Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Jaka pamięć, zasilacz, dysk oraz tuner TV
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaka pamięć, zasilacz, dysk oraz tuner TV
PostWysłano: Niedziela, 16 Kwietnia 2006, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
baku
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #457
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Witam.

Chciałbym zmodernizować swój komputer. Che kupić 1 lub 2 GB pamięci (w zależności od ceny), drugi dysk 200 GB (najlepiej na SATA), nowy zasilacz oraz tuner TV do zgrywania z telewizji różnych programów (posiadam wyłącznie antenę naziemną i zwykłą analogową satelitę).

Posiadam płytę główną MSI K7N2 Delta 2, procesor Athlon XP 2000+, kartę graficzną FX 5200, nagrywarkę cd, nagrywarkę dvd, napęd dvd, oraz dysk Segate 80 GB. Nie mam więc wolnego żadnego złącza IDE (dlatego dysk na IDE odpada). Nie mam też wolnego kabla od zasilania (potrzebny mi nowy zasilacz który ma conajmniej 5 trakich kabli).

Będe wdzięczy za wasze sugestie na temat tego jaki sprzęt najlepiej opłaca mi się nabyć. Dodam że moja płyta obsługuje dual channel i dlatego zastanawia mnie też czy klepiej kupić 2 kości RAM po 512 MB czy jedną kość 1 GB
  
Jaka pamięć, zasilacz, dysk oraz tuner TV
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010