Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> "hehowe" koszulki Idź do strony 1, 2, 3 ... 8, 9, 10
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




skoro powiedziało sie a ... to trzeba isc za ciosem ....

wydaje mi sie ze nadszedl moment kiedy powinnismy sobie sprawic nasze forumowe koszulki ...
od jakiegos czasu wiele osob prosilo mnie o zaprojektowanie koszulek - wiec w wolnych chwilach kilka z pomyslow przelalem na ekran komputera i teraz chce je Wam przedstawic .....
.... wszystko to z perspektywa ze takowe koszulki wykonamy .....
jeszcze nic nie wiadomo...
nie znam ceny, ani materialu na koszulk, nie wiem jakie koszty wysylki ani innych "organizacyjnych" informacji ...
wiec na to wszystko przyjedzie pora ...
choc o kilku juz wiem :
- wiec widzi mi sie ze nasz koszulka powinna byc jednokolorowa - tak jest najprosciej - koszulka bedzie wykonana technoologia wprasowywania specjalnej folii w tkanine - jesli ktos widzial moja koszulke "koncertowa" yo wie jak to wyglada .... zreszta postaram sie egzemplarz zerowy miec na zlocie w Krakowie


a teraz chcialbym Was poprosic o ocene moich projektow
WSZYSTKIE MOZECIE OBEJRZEC W MOJEJ OSOBISTEJ GALERII
(jakos nie chca mi sie umieszczac fotki)
lub ewentualne nadsylanie swoich, jest tylko kilka technicznych przeslanek :
* prosze o projekty jednokolorowe (proste jest piekne i tansze )
* pliki przeslane na mojeo maila powinny byc w Corelu (do wersji 12 !) z wszystkimi czcionkami zamienionymi na krzywe
* wszelkie watpliwosci postaram sie ewentualnie wyjasnic bezposrednio z autorami

najlepsze z nadeslanych pracy postaram sie opublikowac i oglosic ewentulane ponowne glosowanie po ....
21 dnia (3 tygodniach !!) liczac od dzis ....
do tego czasu bedzie wiadomo wszystko w kwestiach technicznych ....

..... teraz Wasz ruch czekam na propozycje ... i Wasze glosy ....
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




jesli ktos potrafi zrobic ankiete to prosze to zrobic - mnie sie jakos nie udaje - a jesli sie nie uda to prosze o info na priva z wzorem na ktory jest oddany glos ...
tylko te beda podliczane ...

pozdrawiam ....
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5359
Posty: 210


[ Osobista Galeria ]




Superancko :)
Tylko nie wiem czy ja mam cos zepsute czy cos jest nie tak.. nie da sie otworzyc (w nowym oknie) Twych prac w galerii...
  
Re: <pigol> "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Pigol, mógłbyś wrzucić projekty na jakiś portal do umieszczania zdjęć??? imageshack czy jakoś tak coś takiego było. Zdjęcia w twojej galerii nie otwierają mi się.
pozdr
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




W galerii są... ale nie mogę ich obejrzeć w powiększeniu eusa_eh.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Patie :
Superancko :)
Tylko nie wiem czy ja mam cos zepsute czy cos jest nie tak.. nie da sie otworzyc (w nowym oknie) Twych prac w galerii...


Ja też nie mogę ich otworzyć... sad.gif
  
Re: <agrace> "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Jak wejdziecie w galerie to tam na dole po prawej stronie jest taki link rzeby sciagnac galerie.. wtedy bedzie mieli ja na komp. i otworzycie wink.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




ja tez nie moge otworzyc :(

a odnosnie koszulek to jestem jak najbardziej ZA!!!!
wlasnie czytalam zalegle maile z u2pl i okazalo sie ze nie zalapalam sie na nowa edycje koszulek (zadko ostatnio zagladalam na skrzynke). przydaloby sie cos szykownego na lato wink.gif biggrin.gif

pytanie: bedzie opcja dziewczyńskiej koszulki?? w takich sie ladniej wyglada niz w zwyklych t-shirt :D

pozdrawiam
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Pigol,szacunek! eusa_clap.gif
Dołączam się do pytania Aps smile.gif .
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Może raczej "kobiecej" ;) Mogą być, ale dla mnie to chyba [z tego rodzaju] XXXXL lol.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




witam
mozna by zmenic napis z www.f.heh.pl na www.u2.heh.pl
wiem ze nasze forum jest tylko czesc forum heh ale ja jakos nie czuje wiezi z "ta reszta"
mi sie najbardziej podoba wzór 1
  
Re: <aps> "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Aaaa... i zapomniałam napisać biggrin.gif Najbardziej mi się podoba ta z rysunkiem Bono i napisamy z tyłu biggrin.gif Tylko przydałoby się ten jeden napis zmodyfikować na beLIEve wink.gif ale to nie jest konieczne... smile.gif Dobra robota! eusa_clap.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




A ja głosujęęę smile.gif na wzór 2 lub 3 cool.gif
  
Re: <dagasia> "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wiercioch
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5442
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




6!

To co prawda koszulka heh'u, nie u2@pl - ale pozwole sobie doradzic i zapytac.
- projektow zwykle ci u nas dostatek - ale rownolegle warto zakrecic sie wokol 'wyboru' wykonawcy;
- czy ta koszulka bedzie tylko dla heh'owcow, czy zamawianie bedzie 'otwarte'?

pozdro, Wiercioch
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Moją faworytka jest koszulka nr 2 biggrin.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5359
Posty: 210


[ Osobista Galeria ]




Glosuje na 4 ;)
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




kochani !!

nie wiem co se stalo !!!!
ja tez nie moge ich otworzyc !!!
moge je komus podelsac zeby ktos inny umiescil - bo mnie jakos nigdzie nie chca wejsc !!!
sorki !
zrobilem Wam klopot !!!

i jesli chodzi o glosowanie - to :

LICZONE SA TYLKO GLOSY ODDANE NA MOJEGO PRIVA !!!!!

innych nie licze !!
(wiec na chwile obecna nie ma zadnych glosow !)

jesli chodzi o koszulkie damskie - wszystko bedzie wiadomo, jak bede mial dokladne wiesci to dam znac !!!
(nie ukrywam ze wszystko zalezy od ilosci !!)

a zamowien nie mam zamiary nikomu ograniczac - choc mnie sie nie udalo zamowic koszulek z U2@pl - jesli kogos nie razi ze bedzie na niej heh.pl lub inaczej to prosze bardzo !!!


pozdrawiam
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




WAŻNE GŁOSY TYLKO NA PRIVA !!!!!!

poprostu nie bede mial mozliwosci inaczej ich zliczyc !!!
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




hmm, te pliki pigola w ogóle nie chcą wejść na imageshack'a.. eusa_eh.gif
  
Re: "hehowe" koszulki
PostWysłano: Wtorek, 18 Kwietnia 2006, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




.Dzięki Anchois,ale...Nie wiem czy tylko ja tak mam,czy wszystkim Wam zamiast obrazków pokazują się te białe prostokąciki z " X" ? sad.gif
EDIT: O widzę,Anchois,że też to zauważyłaś wink.gif
  
"hehowe" koszulki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 10  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010