Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Gdzie dostane krawat leppera ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tak jak w pytaniu, nie pozwalaja mi nosic w szkole krawatu z browarem, to bede nosil krawat leppera, tylko skad taki dostac ???
  
Re: <hardtmuth> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zamów u krawca, albo zapisz się dla jaj do Samoobrony, to Ci dadzą ;)
  
Re: Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Zamów u krawca, albo zapisz się dla jaj do Samoobrony, to Ci dadzą ;)


czekaj może nie dla jaj ! ... może to przyszła partia rządząca ... a jak się hardtmuth zapisze to będziemy mieć tam "swojego człowieka" wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kolega dyskutant zostanie Konradem Wallenrodem? Czekaj, a może on naprawdę jest sympatykiem Samoobrony, a my go tak ograniczac chcemy? ;)
  
Re: Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ej bez jaj panowie, ja chce naprawde ten krawat i nie chce wstepowac do samoobrony, bo rodzice mnie z domu by chyba wyzucili ;d
  
Re: <hardtmuth> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No pożartowaliśmy sobie trochę :)
Ale poważnie, zamów u krawca!
Na pewno można też kupić biały i samemu pomalować w paski, ale jak technicznie - to Ci już nie powiem.
  
Re: <hardtmuth> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




zadzwoń do samoobrony i oni z przyjemnością krawat prześlą, a będą przy tym szczęśliwi jak dzieci. :)
  
Re: Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Można kupić w lokalnym biurze samoobrony, wiem, a co biggrin.gif
  
Re: <Aht> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no dobra, ale czy gdzies w okolicach gdanska jest lokalne biuro samoobrony ?


malowanie w paski raczej nie wchodzi w rachube, ale molgbym poszukac materialu w paski i go wykozystac ;d
  
Re: Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
no dobra, ale czy gdzies w okolicach gdanska jest lokalne biuro samoobrony ?


Pewnie jest. Shit rozlewa się po całym kraju. Mam nadzieję, że nie będziesz łaził w nim na codzień. Wszak to tak jakby napisać sobie na czole; "Jestem idiotą" eusa_wall.gif
  
Re: <hardtmuth> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 04:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Wpisujesz samoobrona.pl i masz ich stronę. Tam jest mapka z wyborem województw. Klikasz Pomorskie i masz

Hojarska Danuta
ul. Szafarnia 4
80-785 Gdańsk
Nie wiem czy to jej biuro, czy prywatny adres.crazy.gif
Zawsze możesz spytać się majlem .
  
Re: <Mike> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jaki shit, dla mnie to beka, narazie zabraniaja mi w szkole promowac alkohol, wiec bede promowal to, bo z leppera jest beka i tyle ;)
  
Re: <Tirinti> Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oki ide poprzeczesywac strone samoobrony i napisze maila pewnie tez ;), czy mozna dostac u nich taki krawat ;)
  
Re: Gdzie dostane krawat leppera ?
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
jaki shit, dla mnie to beka, narazie zabraniaja mi w szkole promowac alkohol, wiec bede promowal to, bo z leppera jest beka i tyle ;)


Przestanie być śmiesznie jak do przewodniczącego Andrzeja będzie się mówi per prezydencie albo premierze... eusa_wall.gif crazy.gif
  
Gdzie dostane krawat leppera ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010