Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Oszaleć na punkcie U2 Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś z was kiedykolwiek zrobił coś niesamowitego, dziwnego, szalonego co byłoby spowodowane wielką sympatia do U2.
Coś co dla was było normalna potrzeba,a inni patrzeli ze zdziwieniem i i ronią.
Ja poza chorobliwym słuchaniem tego co nagrali odwiedziłem miejsca gdzie mieszka gdzie sie wychował Bono.Piszcie może ktos zdobył autograf?
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




Hmm, moge sie dolaczyc do osob, ktore odwiedzily wiekszosc miejsc w Dublinie i okolicach zwiazanych z U2 (w tym oczywiscie dom Bono cool.gif ).

A tak poza tym.. nie wiem czy szalone czy normalne u fana U2, np.:
- zaliczenie na uczelni przedmiotu "Angielski biznesu" praca o zespole (mialo byc na temat przedsiebiorstw, ktore odniosly sukces, to naciagnelam temat i przedstawilam U2 wink.gif ) - najwyzsza ocena w grupie lol.gif
- praca z marketingu uslug o hotelarstwie na podstawie The Clarence wink.gif

No i na poczatku sluchania U2 jakies z 10 lat temu, staralam sie miec mase ubran wzorowanych na Bono.. Teraz mnie to troche smieszy, ale wtedy tak bylo wink.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




lol.gif masa ubrań :D
ja osobiście to zrywałem plakat jak jeszcze nie były tak powszechnie dostepne na allegro jak teraz, ze słupa ogłoszeń i udało się, duzo takich różnych rzeczy o i jestem w trakcie tworzenia narzuty na łóżko w kolorach HTDAAB tzn w takie czarno-czerowone paski albo w kółka jeszcze zobacz ale chyba paski, nastepny etap to malowanie pokoju na taki kolor
  
Re: <Łukasz_1989> Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Ja ostatnio miałam zmieniany wystrój pokoju i powiedziałam mamie, że bardzo bym chciała żeby był czarno - czerwony. A mama na to, że mi wali, i że jak chce mieć czarny pokój to mam się przeprowadzić do domu pogrzebowego! lol.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Wytatuowana walizka na lewym ramieniu wystarczy za szaleństwo? wink.gif

Poza tym kilka prac na temat muzyki podczas studiów w college'u i wciąż nienapisana praca magisterska na temat U2. sad.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Agrace,jak mnie się marzy takie szaleństwo... smile.gif
  
Re: <Weronika> Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Może kiedyś.. wink.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 09:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




A ja proszę rodziców o graffitti na ściane ale jakoś się nie dają smile.gif przekonać.Nie wiem dlaczego wink.gif
Oszaleć oszaleć ja już dawno oszalałam, dołączam do osób które odwiedziły Dublin drunken_smilie.gif no i oczywiście posiadam niezliczoną ilość par okularów. wink.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




ja ogolnie szaleje na punkcie U2, co potwierdzą moi znajomi cool.gif
oprócz tego wyrywam wszystko o nich z gazet u znajomych/rodziny etc (o ile sami wczesniej mi tego nie dają), pokój mam obklejony plakatami. w sklepach muzycznych zwykle prosze o materiały reklamowe dot. U2 cool.gif recenzje, pracaa na historię, przemówienia na jezyki, wszytsko o U2! :) długo by tu dawac przyklady na mój fanatyzm niebezpieczny biggrin.gif
  
Re: <kmnd_rybnik> Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Zbudowałem z kimś na plaży scenę Vertigo Tour i cały stadion Śląski, dzień później ulepiliśmy U2 z plasteliny i robilismy im zdjęcia w piachu, z okręgami wyrysowanymi patykiem, następnie tańczyliśmy i śpiewaliśmy Pride i Vertigo (fajnie było, ludzie sę po prostu odwrócili w nasza stronę i gapili ;D ) a potem wyrysowaliśmy na piachu wielki adres naszego forum o U2. To np. było fajne. Chodzenie z tymi plastelinowymi ludkami i łopatkami dla dzieci po Łebie też było fajne ;)

A z innych takich... zauważyłem u sibie podobne ruchy do scenicznych Bono, pozatym chowam ręce w rękawy tak samo jak on, wczesniej tego nie miałem :D:D To na pewno przez to ;D Tak samo jak charakterystyczne 'machanie' rękami przy mówieniu/tłumaczeniu tudzież śpiewaniu sobie/komuś czegoś, to po Robercie Plancie z LedZeppelin ;)
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




acr :
Zbudowałem z kimś na plaży scenę Vertigo Tour i cały stadion Śląski, dzień później ulepiliśmy U2 z plasteliny i robilismy im zdjęcia w piachu, z okręgami wyrysowanymi patykiem, następnie tańczyliśmy i śpiewaliśmy Pride i Vertigo (fajnie było, ludzie sę po prostu odwrócili w nasza stronę i gapili ;D ) a potem wyrysowaliśmy na piachu wielki adres naszego forum o U2. To np. było fajne. Chodzenie z tymi plastelinowymi ludkami i łopatkami dla dzieci po Łebie też było fajne ;)



Twój post przypomniał mi o tym, że 1 stycznia 2006 roku poszliśmy z Wersym do parku, gdzie wydeptaliśmy w śniegu olbrzymi napis U2, a po drodze pisaliśmy go też na ławkach oraz szybach samochodów. smile.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




ja trż właśnie zuważyłam że strasznie dużo gestykuluję ostatnio przyczepiło się do mnie Peace pokazuje go wszystkim i wszędzie no i oczywiście okularki, rękawki i kaptur jeszcze.ach i każdym zeszycie mam jakies złote mysli lub chocby mały napisik U2( boshe jak dobrze że nauczyciele już nie sprawdzają zeszytów) drunken_smilie.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Chantal
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4836
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




wygrawerowanie na nieśmiertelniku Ptaka z ATYCLB.
to jak narazie tyle zobaczymy co mi jeszcze odwali wink.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




tak mi się przypomniało odnośnie tego, co by było jakby nauczyciele zeszyty sprawdzali... parę lat temu przetestowałam to na własnej skórze. napisałam kawałek zooropy "and i have no compass, and i have no map, and i have no reasons, no reasons to get back" a potem jeszcze chyba "i hear voices - ridiculous voices". no i tak się zdarzyło, że babka na polskim zebrała zadanie do sprawdzenia. nie dosyć że nie zaliczyłam, to jeszcze wzięła w obwódkę kawałki z zooropy i napisała "Aż tak źle?" cool.gif śmiać mi się chce lol.gif lol.gif lol.gif

pzdr smile.gif
  
Re: <aps> Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




oooojej.. ja miałam dużo wpadek słownych... gadam gadam i nagle coś palnę... pewnego pięknego dnia stałam w łazience i szukałam jakiegoś kremu.. zobaczyłam domestosa... pisało "2 in 1" a ja przeczytałam "U2 in 1" i nagle taka mina shock.gif ale sie skapnelam ze to tylko moja pomylka eusa_wall.gif biggrin.gif kiedyś na historii zamiast Królowa Bona powiedziałam królowa Bono.... myslałam wtedy o Bono i tak jakoś wyszło lol.gif Klasa miała niezły polew.... oprócz tego nie ma miejsca gdzie nie pisałoby U2 czy jakieś hasło w ich stylu... pozatym mam taką kurtkę w stylu Bono z VT... taki krój...(tylko ze zielona i bez skóry)... no i mam tez takie zamki na rekawach... i chowam w nie rece lol.gif a wiecie co? moj kolega ma identyczne ruchy jak Edge z dodatkow do Slane... za czasow TUF biggrin.gif a drugi kolega jak miał długie włosy to wyglądał momentami jak Bono z Red Rocks biggrin.gif Nawet moje koleżanki to przyznały cool.gif bo inaczej to byłby taki dziwny odchył, ze wszedzie widze Bono lol.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




Jesli chodzi o wpadki slowne..
Strasznie to glupie, wiem, ale to juz chyba taki zboczenie zawodowe wink.gif Niemal stale jak slysze kogos mowiacego: "jutro" zawsze nie doslysze i sadze ze mowa jest o U2 cool.gif
Z kolei moj dobry znajomy, tez fan, ma powiedzenie: "uwierz mi, jak Bona kocham" wink.gif
Pewnie znalazloby sie jeszcze pare takich perelek slownych.. wink.gif

No i oczywiscie za mlodu tez sie pisalo i malowalo po zeszytach motywy zwiazane z zespolem.. cool.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ehym... moje odchyły? okay! biggrin.gif

na początek kilka zdjęć:






















co do zeszytów:
WOS
http://images1.fotosik.pl/56/3a9behfiu5fl971v.jpg
JĘZYK POLSKI
http://images4.fotosik.pl/20/cuwpn82cx42dtp1i.jpg
http://images1.fotosik.pl/56/0v9bh07qadpzf95u.jpg
http://images4.fotosik.pl/20/973ekfwydvealtyq.jpg
FIZYKA
http://images2.fotosik.pl/56/rowjatgjar4njflg.jpg
JĘZYK POLSKI
http://images1.fotosik.pl/56/f3gywxkj2gkf1k2bm.jpg
http://images3.fotosik.pl/56/w1c88tlyvd5nzpbdm.jpg
BIOLOGIA
http://images4.fotosik.pl/20/s2j6ktfjdp7hsltem.jpg
http://images2.fotosik.pl/56/r3z43nfsjihlz3a8.jpg
(a dopiski o Zubijii by Karcia, ktora "czasem" dorywala sie do mojego zeszytu :D)
J.ANGIELSKI
http://images2.fotosik.pl/56/z0oi8x1enofbn458.jpg
KATECHEZA (LOL)
http://images3.fotosik.pl/56/s679hwqa82pqgho4.jpg

ponadto:
-zjutowani znajomi
-moja kuzynka, dwuletnia Weroniczka mówi już "Bono" i "U2"
-wiele prac długoterminowych (np. angielski, muzyka, j.polski) jest o U2
-ciągłe rozmowy o U2
-spiewanie na konkursach (np. karaoke) utworow U2
-by spotkac sie z KMND pojechalam na sztuke po FRANCUSKU. siedzialam nie rozumiejac ANI SLOWA ale myslalam tylko o tym, ze potem bede mogla spedzic z nia troche czasu
-duuuuużo koszulek
-w pokoju U2 jest WSZĘDZIE
-zakupiona cała dyskografia
-wszystko kojarzy sie z U2
itd. itp.
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




evay :
-wszystko kojarzy sie z U2
itd. itp.


Wszystko?? cool.gif No to ladnie.. nie mow tylko tego swemu mezczyznie wink.gif
Pozdrowka
  
Re: <Małgosia> Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Nie mam skłonności do szaleństw lol.gif Choć mi też zdarza się, że jak widzę gdzieś dużą cyfrę " 2 ", to automatycznie dostawiam tam " U " na początku lol.gif No i parę razy zacytowałem Bono w wypracowaniach szkolnych... Pani zwróciła mi uwagę, żebym nie cytował po angielsku lol.gif Aaa, ze szkoły mi się jeszcze parę ekscesów przypomniało, jak np. na angielskim mieliśmy prowadzić osobny zeszyt na słowniczek, a ja ten zeszyt wykorzystałem do wklejania zdjęć U2 z gazet - pani nauczycielka była wściekła, jak to zobaczyła lol.gif Zapisywanie podręczników i zeszytów tekstami, dyskografiami itd. to chyba norma biggrin.gif
  
Re: Oszaleć na punkcie U2
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Małgosia...tylko ze on/i zawsze o tym wiedza redface.gif

heheh, z tym duzym "U" albo "2" tez mam :P

a poza tym... pewna kobieta - Virginia Evans jest wspolautorka podrecznikow do j.angielskiego takiego jak "Enterprise" czy "Click on"
i na wszystkich okladkach PRZEKRESLAM jej imie i piszę "DAVE" lol.gif
  
Oszaleć na punkcie U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010