Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Longhorn looses its build lab tag. Exposed 4015 M5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Longhorn looses its build lab tag. Exposed 4015 M5
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli ktos jeszcze nie instalowal Longhorna, to niech zainstaluje nowa bete :>
Zmiany:
(Build 4015.main.030328-1500) DX 9 (9.0.900)
WMP 9 (2991)
Windows Messenger 5
A curious kill button which kills and restarts Explorer, located on the sidebar.
Well, while waiting to play with it yourself, check out a couple of screen shots and stay tuned.
tutaj
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Czemu w newsie spod tego linka jest 12 screenow i zero rzeczowej informacji??

Swoja droga to te screeny mnie smiesza. Szczegolnie dobry jest ten: http://www.winbeta.org/images/4015/device.jpg

Na ekranie hardware managera zmiescily sie 3 (slownie: trzy) urzadzenia, bo reszte ekranu zajmuje grafika.

Zassalbym pewnie, bo uwielbiam testowac taki przedpremierowy soft, ale od 2 tygodni siedze wylacznie na linux'ie i stwierdzilem, ze tak powinien wygladac system operacyjny. Swoja droga panowie z MS powinni nauczyc sie od tworcow KDE jak robic naprawde czytelne ikony. Crystal pack to dla mnie mistrzostwo estetyki, a MS robi jakies takie zamazane i w pastelowych mdlych kolorach.

Explorer kill button to swietny pomysl. Ja bym dorzucil jeszcze Device Manager Wizard kill button z racji nieudolnosci tego narzedzia.
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




moze i to ladnie wyglada, ale zeby na czyms takim pracowac, to chyba bym zwariowal :D
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




bbkr :
Czemu w newsie spod tego linka jest 12 screenow i zero rzeczowej informacji??

Swoja droga to te screeny mnie smiesza. Szczegolnie dobry jest ten: http://www.winbeta.org/images/4015/device.jpg

Na ekranie hardware managera zmiescily sie 3 (slownie: trzy) urzadzenia, bo reszte ekranu zajmuje grafika.

Zassalbym pewnie, bo uwielbiam testowac taki przedpremierowy soft, ale od 2 tygodni siedze wylacznie na linux'ie i stwierdzilem, ze tak powinien wygladac system operacyjny. Swoja droga panowie z MS powinni nauczyc sie od tworcow KDE jak robic naprawde czytelne ikony. Crystal pack to dla mnie mistrzostwo estetyki, a MS robi jakies takie zamazane i w pastelowych mdlych kolorach.

Explorer kill button to swietny pomysl. Ja bym dorzucil jeszcze Device Manager Wizard kill button z racji nieudolnosci tego narzedzia.


nigdy po screenach nie mozna osadzic czy OS jest dobry. Takie rzeczy jak ten manager to da sie zawsze wrocic do wersji z wczesniejszych systemow.
Wiele dobrego niestety nie da sie wymyslic a kazdy nowy pomysl przyczynia sie do zmniejszenia stabilnosci i wg mnie Longhorn jest do dupy.
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale moze z czasem tak sie rozwinie ze bedzie w miare chodzil, a wymagane dla niego zasoby juz beda ogolnei dostepne w domach wiec nie bedzie problemow, jak za wolny proc malo ramu czy cos innego, longhorna nie instaluje bo nie mam gdzie, tzn mam ale bete juz mialem xp i przez to sie zrazilem mocno do tego systemu juz jakis czas temu, dlatego tak pozno na xp sie przesiadlem, a pewnie mniej wlosow bym stracil gdybym to wczesnie zrobil, gdyz 98 sie nie nadaje juz :).
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




hmmmmmmm
wyglada nawet fajnie
kolorystyka bardzo sie mi podoba, ot zawsze lubialem kolor niebieski :D
niemniej jak zobaczylem menadzer urzadzen to myslalem ze sie przewroce
bezsensssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ten system nie moze byc szybki, nawet na kompie szybszym od mojego
a z zalozenia bedzie mial chodzic DOBRZE na moim kompie, bo raczej mam dobrego
  
Longhorn looses its build lab tag. Exposed 4015 M5
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010