Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Zlociki, zlotka, zlotówki... Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Piątek, 05 Maj 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jeśli komuś nie podpasi tytuł wątku, to się kurczę go zmieni, a tymczasem proszę się zlocić do woli. smile.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Piątek, 05 Maj 2006, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cyziU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5145
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




no to ja zloce sie jako pierszy---> zloty Cyziek , tak za dobrze zdana maturke cool.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Piątek, 05 Maj 2006, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




A ja mam złote włosy, to chyba też się nadaję do tego wątku? wink.gif lol.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




a ja mam 3 zlote i 20 groszy... eusa_eh.gif eusa_eh.gif eusa_eh.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




a ja mam złote serducho biggrin.gif wink.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Jeśli komuś nie podpasi tytuł wątku, to się kurczę go zmieni, a tymczasem proszę się zlocić do woli. smile.gif


Tytuł jest świetny wink.gif Jak widać powyżej wywołał jednak pewne rozbieżności interpretacyjne. smile.gif

Tak więc czas na obowiązującą wykładnię tematu. Zamieszczamy tutaj wszystko co dotyczy spotkań forumowiczów na mniejszą niż ogólnopolskie zloty fanów. Sprawa ralacji z mini zlotów wywołała kontrowersje w off-topicu, więc temat ma służyć uporządkowaniu tej kwestii smile.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Tytuł jest świetny wink.gif Jak widać powyżej wywołał jednak pewne rozbieżności interpretacyjne. smile.gif

Tak więc czas na obowiązującą wykładnię tematu. Zamieszczamy tutaj wszystko co dotyczy spotkań forumowiczów na mniejszą niż ogólnopolskie zloty fanów. Sprawa ralacji z mini zlotów wywołała kontrowersje w off-topicu, więc temat ma służyć uporządkowaniu tej kwestii smile.gif


Mariuszku, no coś Ty... Ja tam wiem o co chodzi, ale czasem lubię być przekorna, więc poszłam za radą LWG i ozlociłam się troszeczkę... wink.gif A poza tym CyziU2 mnie rozwalił swoim postem, więc chciałam podtrzymać tradycję. biggrin.gif Ale obiecuję, że od tej chwili będę grzecznie przestrzegać "wykładni tematu", jak to ładnie ująłeś... smile.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ghostgirl
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4965
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




No więc... cool.gif 20 maja br. grupka nas sie zleci na ślub Max4u2 do Częstochowy...
ot... taki mało zlocik biggrin.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Właśnie, właśnie, to może (żeby tradycji stało się zadość) zróbmy listę na ten ślubo-zlocik... smile.gif

1.2. Max4U2 i Martynka - goście honorowi
3. Ghostgirl
4. Agrace
5. Wersy

Kto da więcej?? smile.gif
  
Re: <agrace> Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 07 Maj 2006, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ghostgirl
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4965
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Pozwolę sobie dopisać jeszcze dwie osoby... ;>
SzczepJ :) i Manana :)
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 07 Maj 2006, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Greg27
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4143
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Zróbcie jakiś zlot w okolicach Białej Podlaskiej. biggrin.gif Wtedy na pew no mnie zobaczycie wink.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 07 Maj 2006, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Właśnie, właśnie, to może (żeby tradycji stało się zadość) zróbmy listę na ten ślubo-zlocik... smile.gif

1.2. Max4U2 i Martynka - goście honorowi
3. Ghostgirl
4. Agrace
5. Wersy

Kto da więcej?? smile.gif


6. alien -jak uda mi sie wyrwac ze szkolenia.
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 07 Maj 2006, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




nie zapominajcie ze i ja bede !!!!
nawet cos specjalnego szykuje !!!!


......
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




bardzo nam b&#281;dzie milutko zobaczy&#263; Was w tym szczególnym dla nas dniu biggrin.gif

Dzi&#281;ki wielgasne wink.gif wink.gif wink.gif lol.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




hehe...
Wy tak na serio z tym slubnym zlotem.... ? shock.gif lol.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




max4u2 :
bardzo nam b&#281;dzie milutko zobaczy&#263; Was w tym szczególnym dla nas dniu biggrin.gif

Dzi&#281;ki wielgasne wink.gif wink.gif wink.gif lol.gif


miło ...miło. ... myślisz, że "miłowaniem" się obejdzie?
szykuj flaszkę na bramkę! wink.gif ... albo mogą być cukierki w ostateczności biggrin.gif. A jak nie to wparujemy na imprezę i będziemy acrobata non-stop puszczać! No i Martynka dopiero zrozumie z jakim towarzystwem całe życie będzie musiała się borykać! hihihi
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Wtorek, 09 Maj 2006, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

No i nie bedzie mnie na ślubo-zlocie.
Co mam napisać .....
Chciałam uściskać Martynkę i MAxa , chciałam Was zobaczyć.
Smutno i tyle , trzymajcie się ciepło!!!
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Wtorek, 09 Maj 2006, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




cezar :
[..]



miło ...miło. ... myślisz, że "miłowaniem" się obejdzie?
szykuj flaszkę na bramkę! wink.gif ... albo mogą być cukierki w ostateczności biggrin.gif. A jak nie to wparujemy na imprezę i będziemy acrobata non-stop puszczać! No i Martynka dopiero zrozumie z jakim towarzystwem całe życie będzie musiała się borykać! hihihi


O tak, tak, tak! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Ja chcę cukierki - najlepiej czekoladowe. Może być też likier jajeczny! biggrin.gif biggrin.gif

Wiadomość wysłana po 1 minucie 7 sekundach:

Vitani :
hehe...
Wy tak na serio z tym slubnym zlotem.... ? shock.gif lol.gif


Jak najbardziej serio!
  
Re: <agrace> Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Wtorek, 09 Maj 2006, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




UWAGA! Uwaga! Rodacy! Obywatele! Towarzysze!

Ogłaszam uroczyste otwarcie listy obecności na planowanym mini zlocie, który miałby się odbyć dnia 20 maja (planowo w City Rock Caffe) w celu wręczenia (przeze mnie) notatnika (dla Evay). Zlot ten miałby również na celu świętowanie (wtedy już minionych) urodzin Bono! Pomysł ten jest spontaniczny...więc mam nadzieję, ze i Wy spontanicznie wpiszecie się na tą listę. I oczywiście sie zjawicie!

Pozdrawiam!

P.S. liczymy na przybycie JustinaHawkinsa, który nie mógł zjawić się na poprzednim mini zlocie.... oj nie ładnie! biggrin.gif cool.gif



Lista:
1. IrishWn
2. Evay

Kto da więcej????
  
Re: <IrishWn> Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Wtorek, 09 Maj 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




Hmmm kusząca propozycja... biggrin.gif
Czyli 20 maja spontanicznie wink.gif urwę sie z zajec na uczelni

Dajcie tylko znak o ktorej się umawiamy...a ja nakusze Kawone tongue.gif
  
Zlociki, zlotka, zlotówki...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 18  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010