Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> szybkie jedzonko Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

kazia :
Berger :
Jakby Ci się znudziły włoskie dania - coś węgierskiego; znalazlem przepis na gulasz-pogracz:

Bogracs-gulyas, ahogy mi csinaljuk
Eloszor is, a bogracs aljaba .....
Irjal majd arrol, hogyan sikerult!

To już jest złośliwe ! Czyżbyś miał dzisiaj zły dzień ?

Jo napot!
Po węgiersku mówię wyłącznie jak mam bardzo dobre dni! lol.gif cool.gif
Czekam na japońskie przepisy! smile.gif

PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Berger :
...
Jo napot!
Po węgiersku mówię wyłącznie jak mam bardzo dobre dni! lol.gif cool.gif
Czekam na japońskie przepisy! smile.gif

Nie lubię kuchni japońskiej.
A jeżeli zamieszczasz taki tekst, to wtedy tłumaczenie byłoby mile widziane, nie każdy musi go znać i być w tak znakomitym humorze.

Re: <kazia> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

OK, postaram się o tłumaczenie.
Tekst wrzuciłem na zasadzie ciekawostki.
Po węgiersku znam zaledwie parę słów, głównie związane z piciem i jedzonkiem zresztą smile.gif

PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Berger :
OK[/acronym], postaram się o tłumaczenie.
Tekst wrzuciłem na zasadzie ciekawostki. ...

Dzięki wystraczy wyjaśnień, sądziłam,że jesteś zarozumiały.
A swoją drogą lubię kuchnię węgieską i coś nie coś z tego gatunku, dlatego z przyjemnością poczekam na tłumaczenie.

PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2018, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7968

[ Osobista Galeria ]

Zawsze najszybciej robi się makaron albo ryż. A jeszcze szybciej po prostu kanapki, ale z tymi może lepiej nie przesadzać. Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju zupy, ale niestety nie mam zazwyczaj czasu na to.

szybkie jedzonko
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 6 z 6  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010