Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Badania opinii o związku nieformalnym:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Czwartek, 06 Kwietnia 2006, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
socjolozka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #6176

[ Osobista Galeria ]

W ramach warsztatow na uczelni(socjologia UWr)przeprowadzam badanie, na temat, ktory zresztą sama sobie wybrałam, opinii kobiet i mężczyzn, mieszkających wspólnie(przynajmiej 3 miesiące) w związku nieformalnym, o tymze zwiazku, o ogranizacji wspolnego zycia, podejmowaniu wspolnych decyzji, porownaniu niektorych kwestii. Jest to badanie opisowe.
Zwracam sie do was z prosba o ujawnienie sie , namowienie swoich partnerek(nalezy wypelnic 2 ankiety-1. jest dla kobiety, a 2. dla mężczyzny) i wziecie udzialu w badaniu
Jest ono w formie ankiety-wszystkie pytanie maja postać zamknieta więc wystarczy tylko wybrac odpowiedzi z przeze mnie zaproponowanych.
Co wy na to??? Zachęcam do udzialu w rozwoju nauki:)

Re: <socjolozka> Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Piątek, 07 Kwietnia 2006, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Czy mam rozumieć, że męską część populacji uważasz za niezdolną do pojmowania trudnych pojęć ?? lol.gif

Re: <Wujek Zed> Badania opinii o związku nieformalnym:)
PostWysłano: Piątek, 07 Kwietnia 2006, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
socjolozka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #6176

[ Osobista Galeria ]

smile.gif Po prostu na innym forum pewien pan zarzucil mi niepoprawnosc metodologoczna (napisal ze uzywajac slowa"kohabitacyjny" wymadrzam sie lol.gif ) Przepraszam jesli kogos urazilam wink.gif

Badania opinii o związku nieformalnym:)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010