Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Jak zostać bandytą ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak zostać bandytą ?
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jaro33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6234
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Sprawa wygląda ciekawie , z mojego odczucia chyba zostanę bandyta , gdyż Policja ma to w d....
W grudniu 2005r zostałem pobity łopata do śniegu , dochodzenie trwała do wczoraj i otrzymałem postanowienie od prokuratora “o Umorzeniu Dochodzenia” na podstawie art. 17 par. 1 pkt 1kpk
postanowienie
“umorzyć dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu ....{ciach], który uderzając kilka razy plastikową łopatą do śniegu w głowę jaro33 spowodował obrażenia jego ciała w postaci stłuczenia głowy w wyniku czego przebywał on na leczeniu w Szpitalu Powiatowym w G (opolskie) , to jest czyn z art 157 par 1 kk, wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu na zasadzie art. 17 par 1 pkt 1 kpk .”
dostałem to 22 kwietnia 2006 z datą 14.04.2006

Ten facet nie raz mi groził i mojej dziewczynie , od września stale wychodził przed dom i wyzywał nas , groził itp ...dużo mówić , A w końcu spełnił swoje groźby .
Nie wiem ale jego żona jest lekarzem posiada nawet szyld przed domem ... , mam nawet podejrzenia iż konsultacje ortopedyczne jakie przeprowadzono – nie były uczciwe-chyba dał łapówkę (rzetelne). Co pociągało potem opinię biegłego. W Polsce żaden lekaż nie podważy decyzji drugiego.

Mieszkam w małym mieście więc chyba przegram bo nie wygram z policją i lekarzami którzy są po jego stronie gdyż ma pieniądze (ale wątpliwe bo nigdzie nie pracuje a ma dobry samochód chatę ..)

wracając do tytułu formalnie jak to zrobić , gdyż już nie mieszkam na wiosce bo się boję iż spełni swoje groźby a groził całkiem realnie .

Więc jak się bronić przed taki gościem , ażeby nie trafić do więzienia , który już mi obiecał iż “weżnie coś cięższego....” , a nie mam zamiaru być kaleką co im przyjdzie że znów Mi coś zrobi i będzie sprawa , która i tak nie wiadomo jak sie skończy.

A jeszcze kiedyś dawno zadzwoniłem na policję o pianym L..., no i Policja się popisała podając moje dane .

Mądrych ludzi ostrzegam niech nigdy tak nie robią , być dobry obywatele znaczy nic nie widzieć
..., lepie być bandytą .
Moje przemyślenia
  
Re: <jaro33> Jak zostać bandytą ?
PostWysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2006, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no wiesz tu jest mase niewiadomych
czym ci grozi ?
dowody ?
sprowokowales go ?
oddales mu ?
o co poszlo ?
swiadkowie ?

przedstawiles wierzcholek gory lodowej
jesli oczekujesz realnej pomocy to musisz opowiedziec cala historie a nie częsc
  
Re: Jak zostać bandytą ?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Kwietnia 2006, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jaro33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6234
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
no wiesz tu jest mase niewiadomych
przedstawiles wierzcholek gory lodowej
jesli oczekujesz realnej pomocy to musisz opowiedziec cala historie a nie częsc



Opowiadać mogę pewnie wyjdzie niezły blog ( za chwilę) .
Nie znam się na prawie ale z tego co ja zrozumiałem to po uzasadnienia prokuratora to nawet nie mam szans na sprawę cywilną wydaje się że jestem na pozycji straconej proszę proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenie.

Jak najszybciej muszę przejrzeć akta ale ksero z policji jest strasznie drogie posiadam w domu już 1) wypis ze szpitala 2) orzeczenie biegłego sądowego
jeżeli można to proszę o podpowiedz co jeszcze skserować to jest pilne bo czas biegnie

[[swiadkowie ? ]]

Świadkowi tu jest problem bo tylko żona tego faceta i strasznie kłami , to się działo w biały dzień około 12 godziny ale na drodze z wioski do miasta tzw. przedmieście G wręcz odludzie jedynie samochody jeżdżą , jedynym świadkiem jest dziecko od sąsiadów obok tego faceta , oni nazwę ich państwo K twierdzą że jej mąż mnie w cale nie uderzył .

A na wypisie ze szpitala mam Contusio capitis; (uraz głowy) i jeszcze na tym samym opisie Konsultacje ortopedyczne gdzie jest zdanie Stan po urazie głowy przed dwoma dniami , bez utraty przytomności . Okoliczności zdarzenia pokrętne . Bez ewidentnych obrażeń zewnętrznych Rtg czaszki - bez zmian urazowych . W badaniu fizykalnym bez objawów ogniskowych i oponowych

[[o co poszlo ? ]]

Ale jest tak pewnego (wrzesień 05) razu moja dziewczyna wracała z miastaG i żona K była z psem który ją chwycił za spodnie , więc poszedłem jak do człowieka po zaświadczenie o szczepieniu NIE DAŁ , później spotkałem jego żonę i proszę o szczepienia , To się zamknęła w samochodzie i nie chciała rozmawiać , A nawet pojechała na Policję że ją napastuje . Policja przyjechała i opie.... mnie nawet mnie nie słuchał kazał omijać tych ludzi K, tak robiłem .
Potem pani K chciała przejechać moją dziewczynę , a jak poszła do dzielnicowego moja dziewczyna to ją wysłuchał (nic nie zapisał brak notatek ) powiedział że wyśle dzielnicowego do państwa K .. , i po tym już zaczęła sie jazda codziennie atakował słownie wyzywał nas groził itp.. A w grudni mnie pobił na drodze obok swojego domu ( jeszcze więcej ale może tyle wystarczy)
  
Re: Jak zostać bandytą ?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Kwietnia 2006, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




To co piszesz brzmi sensownie. Bardzo dobrze, że masz dokumenty, bo dowód z dokumentu jest mocniejszy niż ze świadka. Moim zdaniem jedyny problem jest w tym, że nie masz potwierdzenia faktu, że to akurat ci ludzie Wam grozili i Cię pobili; zapewne wystarczyające byłoby dla pewnego wygrania sprawy jakiekolwiek nagranie z dyktafonu bądź kamery.
  
Re: Jak zostać bandytą ?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Kwietnia 2006, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jaro33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6234
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Ania Es :
bo dowód z dokumentu jest mocniejszy niż ze świadka.


Tak ale jest jeden fakt prokurator umorzył dochodzenie , mam zamiar pójść do niego po przeczytaniu akt i podziękować za jego uczciwość ( może rozjaśni mi na jakiej podstawie tak postąpił ale czy zechce rozmawiać ? ) tylko tyle mogę zrobić .
Jeszcze pójdę do dzielnicowego i zobaczę jak kłamie , dlaczego nie ma notatek nawet wezmę moją dziewczynę żeby to zrobił przy niej , aż muszę zobaczyć jak Policja kłamie . Edit: nawet notatki są , Policja nie kłamała jeszcze tylko muszę poznać uzasadnienie prokuratora

Złożyłem wniosek o przesłuchanie policjantów to odrzucili ten wniosek podając trzy paragrafy ( art 170 {paragraf} § 1, 2 ,3 ) jeden mówił przeprowadzenie dowodów jest nie dopuszczalne , drugi okoliczność ..... nie ma znaczenia albo jest już udowodniona, a trzeci dowód jest nie przydatny

Co do nagrania to znając życie pewnie dowód nie został by dopuszczony ale nikt nie chodzi z dyktafonem w ręce bo to mogło by prowadzić do choroby o której ......

Jutro się wybieram , dzisiaj nie było prowadzącego i nie mogłem akt obejrzeć
===============================================================
A jeszcze taki fakt :
Idąc na komisariat wszedłem tam ale strasznie się źle czułem więc postanowiłem że pójdę na pogotowie , nagle samochód podjeżdża wyskakują kowboje w Policyjnych strojach razem z paniąK i się zaczyna że to ja napadłem itp . ..., więc mówię że się źle czuję i muszę usiąść , opieram się o samochód to Mnie policjant nieźle szarpną .....usiadłem

Potem zadzwonili na pogotowie nie wiem co naopowiadali ale pielęgniarka z karetki pyta się mnie co zarzuciłem ; lekarz zadaje jakieś dziwne pytania skąd szedłem po co itp nawet nie wiem o co chodzi .
A na pogotowiu pierw twierdzą że symuluję wiec wstaję i chce wyjść , ten sam lekarz sanitariusz nie wiem jak go teraz nazwać po o jego kompetencjach man niezłe zdanie zachodzi mi drogę i mówi żebym został bo mnie kierują na oddział .
Podczas badania chyba serca ( jakieś takie przystawki na stopach rękach i sercu). Wpada Policja dają mi alkomat dmucham i zero zero.

Jestem już na oddziale , znowu wpada Policja teraz krew do pobrania i mocz , Ależ są zawiedzeni bo tych rzeczy nie ma w aktach kilka razy prosiłem że chce obejrzeć wyniki badania krwi i gdzie jest protokół z użycia alkomatu . Nieźle moje dziwne zachowanie wskazywało na to że jestem pod wpływem działania .... , ale nikt nie domyślił się że mogę tak zachowywać się po uderzeni w głowę i być w szoku .
  
Jak zostać bandytą ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010