Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




OGLĄDAŁEM PRZYPADKOWO KONCERT OASIS.
MASAKRA eusa_wall.gif
PATRZAC NA TEGO BEZNADZIEJNEGO ŻAŁOSNEGO GALLAGHERA POMYŚLAŁEM O U2 I UCIESZYŁEM SIE ZE SA TACY WOKALIŚCI JAK BOBO
CO MYSLICIE O INNYCH KAPELACH NA ŻYWO.
  
Re: <killiney> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




OCZYWIŚCIE CHODZIŁO MI O "BONO" sorki biggrin.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




a) edytować posty można
b) to jest forum o U2. Gdybyś założył wątek 'jak U2 wypada na koncertach' mialoby to sens\
c) nie fajne, co fajne, ale co sie komu podoba - fani Oasis być moze nie mogą patrzec na Bono i ten cały show.
d) U2 na koncertach wypada nieprzeciętnie smile.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TheFreshMaker
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5054
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się, że ten temat ma szansę przebicia. Tematy typu "moje koncertowe wrażenia, związane z u2" czy "u2 najlepszym koncertowym zespołem świata" pojawiały się setki razy, a porównanie koncertowych występów Irlandczyków w porównaniu z innym rock'n'rollowymi zespołami świata umożliwia przyjrzenie się temu zagadnieniu z innej, głębszej i bardziej obiektywnej strony. Ciekowym może się wydać porównanie oprawy audiowizualnej u2 z Pink Floyd, czy zachowań scenicznych Bono i Toma Waitsa (dla przykładu)

Rzeczywiście, Gallagher z tymi wyciągniętymi rękami, pochyloną sylwetką i manierą wiecznego krytykowania bywa wkurzający
zly.gif zly.gif zly.gif


Choć to nie ja jestem administratorem, aby decydować o kształcie tego forum cool.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie temat ok, ale od czasu do czasu jakiś argument w nim przydałby się. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Trzeba sobie zadać pytanie -CO LUBIĘ?
Występy U2 są pełne;żywiołowości, eksperymentów,OSOBY BONO- poprostu show.Jest to mój ideał artysty scenicznego.Napewno nie tylko mój.Wiadomo ze U2 wypada wyjatkowo dobrze na koncertach.
Patrząc na aroganckie, zarozumiałe, "stateczne" lol.gif ,zachowanie Gallaghera zastanawiam sie o co mu chodzi.Ogladajac koncert Oasis aż mnie podniosło ehehhe.Koleś sie zachowuje jak by łaske robił że śpiewa.
Może to taki oryginalny styl.Co za kontakt z publicznością lol.gif
Dziekuje U2 za to jacy są biggrin.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




killiney :
OGLĄDAŁEM PRZYPADKOWO KONCERT OASIS.


może to był cover band lol.gif

killiney :
PATRZAC NA TEGO BEZNADZIEJNEGO ŻAŁOSNEGO GALLAGHERA POMYŚLAŁEM O U2 .


Moment, ale mówisz tutaj o scenicznym wizerunku Liama Gallaghera czy dorobku artystycznym Oasis? Jeśi o tym pierwszym, to w porządku masz pełne prawo do tego, żeby tak właśnie określać jego image. Pytanie tylko, czy na tej podstawie można twierdzić, że przez to zespół jest beznadziejny, żałosny itp? Równie dobrze można w podobny sposób określić The Cure, bo Robert Smith ma słabość do makijażu... To, że Liam jest jaki jest, ignorant, krytyczny wobec wielu rzeczy, a na dodatek z objawami nadbobudliwości nie znaczy chyba, że Oasis jako zespół jest właśnie taki. Heh, słuchając bootlegów Oasis naprawdę nie mogę sie z Tobą zgodzić, bo bije od nich energia, a zaangazowanie publiczności mówi chyba samo za siebie. Nawet Piotr Kaczkowski w swojej ksiązce pisze, że po tym jak był na koncercie Oasis, wybaczył Liamowi wszystko:)

Co do porównywania koncertów U2 z innymi, to chyba temat rzeka. Można pisać i pisać, bo ktoś powie, że koncerty U2 mają moc oczyszczającą, zaś Sepultury są genialne, inny że Depeche Mode wprowadza ludzi w ekstazę, a Tori Amos przenosi do innego wymiaru. I kto ma rację?? WSZYSCY. Bo w tej akurat sytuacji, liczą się subiektywne odczucia oraz cała masa innych czynników, często trudnych do sprecyzowania. Serce nie sługa:)
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Moment, ale mówisz tutaj o scenicznym wizerunku Liama Gallaghera czy dorobku artystycznym Oasis? Jeśi o tym pierwszym, to w porządku masz pełne prawo do tego, żeby tak właśnie określać jego image. Pytanie tylko, czy na tej podstawie można twierdzić, że przez to zespół jest beznadziejny, żałosny itp?


Nie można. To tak, jakby twierdzić, że np. AC/DC sa beznadziejni na żywo, bo Angus głupio skacze.

Cytat:
To, że Liam jest jaki jest, ignorant, krytyczny wobec wielu rzeczy, a na dodatek z objawami nadbobudliwości nie znaczy chyba, że Oasis jako zespół jest właśnie taki.


Ja ich za to właśnie lubię ! Nie wszystkie zespoły muszą zbawiać świat.

Cytat:
Bo w tej akurat sytuacji, liczą się subiektywne odczucia oraz cała masa innych czynników, często trudnych do sprecyzowania. Serce nie sługa:)


O.
  
Re: <JustinHawkins> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




U mnie wygrywa U2. Bo bardzo podoba mi się ich sposób bycia, zachowanie i to jak wyrażają muzykę za pomocą koncertów. Inne zespoły grają inaczej dlatego mi się nie podobają ta bardzo. Koncerty U2 są takie specyficzne. (od razu zaznaczę: nie mówię, że inne nie. Po prostu koncerty U2 sa specyficzne na swoj sposob i to mi sie podoba) Bono to człowiek z wielką charyzmą. To jest naprawdę coś. Wystarczy, że uniesie rękę z mikrofonem, a cały stadion zaczyna śpiewać. Publiczność je mu z reki. U2 potrafią świetnie grać na żywo. Już po kilku piosenkach tworzy się super atmosfera. I chłopaki nawiązują więź z fanami. To jest bardzo fajne wink.gif Ogólnie wolę muzykę na żywo.
Chciałam jeszcze nawiązać np. do Coldplay. Ich muzyka nawet mi się podoba. Ale nie podobają mi się np. ruchy wokalisty na scenie. Czy jego głos. To jest różnica międzi nim, a Bono na koncertach... Więc wolę U2. wink.gif
  
Re: <JustinHawkins> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Spoko spoko
Do twórczosci oasis nic nie mam nawet sobie kiedys płyte kupiłem.Niekture kawałki mi sie podobają.Ja wyraznie pisałem ze moim zdaniem Gallagher jest żałosny i zarozumiały.Wytumaczcie mi czemu on stoi jak by wrósł.
Taki image i to sie podoba.Tego nie pojmuje.Może jest niesmiały lol.gif
Bono w jakimś wywiadzie mówił, że jesli ktoś jest nie smiały niech sie nie bierze za bycie wokalistą.Co miał na mysli?
Mimo to Oasis odniosło sukces.
Czy jest kapela która robi większy lub podobny show jak U2-waszym zdaniem
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




killiney :

Gallagher jest żałosny i zarozumiały.


Zarozumiały w porządku, wielu tak uważa, ale prosze wytłumacz mi dlaczego piszesz, że jest żałosny. Bo to określnie naprawdę nie PASUJE do Liama. Wiesz, dobór słów jest bardzo ważny, zwłaszcza w przypadku takich śmiałych.

killiney :
wytumaczcie mi czemu on stoi jak by wrósł.


Proponuje się z managmentem skontaktować i zadać im to pytanie, a nóż ktoś już się nad tym zastanawiał. Może po prostu tak lubi?? I chyba w ten sposób robi to najlepiej. Nie kazdy wokalista biega po scenie, 'maca' fanki i przemawia...

killiney :
Taki image i to sie podoba.Tego nie pojmuje.Może jest niesmiały lol.gif


No więc widzisz, jakoś wielu ludziom to w jaki sposób Liam sie kreuje nie przeszkadza, co więcej uwielbiają to! shock.gif

Jeśli uważasz, że Liam Gallagher jest nieśmiały, to ja od dziś będę odbierać Westlife za najlepszą kapele na wyspach <ironia>
Znów chyba nie doceniasz znaczenia słowa 'nieśmiały'. Posłuchaj badź też przeczytaj sobie jakikolwiek wywiad z Liamem to zmienisz zdanie na temat niesmiałości tego pana.


killiney :
Bono w jakimś wywiadzie mówił, że jesli ktoś jest nie smiały niech sie nie bierze za bycie wokalistą.Co miał na mysli?


I ma rację. Hmm, a co miał na myśli mówiąć to..... możemy się pewnie tylko zastanawiać. Człowiek nieśmiały = człowiek bez charyzmy--> NUDA

A jak widać na załączonym obrazku ( czyt. rynku muzycznym) Oasis przełamało wiele barier i zrobiło zawrotną karierę.

killiney :
Czy jest kapela która robi większy lub podobny show jak U2-waszym zdaniem


Chyba bierzesz zły wyznacznik to tego, by stwierdzać, czy koncert jest dobry czy nie. Bo to, iż jakakolwiek grupa użyje więcej efektów czy gażetów podczas wystepu wcale nie determinuje całościowej oceny koncertu. Oczywiście miły dodatek, ale sedno rozgrywa się gdzie indziej, każdy, kto był na jakimkolwiek koncercie, wie doskonale gdzie:)
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Bardzo fajnie ktoś wyżej napisał więc tylko sobie dodam takie tam.
Też bardzo lubię słuchać koncertów Oasis, wymiatają.
Mam gdzieś to co mówią członkowie tego zespołu o członkach innych zespołów.
Niesmiałość? Wokalista XTC był tak nie smiały, że prawie nie koncertowali. A wokalista XTC jest zajebistym wokalistą. Za przeproszeniem ;)
Sporo większy show robiło wspomniane już chyba Pink Floyd, wielki robią też Stonesi, a nawet Madonna.
Czasem więcej luzu i spontaniczności jest nawet na koncertach starych dziadów z Yes. Dziś słuchałem bootlegu Belle&Sebastian, też są w tym (bezpośredni kontakt z publiką) lepsi (wyłączmy stąd trasę Elevation i sporą część Vertigo ;) ).
Etc.

Co takiego jest w U2? Po prostu kochamy tą muzykę bardziej niż inną, dlatego też kochamy ich koncerty bardziej niż koncerty innych. Tyle chyba :)
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




acr :

Co takiego jest w U2? Po prostu kochamy tą muzykę bardziej niż inną, dlatego też kochamy ich koncerty bardziej niż koncerty innych. Tyle chyba :)


Zgadzam się Acr,w 100% smile.gif .W tym właśnie rzecz.
Przecież nie można powiedzieć,że np. Queen wypadało źle na koncertach (wręcz przeciwnie przecież wink.gif ). Faktem jest,że U2 robi wielkie i niezapomniane show,ale nie są oni pierwsi.Tyle,że na nich zawsze będziemy patrzeć trochę bardziej ulgowo,nawet gdy popełnią błąd,bo to w końcu 'nasz' zespół, 'nasza' muzyka.
P.S Oasis strasznie lubię smile.gif .
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




killiney :


Czy jest kapela która robi większy lub podobny show jak U2-waszym zdaniem


U2 to nie wszystko, czasem warto spojrzeć w przeszłość:










Queen - i wszystko jasne cool.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
[..]

Queen - i wszystko jasne cool.gif


Już nie pierwszy raz się z Tobą zgadzam,Tanathos smile.gif wink.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




Ttemat według mnie fajny, tylko dobrze by było by nie przeistoczył sie w udowadnianie wyższosci jednych nad innymi, bo muzyka ma łaczyc a nie dzielic. A gusta sa rozne, my kochamy U2, a ktos inny fascynuje i słucha innej grupy.

Dla mnie koncerty U2 sa niepowtarzalne, maja niesamowity klimat, atmosfere, po porstu piekne przezycie i chcialabym moc kiedys jeszcze brac w nim udzial! Dla mnie potrafia przkezac niesamowicie pozytywne emocje, dac nam do myslenia, a jednoczesnie daja upust duzej dawce pozytywnej energii.
Ale to nie znaczy ze ktos inny nie moze powieidziec tego o swojej ulubionej grupie. Choc w moim osobistym odbiorze po prostu sa najlepsi (ale powtarzam tak jest dla mnie).
A poza tym podobaja mi sie tez koncerty Green Day'a. Maja tez super kontakt z publicznoscia, czego chocby przykładem moze byc zeszłoroczny koncert w Spodku! - super pomysl, wziecie publicznosci zeby grała razem z nimi. Ale to zupelnie inne koncerty inna grupa. Podobał mi sie tez ich zeszłoroczny koncert z Chicago. Aczkolwiek pomysł z reflektorem - wziety jak nic od Bono.
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Weronika :
[..]
Tyle,że na nich zawsze będziemy patrzeć trochę bardziej ulgowo,nawet gdy popełnią błąd,


Błędy są nieodłącznym składnikiem rock'n'rolla, więc nie widzę powodu by się na nie zżymać, dotyczy to wszystkich rockowych kapel świata :)
  
Re: <Aly> U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




DO ALY


Droga Aly oczywiście masz prawo krytykować moja wypowiedz na temat postawy Gallaghera, ale nastepnym razem kiedy bedziesz takie mądrości pisała dokładnie przeczytaj co ja pisze bo tam wyrażnie pisze MOIM ZDANIEM.
Nie moge miec swojego zdania.Wyraziłem opinie SWOJĄ na temat tego że uwazam postawe wokalisty JAK DLAMNIE za żałosną MOIM ZDANIEM(teraz lepiej)
Droga Aly a ty wogóle lubisz U2 czy sobie suchasz bo chłopaki sa na topie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




[quote="Aly"][..]



Moment, ale mówisz tutaj o scenicznym wizerunku Liama Gallaghera czy dorobku artystycznym Oasis? Jeśi o tym pierwszym, to w porządku masz pełne prawo do tego, żeby tak właśnie określać jego image. Pytanie tylko, czy na tej podstawie można twierdzić, że przez to zespół jest beznadziejny, żałosny itp?


Jeszce raz do wspaniałej ALY
Pokaz mi gdzie ja napisałem że zespół oasis jest beznadziejny i żałosny.
Coś se wkrecasz i potem pod moim szyldem sie goraczkujesz biggrin.gif
  
Re: U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




1. Istnieje opcja 'edytuj'-nie musisz pisać dwóch postów pod rząd.
2. I kto tu się gorączkuje..? Moim zdaniem właśnie Ty,a nie Aly .
  
U2 NA ŻYWO W PORÓWNANIU Z INNYMI
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010