare stron zagranicznych, na których nie było szczegółowych opisów, natomiast także było kilka wersji, a co za tym idzie kilka róznych cen.. Jestem troche zdezorientowana.. trudno się w tym połapać wszystkim, straszne zamieszanie.
Na szczęście nie zamierzam zamawiać nic w internetowych sklepach, mam nadzieję, że 13 marca w Empiku, ostatecznie MM dostanę Meds- wersję DVD. Troche się boję o cenę ale cóż... nie wiem tylko którą wersje wybrać. Oczywiście zainteresowana jestem tą mega książeczką, ale żeby sie potem nie okazało, że ta druga ma jednak coś więcej! WSzystkiego co się ukaże na pewno nie będę kupować!

a na którą wersję wy się zdecydyjecie?[/b]
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Szczerze to nie mam pieniędzy i DVD, więc jasną sprawą jest, że sprawię sobie klasyczne CD :)
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 08:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Wersję z DVD i 40-stronicową książeczką, bądź też DVD w wersji Brilliant Box, tylko najpierw trzeba się dowiedzieć co to jest ;).
  
Re: <dAde> MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




^ no więc właśnie, co to jest ten Brilliant Box??? Ktoś wie??
  
Re: <mawu> MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Wkurza mnie 0ta marketingowa wrzawa..CD a moze CD + DVD...hmm a moze jeszcze lepiej CD + DVD w innej wersji ????? No i co, do kolekcji przydalyby sie jakies CDS z unikatowym wystepen na zywo, ktory za jakis pewnie czas zostanie wydane w całosci na jeszcze zupelnie innym dvd..... bo zbyt skomplikowane byloby wydanie cd i ewentualnie dvd..tak NORMALNIE.Nie wiem, nie czujecie sie troche robione??
Wiaadomo ten kto ma na to kase to sobie sprawi, i bedzie sie szczycil jakim jest prawdziwym fanem bo ma brilliant box; ten kto nie ma bedzie czul ze cos mu minelo i bedzie mu przykro ze go nie stac. Oczywiscie ze nikt nie kaze mu tego kupowac, ale wiadomo jak jest... Dla jasosci nie pisze tego zeby wylac zale, ze nie kupie sobie tego dvd , bo mnie nie stac... wrecz przeciwnie.. Ale chyba Nie kupie bo jakos nie mam ochoty napedzac tego biznesu...
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
Nie wiem, nie czujecie sie troche robione??

*ekhem*, są tu też Panowie ;p

AshtrayGirl :
Wiaadomo ten kto ma na to kase to sobie sprawi, i bedzie sie szczycil jakim jest prawdziwym fanem bo ma brilliant box; ten kto nie ma bedzie czul ze cos mu minelo i bedzie mu przykro ze go nie stac. Oczywiscie ze nikt nie kaze mu tego kupowac, ale wiadomo jak jest... Dla jasosci nie pisze tego zeby wylac zale, ze nie kupie sobie tego dvd , bo mnie nie stac... wrecz przeciwnie.. Ale chyba Nie kupie bo jakos nie mam ochoty napedzac tego biznesu...

Ale mp3'ójki z nowego, nieopublikowanego jeszcze albumu masz na dysku w imię...? No w imię czego?
  
Re: <AshtrayGirl> MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2006, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




co zrobisz, to całkiem normalne, firmy muszą sobie jakos radzic w tych cięzkich czasach, kiedy płytę ściągnąć można z neta i w tedy po c o wykłasać kasę, nawet jeśli miałąby kosztować te 30-40 zł.. Oczywiściew taki sposób nie rozumują fani, a więc na nich trzeba sobie odbić te straty.. bo tylko fan jest w stanie kupić 3 wersje 'tego samego'..
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




dAde :
Ale mp3'ójki z nowego, nieopublikowanego jeszcze albumu masz na dysku w imię...? No w imię czego?


W imię tego, że ZAMIERZAM nabyć MEDS (CD, dla uscislenia) jak tylko bedzie juz opublikowane, no i może troche dlatego ze lubie ich muzyke ????:/ ale to pewnie tylko przypadek... Ale faktycznie biznes jest biznes i moze dobrze ze istniej wierni (bezkrytyczni) fani, bo faktycznie w koncu Panowie nie mieli by na struny, i nie komponowali by nam takich hiciorow jak np Because I Want You

A poza tym nie za bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego..
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jak ja lubię to nastawienie: "I tak zarobią kasę, i tak kupię przecież, i tak..." Też ich lubię, ale jakoś nie ściągnęłam tego albumu i nie zamierzam. Bo własnie takie MAM zasady. Ale nie wiem, oczekujesz teraz niekomercyjnego podejścia? Ogladałam jakiś program o Metallice [proszę bez pytań, co ten zespół ma do Placebo, chodzi o samą sprawę], wypowiadał się Lars o tym, jakie to teksty czytał i słyszał od fanów: "Sprzedaliście się!! Nagraliście teledysk!! [chodziło o "One" - przyp.]" :P
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bliss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Według mnie Ashtray ma trochę racji. Też mam mieszane uczucia co do kilku wersji płyty.
To zakrawa na kolekcjonerstwo, a dla mnie najważniejsza na płycie jest nowa muzyka. A oprócz Placebo w tym roku zamierzam też zakupić inne wydawnictwa. Choćby nową płytę KDZKPW. Jednak każdy zrobi, co zechce.
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Przecież i tak nikt z Was nie kupi 3 wersji, więc dlaczego narzekacie? Macie wybór! :P (wiem, to kiepski argument) Oczywiście, że całość jest komercyjna, przecież oni chcą zarobić i zarabiają przede wszystkim na fanach. To że jestem bezkrytyczny wobec tego zespołu (chodziło mi raczej o same kawałki, a nie o image i działania), nie znaczy że pobiegnę do sklepu po 3 wersje, bo dzięki temu będę się czuł zajebisty i lepszy od innych.
Wychodzę z prostego założenia: oni chcą zarobić - OK; mi się muzyka podoba, więc mogę kupić jedną z trzech wersji i nikt mnie nie zmusza do kupienia najdroższej, aby nabić im kabzę - OK.
Jeśli wydają 3 wersje tego samego albumu z czysto materialistycznych pobudek - z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć "proszę bardzo". Jeśli ktoś chce kupić wszystkie 3 nie ma problemu i niech da im zarobić.
Nie rozumiem tylko dlaczego ta krytyka. Nie wiem czy pracujecie czy nie, ale przecież też nie chcecie siedzieć w biurze 8h dziennie charytatywnie, no nie?
  
Re: <dAde> MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




^ no cóż, fachowo to się nazywa sztuczne różnicowanie produktu.. nikt tu nie domaga się żeby płyty czy koncerty były za darmo, nikt nawet nie narzeka na ceny płyt, więc twoje pytanie, czy chcielibyśmy pracowac za darmo jest nie na miejscu.
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czemu "nie na miejscu"? A przepraszam, wierzysz Ty w to, że chłopaki nie chcą zarabiać pieniędzy i nie zalezy im, żeby było jej jak najwięcej? Koncertami podnoszą "jakość, atrakcyjność produktu". Sądzę, że to nie miejsce na ideały. Chcesz - kupuj CD, nie czyni to Cię ani lepszym, bo "nie napędzasz biznesu", ani też gorszym.
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Piątek, 24 Lutego 2006, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Dlatego nie na miejscu, że ja wcale nie mam nic przeciwko temu, żeby ktokolwiek na tym zarabiał i nie postuluję, żeby ktokolwiek pracował ZA DARMO czy nawet za pół darmo!!!! Ale takie zabiegi są w pewnym sensie nie do końca fair.. i najgorsze, że można powiedzieć że trochę ŻERUJĄ na FANACH. Z jednej strony niby fajnie- 3 wersje- niech każdy wybiera, co mu odpowiada albo jak chce to nawet niech kupuje wszystko. Ale jaka jest druga strona, wszyscy wiedzą.. Nie oszukujmy sie, to jest w pewnym sensie NACIĄGANIE fanów..
No ale tak to już jest i to żadna nowa strategia..
Ja to w pewnym sensie rozumiem, choć nie mogę powiedzieć, że mnie to bardzo cieszy.. i rozumiem, że innych to wkurza. Ale nie rozumiem z kolei tego typu porównań jak to z pracą charytatywną.. po prostu ono tu nie pasuje, nie widzisz?
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Marca 2006, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Właśnie wróciłem do domciu i leci w odtwarzaczu to cudeńko :]. Na razie trochę zbyt spokojnie, ale jednak trochę inaczej niż ostatnie Placebo.
:D:D:D
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Marca 2006, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ajajaj... Chyba sobie poczekam jeszcze miesiąc drunken_smilie.gif crazy.gif Żeby nawet na taką sprawę nie mieć funduszy!
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Marca 2006, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
req
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5995
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Po pierwszych przesluchaniach wrazenie pozytywne, napewno muzyka z niej bedzie mi towarzyszyla przez dluzszy czas :) Wersja CD+DVD.
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Ajajaj... Chyba sobie poczekam jeszcze miesiąc drunken_smilie.gif crazy.gif Żeby nawet na taką sprawę nie mieć funduszy!

:( :(
O ile pamiętam czekałaś na premierę i nie masz mp3?
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie mam mp3, nie mam pieniędzy, nie mam płyty... eusa_wall.gif
  
Re: MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Możesz ściągnąć... ale najpierw musisz obiecać, że prędzej czy później gdy nadaży się okazja, to kupisz ;) :D.
  
MEDS - którą wersję zamierzacie kupić? (CD/CD+DVD/CD+DVD)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010