Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Tak mnie zaciekawiło czy podobnie jak ja zaczynacie i konczycie dzień z U2 bo ja jeśli mamt ylko czas rano włoczam na dobry początek dnia Beautifoul Day a kończe dzionek zazwyczj Electrical Storm Lub The Ground Beneath Her Feet smile.gif
Jeśli się wam spodoba temet to piszcie jeśli nie możecie go zamknąc nie będe płakać (chyba) smile.gif wink.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <Kadir> Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
killiney
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6216
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Nie ma reguły jaki to utwór.Co jakisz czas sie zmienia, ale faktycznie dzien bez U2 to tak jakos dziwnie.Każdego dnia musi być coś.
Obecnie kręci mnie The Fly z Bostonu z Elevation oraz wracam do october, zooropy tak dla przypomnienia sobie starszych klimatów.
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




nie ma reguły jeśli chodzi o początek dnia czy początek nocy... za to mam tak, że jak coś mi się uda - nawet jakiś malutki sukces - to słucham big girls are best :P ale dopiero jak już jestem pewna, że nic nie może się już zepsuć. bo zanim będę pewna, to nie słucham - kiedyś sobie wbiłam do głowy, że to by mi przyniosło pecha drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
mam tak tylko z big girls cool.gif

pozdrawiam
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Początek - zoo station // Out of control
Środek tj 12 - Pride
Wieczor - Walk on, beautiful day
generalnie to zalezy jeszcze od pogody:D lol.gif
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Rano to bywa różnie-czasem nawet nie mam czasu,by posłuchać czegokolwiek. Do zasypiania idealne jest 'Your Blue Room' (nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego wink.gif ) albo 'If You Wear That Velvet Dress'. Późną nocą to w ogóle lubię słuchać "POP"-wręcz uważam,że to płyta stworzona do słuchania jej gdy jest już ciemno. Jak świetnie brzmi wtedy np. 'Mofo'...
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos Łódź
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5825
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio bez względu na porę dnia mógłbym cały dzień słuchać PopMartu.A tak normalnie to przeważnie zaczynam od Mysterious Ways,Zoo Station,The Fly,Vertigo,Gone czyli od mocniejszego grania po coraz to spokojniejsze jak WOWY,If you wear that velvet dress,Miss Sarajewo czy Stay.Ale faktycznie to raczej zależy od tego jak minął ci dzień. Jak dzień jest zajefajny to Mysterious Ways czy Where the streets have no name jest murowane a jak nie to przychodzi pora na coś jak Kite lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2006, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




A ja od tygodnia upajam sie Zooropą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ja ostatnio zastanawialem sie nad sluchaniem poszczególnych plyt U2 w okreslona pogodę i pore roku (lub dnia). Chodzi mi ozwiazek z klimatem plytki.
Na przyklad Joshua Tree jest idealna na upalne Sierpniowo-lipcowe dni. October raczej na ulewne jesienne poranki (wieczory). Pop ponoc niezle wypada w nocy. Unforgettble Fire jak dla mnie wypada ciekawie zimą (o ile jest snieg).
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
Tak mnie zaciekawiło czy podobnie jak ja zaczynacie i konczycie dzień z U2 bo ja jeśli mamt ylko czas rano włoczam na dobry początek dnia Beautifoul Day a kończe dzionek zazwyczj Electrical Storm Lub The Ground Beneath Her Feet smile.gif
(...)


W moim przypadku cokolwiek nie slucham to wszystko jest do czasu, az sie znudze lub za bardzo zajutuje (jesli to slowo nie wystepuje w slowniku, to prosze mnie poprawic). Przed koncertem w Chorzowie, unikalam jak ogien - jak to ktos wczesniej wdziecznie okreslil - "Jedynego Slusznego Zespolu" co zaowocowalo moim wiekszym zainteresowaniem ich tworczoscia, bardziej glebszym spojrzeniem na muzyke, ktora tworza i ostatecznie zrozumieniem przeslania wielu utworow, lub znalezieniem odpowiedzi na nurtujace mnie wtedy powazne problemy, ktore z perspektywy dzisiejszego dnia sa blahostka.

Codziennie korzystam z uslug powolnej Szybkiej Kolei Miejskiej, i to jest czas, kiedy moge sobie pozwolic na odlozenie innych spraw na bok, kiedy moge przeniesc sie w inny swiat sluchajac muzyki U2. W swojej liscie odtwarzania mam wiele utworow z roznych gatunkow muzycznych (na ktorych do konca sie nie znam - wiem ze sa roznice w czestotliwosci niektorych dzwiekow, reszta dla mnie to czarna magia), i w zaleznosci od nastroju lub wlasciwie przypadku, zaczynam dzien z roznymi piosenkami. Nie ma regul. Jestem gorliwa fanka Fruitlegow oraz Spicelegow, i czasami lubie zaczac dzien od porannego przebudzenia sie w postaci remiksow, ktore sa naprawde skuteczniejsze od konskiej dawki kawy (czyt. naturalnego, legalnego Tussipectu) i hamuja moje popoludniowe ziewanie.
Czasami lubie uciac sobie popoludniowa drzemke przy powolniejszych rytmach, jak With Or Without You, Miss Sarajevo (z Mediolanu), Neon Lights, czy z plytki Rare and Unreleased. Zdarza sie, ze wieczorami slucham bootlegow. Zaczelam je kolekcjonowac po roku 2002 (slucham U2 od 1997, mialam pojecie o ich istnieniu od 1992), kiedy wygralam na liscie dyskusyjnej Y! Beautiful Day bombowy bootleg z koncertu Elevation Tour ( koncert Miami 2001), gdzie wykonali na zywo Knockin' On Heaven's Door. Plytke otrzymalam od torontonskiego fana, ktory dzisiaj z niezrozumialej dla mnie przyczyny, nie nalezy juz do naszego grona.

Przez ostatnie kilka dni nie sluchalam U2, zdarza sie ze mam takie dni lub tygodnie, gdy przychodzi wieksza ochota na posluchanie czegos innego. Dlatego odswiezam covery U2 i pojedyncze piosenki zespolow, ktore wzoruja sie na naszych ulubiencach lub po prostu - zapozyczaja riffy lub teksty piosenek, by stworzyc wlasne dzielo. Czesto zdarza mi sie powracac do duetow Bono (przepiekny glos Roya Orbisona w She's A Mystery To Me) lub piosenek, w ktorych U2 grali goscinnie (Patrol Car Blues, April the 3rd, Don't Forget About Me).

Mozna by powiedziec: To zalezy.

Ostatni tydzien i nastroj wiosenny wywolal u mnie alergie na U2, zrobilam sobie przerwe, i na nowo zaczynam odkrywac piosenki, ktore kiedys mialam w zwyczaju sluchac tak, jak U2.
Podobaja mi sie projekty innych fanow, audio lub wideo, i tak jak utwory U2 - niektore sa lepsze, inne gorsze. Ostatnio slucham plyty fanki, ktora posredniczyla w przekazaniu mi bootlegu z Miami i ktora wydala swa plyte na razie tylko w USA. Dzieki swojej uprzejmosci, udostepnila ja publicznie, wiec mialam mozliwosc zapoznania sie z jej tworczoscia inspirowana miedzy innymi przez U2 i posty ludzi z for:
http://briefcase.yahoo.com/tallgirl10538
-> My Folder -> Vittoria

(w tym miejscu reszta mojej wypowiedzi zostala wycieta, i przeniesiona do innego tematu).
  
Re: <Caroli> Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Z rana... hm... z rana unikam włączania U2, jak sobie coś wczesnie zapuszce to potem trudno zwlec mi się z łóżka... wink.gif
ale w drodze na uczelnie juz jak najbarzdziej smile.gif. Na podróż lubie mieć przy sobie jakąś koncertówke, najczęsciej coś z POPmartu.
wieczorkiem zaś... Pozwole sobie zacytować Weronike:

Cytat:
Późną nocą to w ogóle lubię słuchać "POP"-wręcz uważam,że to płyta stworzona do słuchania jej gdy jest już ciemno. Jak świetnie brzmi wtedy np. 'Mofo'...
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Rzadko zaczynam od U2, natomiast często kończę pewnym specjalnym wykonaniem MLK z roku 85' z bootlegu "The Flame and the Fire" - nie wiem z jakiego to koncertu, tylko to mi ktoś przesłał kiedyś. Przepiękna wersja. I nie tylko dlatego słucham. Ale wiecie, w muzyce nie zawsze chodzi tylko o muzykę ;)
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




acr :
Rzadko zaczynam od U2, natomiast często kończę pewnym specjalnym wykonaniem MLK z roku 85' z bootlegu "The Flame and the Fire" ..... Ale wiecie, w muzyce nie zawsze chodzi tylko o muzykę ;)


Tak tak,prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy wink.gif

Jeśli chodzi o mnie to U2 słucham ostatnio sporadycznie i na rozpoczęcie i tym bardziej na zakończenie dnia. Ale jak już to szczególnie lubię rano ruszać samochodem przy dźwiękach "WALK ON" 22 sekunda! wink.gif
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wieczorem ostatnio "Miss Sarajevo" bardzo często słucham - jak zahipnotyzowana...
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Kilka lat temu w bardzo trudnym dla mnie okresie mojego życia każdego ranka przyjmowałem solidną dawkę energii, optymizmu i wiary w postaci wielkiej czwórki z ATYCLB - Beautiful Day-Stuck-Elevation-Walk On. Po czymś takim łatwiej było mi stawić czoło wyzwaniom kolejnego dnia...
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




acr :
Rzadko zaczynam od U2, natomiast często kończę pewnym specjalnym wykonaniem MLK z roku 85' z bootlegu "The Flame and the Fire" - nie wiem z jakiego to koncertu, tylko to mi ktoś przesłał kiedyś. Przepiękna wersja. I nie tylko dlatego słucham. Ale wiecie, w muzyce nie zawsze chodzi tylko o muzykę ;)


Acrze, to jest Chicago 21.03.1985, koniecznie załatw se cały koncert, jest genialny ! I zawiera najlepszą wersję Knockin' On Heaven's Door, jaką w życiu słyszałem ( to właśnie ta jest na Ultimate Acoustic Collection :) The Flame And The Fire to w ogóle był jeden z moich pierwszych bootlegów, kiedy jeszcze je kupowałem ( nie wrzeszczeć na mnie, nie miałem wtedy internetu, niby co miałem robić ? ). Niestety, brakuje na nim Bad, ale i tak jak dla mnie must have.

A żeby nie było offtop - rano, jak mam akurat ochotę na U2, to tylko ATYCLB. Wieczorem oczywiście Achtung i Zooropa.
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]
ale i tak jak dla mnie must have.


Dla mnie z tym jednym przecudnym MLK jest must have i własnie miałem go sobie zdobyć jakoś. Okej, zdobędę na pewno.

Cytat:

A żeby nie było offtop - rano, jak mam akurat ochotę na U2, to tylko ATYCLB. Wieczorem oczywiście Achtung i Zooropa.


ATYCLB to najlepsza płyta na poranki, owszem. Sobotnimi i niedzielnymi popołudniami (no, w weekdeny czasem wstaję później ;) ) slucham często October'a. I ATYCLB ;)
Ach, ach, zaraz wywołasz szok i panikę tym Achtungiem ;D
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Ach, ach, zaraz wywołasz szok i panikę tym Achtungiem ;D

Nie a niby dlaczego, ja też bardzo lubię Achtung ale tak jakoś bardziej w jesienne wieczory smile.gif więc jeszcze muszę troszkę poczekać drunken_smilie.gif
A So Cruel słucham codziennie nie wiem dlaczego ale poprawia mi humor wink.gif Dzisiaj naokrągło u mnie leci Kite,TGBHF,Stay,Peace On Earth (boshe chyba mnie łapie wiosenna deprecha.pomocyyyy)
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
A
A So Cruel (...) poprawia mi humor wink.gif


Och, mi też, zazwyczaj na zasadzie '' dobrze że nie ja to napisałem '' lol.gif lol.gif
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Kwietnia 2006, 01:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio dzień zaczynam i kończę z PoPMartowymi koncertami:

SaoPaolo, Brazylia 31/1/1998 r.
Tel Aviv, Izrael 30/09/1997 r.

Mistrzostwo świata.
  
Re: Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
PostWysłano: Wtorek, 25 Kwietnia 2006, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dbaj_o_plecy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6232
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie najlepszy na poranek jest 'New Year's Day' a wieczorkiem 'Bullet The Blue Sky' z Rattle and Hum.

BTW: A na zakończenie weekendu najlepsze jest 'Sunday Bloody Sunday' wink.gif
  
Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010