Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Podłączyłem stację dyskietek. Podczas włączania – blue screen. Reset. Znowu. Odłączyłem. Włączyłem i ostatnia, a zarazem najważniejsza, partycja poszła się paść na łąkę. Windows przy próbie wejścia na tą partycję wyrzyguje komunikat: Dysk w stacji F jest niesformatowany. Czy chcesz sformatować go teraz?.

A ja nie chcę! Chcę odzyskać dane, które tam były. Przede wszystkim dokumenty i katalog z mailami pod The Bata. Nie da się wejść, skróty do plików nie działają, scandisk się nie odpala.
Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych danych? Naturalnie bez zaniesienia do profesjonalistów i bulenia odpowiednio wysokiej ceny. Jakiś program albo pomysły na to co zrobić?

System: Windows 2000 Profeszynal
Dysk: Barracuda SeaGate 40 gb
Partycja która zniknęła miała około 15 gb.
  
Re: Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Próbowałeś jakikolwiek program do odzyskiwania danych?
  
Re: <EDDY> Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Sciagnalem PS Inspector File Recovery i ciagne On Track Easy Recovery. Miast panikowac moglem od razu zapuscic googla. Choc nie pogniewam sie jak podasz jakas nazwe czegos do odzyskiwania ;)
  
Re: Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




PC Inspector jest dobry, spróbuj także Acronis Disk Director Suite 10.0.
On Track nie zapisze odzyskanych danych w wersji darmowej, poza tym jest strasznie wolny.
  
Jak odzyskać dane z padniętej partycji?
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010