Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Alkohol Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Yoo !
Jakie piwko lubicie naj naj naj bardziej ???

Mnie przypadł z zagranicznych piw Guinness (Irlandzkie) a z polskich Warka Strong, no jeszcze Reeds jest w porzo !

PEACE ! biggrin.gif

Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Odpowiem Ci tak: niewazne jakie, wazne zeby duzo go bylo cool.gif lol.gif biggrin.gif

Re: <ulan> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

Ja tam w przeciwieństwie do Kolegi Ulana wole mniej a lepszego ... głowa mniej boli potem lol.gif

Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

e X t 7 3 :
Ja tam w przeciwieństwie do Kolegi Ulana wole mniej a lepszego ... głowa mniej boli potem lol.gif

stary ! zgadzam się z tobą ! Lepiej 3 butelki Guinnessa niż 6 jakiegoś bełta taniego za 1,49 ! lol.gif

C2 H5 OH górą !
P.S Jak ktoś był dobry z chemii organicznej to wie oco chodzi !

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UbakommandoVonBigoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #168

[ Osobista Galeria ]

a ja e słodyczy to najbardziej lubie wódkę

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

No i jestem zmuszony do malego sprostowania biggrin.gif

KRZYSIEK: Nie mialem na mysli piwka za 1,49, choc i takie mialem watpliwa przyjemnosc pijac. Zdaza sie nawet dostac jakas perelke, albo w hipermarketowej promocji smile.gif

EXT: Ja nie mam problemu z kacem cool.gif, ale coz praktyka czyni mistrza. JEszcze pare spotkan z nami i kto wie...Choc sa piwa ktorych do ust nie wezme. Chocby Specjal czy DIT eusa_sick.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Z piwek - Broka, Heinekena, Daba, piwka czeskie.
Z innych alkoholi (wątek nazywa się ,,alkohol", a nie ,,piwo") - whisky, wina reńskie, becherovkę, rum tuzemsky, koniak zakarpacki.

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #232

[ Osobista Galeria ]

Ja, jako delikatna i krucha kobietka...lubię whiski wink.gif (z lodem - i niestety - z colą), tequille i babskie likiery do babskich pogaduszek(bayleis i adwokat) No i uwielbiam też domowej roboty cytrynóweczkę mojego Wuja. Robi chyba najlepszą na świecie wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #161

[ Osobista Galeria ]

Jeżeli chodzi o piwko , to również irlandzkie , ale Murphy's ( bardzo podobne do Guinessa )

Re: <andy85> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

THX za odpowiedzi... z irlandzkich jeszcze dobre jeat kilkenny...
Ale Guinneess jest chyba naj mocniejszy ! biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #216

[ Osobista Galeria ]

Żywiec... Heineken... Dym-owy Okocim...

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Krzysiek :
Yoo !
Jakie piwko lubicie naj naj naj bardziej ???

biggrin.gif

Na boga, Krzyś albo o piwesio, albo o "alkohol" pytasz?
Wierzaj mi Waćpan, że pod jedną kreskę się sprowadzić nie da wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

azilez :
Ja, jako delikatna i krucha kobietka...lubię whiski wink.gif (z lodem - i niestety - z colą), tequille i babskie likiery do babskich pogaduszek(bayleis i adwokat) No i uwielbiam też domowej roboty cytrynóweczkę mojego Wuja. Robi chyba najlepszą na świecie wink.gif

Fakt whiskey z lodem i cola to jest to. Ale domowa cytrynoweczka, albo miodoweczka przebija wszystko biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

e tam najlepsze jest Bacardi z Pepsi MAX (białe) ... albo hadcorowo wink.gif czarne z lodem i tyle cool.gif

Re: <e X t 7 3> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Skoro chcesz leciec hard corowo to moze zwykla czysta, tyle ze ciepla i przy ognisku??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

a czysty dopiero co przegryziony spiryt pił ... tak ze 80 % ... lekko rozcieńczony ... gorący jak sake wink.gif ... pite nad Rabą (rzeka) w Dopczycach .. jakieś 10 lat temu cool.gif to były czasy ostrego "rozcieńczania" np. Royalu lol.gif

Re: <e X t 7 3> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

A pil tyle ze na weselu. I malo co z tej imprezy pamieta lol.gif. ale moze starczy juz tych opowiesci...

PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #216

[ Osobista Galeria ]

ooo zapomniałam... piwo z wiśniówką ... kolega barman w młodości mojej polecił ... smakowało ... i dzięki temu napojowi zrobiliśmy taką komedię z dramatu w kinie że ho ho biggrin.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 03:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

ulan :
Skoro chcesz leciec hard corowo to moze zwykla czysta, tyle ze ciepla i przy ognisku??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Bałtycka??!! shock.gif

O piątej rano??!! shock.gif

Z mydelniczki??!! shock.gif shock.gif

NIE, NIE....

.... w życiu nie odmówię lol.gif

I co Ty wiesz o hard corze?? wink.gif smile.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

a co byście powiedzieli na inchalacje spirytowe lol.gif wymyślone przez mojego qmpla... buhahhah...
to bardzo proste... wdychasz rozgrzane opary spirytusu... wink.gif

Alkohol
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 3  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010