Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> różnica wieku Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Temat jest sprowokowany przez wypowiedzi BERGERA i WUJKA ZED.
Panowie zaczęli wydziwiać na temat swoich własnych latek, jak to czują się "niby młodo", ale nie koniecznie dogadują się ze wszystkimi. Bo albo wolą młodszych o 15 lat, albo starszych od siebie nawet do 20 lat.
Dlatego proszę o wasze opinie, czy faktycznie ilość lat ma wpływ na kontakty międzyludzkie i w jakim stopniu jest to negatywne , a w jakim pozytywne.
  
Re: <kazia> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że dużo zależy od tego w jakim środowisku ludzi się przebywa, od naszej osobowiści, wartości...prawdę mówiąc dogadać się mozna z każdym niezaleznie od wieku ...no , może z pewnymi wyjatkami. Moje doświadczenie nauczyło mnie, ze "menelstwo" tez ludzi ale z innej zupełnie bajki i tych nalezy omijac szerokim łukiem. Po co psuc sobie nerwy?
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Myślę, że dużo zależy od tego w jakim środowisku ludzi się przebywa, ....

Proszę, wiesz że nigdy tego w ten sposób nie analizowałam, ale chyba masz rację.
  
Re: <kazia> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Każdego człowieka (albo grupy ludzi - np. jeśli chodzi o wiek) należy sie nauczyc a to wymaga czasu i kontaktu.. Jeśli znasz ich poglądy, oczekiwania, potrzeby...nie jest to dla Ciebie obce i niezrozumiałe. Wtedy umiesz z nimi rozmawiać. I co myślę najważniejsze - uznajesz ich za "normalnych" choc może czasem nieco od nas odmiennych. Ale w tym cała radość, że ludzie są tak różni...
  
Re: <kazia> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wydziwiałem. Nie pisałem, że się czuję młodo, no, ale faktycznie, czuję się lol.gif
Łapałem się na tym, że myślałem o kimś ,,chłopak (dziewczyna) w moim wieku", podczas gdy ta osoba była o 10 - 15 lat młodsza lol.gif
Faktycznie, dobrze się czuję w towarzystwie młodszych. Moja pierwsza dziewczyna była młodsza o trzy lata, druga o pięć, a półtora roku temu spotykałem się z przyjaciółką młodszą o 12,5 roku (nie piszę ,,dziewczyną", bo na przyjaźni się skończyło). Obecnie moja Ukochana (pozdrowienia, Słoneczko! smile.gif ) młodsza jest ode mnie o 8,5 roku. Z drugiej strony wiele dziewczyn zastrzega, że nie ma ochoty się spotykać z facetem, który jest starszy o więcej niż 6 - 7 lat. Ich prawo.
Ja natomiast mało widzę dziewczyn w swoim wieku, które byłyby... dziewczęce. Są jednak wyjątki. Wiem, metryki nie oszukasz, ale lubię, gdy kobieta ponadtrzydziestoletnia czuje się i zachowuje młodo. To nie znaczy, że ma być zdziecinniała, słuchac hip-hopu i używać non-stop młodzieżowego slangu.
  
Re: <Berger> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Krzysiu...w takim tempie za kilka lat bedziesz z kimś młodszym np o 15 lat!!!

Oczywiście żart wink.gif Mam nadzieję, że Twoje "słoneczko" też tak to przyjmie wink.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :

...Ja natomiast mało widzę dziewczyn w swoim wieku, które byłyby... dziewczęce. Są jednak wyjątki. Wiem, metryki nie oszukasz, ale lubię, gdy kobieta ponadtrzydziestoletnia czuje się i zachowuje młodo. To nie znaczy, że ma być zdziecinniała, słuchac hip-hopu i używać non-stop młodzieżowego slangu.


Byłam przerazona kiedy w jakimś reportażu telewizyjnym zobaczyłam kobietę 25letnią, która wygladała..boże..chyba nawet 60 to bedzie mało...Była zniszczona, zaniedbana, bez zęba...potworna wizja...kobiecej młodości.
A co Twoim zdaniem Bergusiu stanowi o dziewczęcości kobiety dojrzałej? Jakieś szczegóły w wyglądzie? Czy może cechy osobowości, charakteru?
  
Re: <azilez> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I ja mam taką nadzieję smile.gif
A poza tym nie doszukiwałbym się takiej prawidłowości. Mam w pracy 20-letnią i 35-letnią koleżankę. Zgadnijcie, która mi się bardziej podoba. Zdecydowanie ta starsza.
  
Re: <azilez> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cechy osobowości implikują szczegóły w wyglądzie. No i ważny jest tryb życia - dużo ruchu, wyjazdy na koncerty etc.
Moja Mama ma ponad sześćdziesiątkę, ale w życiu nie powiedziałbym, że to starsza osoba. Natomiast w wiosce Borek na wschodzie widziałem 50-letnią panią. Była to zgrzybiała babcia po prostu.
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A poza tym nie doszukiwałbym się takiej prawidłowości.


...no przecież to był żart...chyba już mnie troche znasz od tej strony crazy.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
I ja mam taką nadzieję smile.gif
A poza tym nie doszukiwałbym się takiej prawidłowości. Mam w pracy 20-letnią i 35-letnią koleżankę. Zgadnijcie, która mi się bardziej podoba. Zdecydowanie ta starsza.


zgadzam się ... mam koleżankę które ma 31 lat a jest dużo ładniejsza i ... hmm bardziej "świeża" - nie tylko urodą ale i duchem od dziewczyn powiedzmy w wieku 25 lat ... zawsze mnie zadziwiała ... tym bardziej ze im starsza tym lepiej wygląda wink.gif

zresztą ... to samo dotyczy mężczyzn jak zachowują „świeży” i pogodny pogląd na życie (pomimo ciągłych stresów i walki) ... ćwiczą ... zażywają ruchu wink.gif .... np biegają jeżdżą na rowerze czy tez spinają się po górach wink.gif ... to potem się zdarza ze 30-latka biorą za osobę młodsza niż metryka na to wskazuje np. ... pytają czy sprzedać bilet ze zniżką lol.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :

zgadzam się ... mam koleżankę które ma 31 lat a jest dużo ładniejsza i ... hmm bardziej "świeża" - nie tylko urodą ale i duchem od dziewczyn powiedzmy w wieku 25 lat ... zawsze mnie zadziwiała ... tym bardziej ze im starsza tym lepiej wygląda wink.gif


kiedyś mój kolega..podczas spaceru po plaży, w wietrzysty ale śliczny i słoneczny, jesienny dzień powiedział mi, ze będę kiedyś piękną, dojrzałą, czterdziestoletnią kobieta... ha,ha,ha...ten dzień nieuchronnie się zbliża...życie jest cudne!

e X t 7 3 :
zresztą ... to samo dotyczy mężczyzn jak zachowują „świeży” i pogodny pogląd na życie (pomimo ciągłych stresów i walki) ... ćwiczą ... zażywają ruchu wink.gif .... np biegają jeżdżą na rowerze czy tez spinają się po górach wink.gif ... to potem się zdarza ze 30-latka biorą za osobę młodsza niż metryka na to wskazuje np. ... pytają czy sprzedać bilet ze zniżką lol.gif


No oczywiście, że tak...mam dobrych znajomych, którzy przekroczyli już czterdziestke...a są bardziej apetyczni od niejednego dwudziesto- albo trzydziestolatka.
To wszystko jest sprawą indywidualną.... Spotkałam też jakiś czas temu o kilka lat młodszego od siebie chłopaka...bił niejednego czterdziestolatka o glowę w swojej dojrzałości, wyczuciu i umiejętności emocjonalnego kontaktu...ech...na samo wspomnienie jest mi swietnie wink.gif

Jeszcze raz powiem... życie jest cudne biggrin.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Cechy osobowości implikują szczegóły w wyglądzie. No i ważny jest tryb życia.


Tiaa, moja żona ostatnio powiedziała mi, że wyglądam jak rasowy menel... crazy.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Berger :
Cechy osobowości implikują szczegóły w wyglądzie. No i ważny jest tryb życia.


Tiaa, moja żona ostatnio powiedziała mi, że wyglądam jak rasowy menel... crazy.gif


e tam Stary Ty wyglądasz bardziej na jakiegoś zabijakę wink.gif niż menela lol.gif ... uwierz mi ... wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No toś mnie pocieszył... smile.gif Ale widzisz "zabijaka" to ta część mojej mrocznej przeszłości, która między innymi inklinuje pewne cechy wyglądu mojej twarzy... crazy.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Berger :
Cechy osobowości implikują szczegóły w wyglądzie. No i ważny jest tryb życia.


Tiaa, moja żona ostatnio powiedziała mi, że wyglądam jak rasowy menel... crazy.gif


Stary ja ci to powtarzam przy kazdym spotkaniu lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <ulan> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Musisz mi powtarzać jeszcze jedno! A no to, że obiecałem Ci, że Cię nie zabije... smile.gif lol.gif

Mów mi Franc smile.gif
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Musisz mi powtarzać jeszcze jedno! A no to, że obiecałem Ci, że Cię nie zabije... smile.gif lol.gif
Mów mi Franc smile.gif

Panowie, ładnie się bawicie i wiecie co, to również cecha młodości i metryka nie ma z tym nic wspólnego.
Bo jak mówią słowa piosenki:
"choć w papierach lat przybyło, to naprawdę wciąż wyrywa ... "
I dlatego właśnie, będziemy potrafili nawiązać kontakt z każdym pokoleniem i w dodatku łatwiej będzie nam iść przeż życie.
To taka moja mała refleksja.
  
Re: <kazia> różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No to fakt, mnie jest łatwiej z wyglądem zabijaki i menela... biggrin.gif

Kurde ludzie mi z drogi zchodzą smile.gif smile.gif przynajmniej większość...
  
Re: różnica wieku
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
No to fakt, mnie jest łatwiej z wyglądem zabijaki i menela... biggrin.gif

Kurde ludzie mi z drogi zchodzą smile.gif smile.gif przynajmniej większość...


Bo ty postepujesz zgodnie ze slowami piosenki TSA "Kto nie idzie z nami ten wrog" lol.gif biggrin.gif
  
różnica wieku
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010