Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Masz zespół ? Zajrzyj koniecznie !
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Masz zespół ? Zajrzyj koniecznie !
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2006, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Synek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1170
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]
Trwają prace nad albumem muzycznym dedykowanym Narodowym Siłom Zbrojnym. Do udziału w kompilacji zgłosiło się już 12 polskich zespołów i solistów.

Jednym z nowych projektów Związku Żołnierzy NSZ jest album muzyczny. Ma on być formą muzycznego hołdu dla ludzi, którzy tworzyli Narodowe Siły Zbrojne i dla wszystkich żołnierzy tej legendarnej formacji zbrojnej. Dla ich bohaterstwa i wiary. Dla ofiary z życia i młodości, jaką wielu z nich złożyło. Chcemy, aby album był też impulsem skłaniającym słuchacza do refleksji nad dramatyczną historią naszego Narodu i jego walk o Wolność.

Celem projektu jest prezentacja utworów muzycznych związanych swą tematyką z polskimi, narodowymi formacjami partyzanckimi w latach 1939-56, w szczególności z NSZ oraz ogólnie z tematyką patriotyczną. Mogą to być zarówno współczesne adaptacje oryginalnych pieśni i wierszy partyzanckich, jak i utwory z autorskimi tekstami w mniejszym lub większym stopniu dotykającymi tej tematyki. Zainteresowanym osobom ZŻ NSZ udostępni zbiór oryginalnych pieśni żołnierzy NSZ z czasów wojny.

Na projekt muzyczny składać będzie się płyta cd z utworami, wzbogacona książeczką z fotografiami polskich partyzantów oraz materiałami informacyjnymi na temat NSZ.

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich zainteresowanych artystów, zespoły i projekty, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny wykonują. Ostatecznym terminem nadsyłania utworów jest 30.06.2006 r.

Więcej informacji: , tel 0607 697 381
  
Masz zespół ? Zajrzyj koniecznie !
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010