Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Kaskaderzy literatury. Przedstaw sylwetkę i dokonania artystyczne wybranego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kaskaderzy literatury. Przedstaw sylwetkę i dokonania artystyczne wybranego
PostWysłano: Wtorek, 21 Marca 2006, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manciu
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #6122

[ Osobista Galeria ]

Mam do przygotowania taką prezentację.Wybrałem Halinę Poświatowską.Ale nie wiem jak zacząc swoją pracę.Czy ma ktoś pomysły??

Re: <manciu> Kaskaderzy literatury. Przedstaw sylwetkę i dokonania artystyczne wybranego
PostWysłano: Niedziela, 26 Marca 2006, 02:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #272

[ Osobista Galeria ]

Najlepiej zacząć odgłosem bijącego serca. Ale musi ono bić tak, jakby za chwilę mialo się wyrwać z klatki i musi być słychać, że jest uciszane, uspokajane. I dźwięk ten, musi być tłem dla całej prezentacji, by na końcu urwać się w pół taktu...

Kaskaderzy literatury. Przedstaw sylwetkę i dokonania artystyczne wybranego
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010