Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Giełda -> 3200+@1.4V - SELEKCJONOWANY - TT CopperShim gratis
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
3200+@1.4V - SELEKCJONOWANY - TT CopperShim gratis
PostWysłano: Czwartek, 23 Lutego 2006, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Będzie krótko:
Athlon XP Barton 2500+
Cache 512 kB
Vcore 1.45 V
AXDA2500DKV4D
KQYHA 0422VPMW


Używany głównie do pracy w kodzie, więc obciążenie bliskie zeru:)
Zależało mi na małym poborze prądu i możliwości dużo szybszej pracy, dlatego zdecydowałem się dopłacić 120 zł za selekcję.
Moja płyta (Epox 8RDA) ma najniższe napięcie 1.4 V, więc nie znam granic możliwości poprawnej pracy przy domyślnym taktowaniu, ale po podkręceniu do 2.2 GHz (3200+) działał na obniżonym napięciu 1.4 V! Wszystko stabilnie.
Ile można znaleźć opinii na forach o tym, jak właściciele tego modelu procesora mają jakieś kosmiczne wartości napięcia, by pracował przy tym stosunkowo niedużym podkręceniu. Dla tego procesora, to nie problem. Co więcej, działa stabilnie na 2508 MHz z napięciem 1.55V!

Niestety moja płyta główna nie dawała rady i nie znam całkowitych możliwości tego CPU, ale jest to jeden z tych modeli, który ma realne szanse przekroczyć 3 GHz.

Historia używania:
- 1.5
- 2500+@1.4 V
- 3200+@1.4V

Bardzo sporadycznie pracował ponad te wartości. Nie potrzebuję takiej mocy na codzień. Także nie był katowany w żaden sposób.
Chłodzony wodą, nigdy nie miał temperatury ponad 40°C.
Zdjęcia przedstawiają licytowany towar. Gratis dorzucam TT CopperShim.
Sprzedaję, bo obecnie posiadam Athlon 64 X2 3800+.

Aukcja: http://allegro.pl/item87792698_3200_1_4v_selekcjonowany_tt_coppershim_ gratis.html
  
3200+@1.4V - SELEKCJONOWANY - TT CopperShim gratis
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Giełda

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010