Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Zlociki, zlotka, zlotówki... Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, ta "odwaga" zależy od tego, czy masz wystarczająco silne powody i wiarę w swoje możliwości. No i czy uważasz, że taki wyjazd przyniósłby Ci jakieś korzyści.
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że aktywność zlotówkowa zmalała... Pomorze, obudź się! Trójmiasto! Miało być tak sielankowo, a tu nic tongue.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Widzę, że aktywność zlotówkowa zmalała... Pomorze, obudź się! Trójmiasto! Miało być tak sielankowo, a tu nic tongue.gif


no to dajesz Grusiu! zaproponuj coś;)
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




żadna nowość 3miasto na końcu lol.gif. Czemu tu sie nic nie dzieje?
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Coś chyba muszę do Was znowu przyjechać... Ostatnio, czyli we wrześniu, w ciągu tygodnia były dwa spotkania oficjalne i jeszcze kilka mniej oficjalnych... wink.gif wink.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Anitko koniecznie, było by bardzo miło!!! smile.gif A co do spotkań to sporo w Trójmieście się już odbyło, więc stwierdzenie Lukasza,że Trójmiasto zawsze na końcu jest bezpodstawne. A ostatni mini zlocik odbył się w Empiku wczoraj tongue.gif i nawet płyta U2 leciała biggrin.gif cool.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




no to widocznie nie przeglądnalem forum - zachowanie jak Mary:P
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A to wybaczcie "oskarżenia" - po prostu o niczym nie wiem, li i tylko.
Co ja mogę proponować? We wsi Sopot jest drogo, a reszty Trójmiasta pod tym względem jeszcze nie znam...
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 01:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Heh a ja właśnie spędzam super weekend z Małgosią w Szczecinie smile.gif cool.gif to tak dla ożywienia tego topiku a o szczegółach może potem w końcu jeszcze Atomic przed nami biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




bob :
Heh a ja właśnie spędzam super weekend z Małgosią w Szczecinie smile.gif cool.gif


Inaczej niż super być nie może cool.gif wink.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Zdjęć mu naróbcie! wink.gif
Bob, Ty wiesz... wink.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
whaaaat?? to moze zlot zrobimy biggrin.gif
ja nie ide nie bede się Chorzowem katować

Halo, halo?
U2 chyba byłoby tylko tłem dla spotkania? eusa_eh.gif Tak jakby cienka "wymówka"... [bo czym w takim razie będziesz się "katować"? eusa_eh.gif ]

Łukasz_1989 :
fajnie by bylo tylko kiedy?

A tu masz odpowiedź:
matri :
termin dowolny, może być nawet w przyszłą niedzielę 17 grudnia, start o 20:00 ? cool.gif

Mnie by bardziej pasowało w poniedziałek np. :)
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 16 Grudnia 2006, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]


Halo, halo?
U2 chyba byłoby tylko tłem dla spotkania? Tak jakby cienka "wymówka"... [bo czym w takim razie będziesz się "katować"? ]


no przeca to był żarcik:D z wami to nawet przy BS się mogę bawić lol.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 16 Grudnia 2006, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No ja myślę :] biggrin.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




LUDZIE ZE ŚLĄSKA I OKOLIC!

propozycja organizacji mini zlotu!
za tydzień w sobotę! 13 stycznia! miejsce spotkania: to już Wy zaproponujcie, czy chcecie, jak kiedyś, City Rock Cafe, czy gdzies indziej Wink

lista obecności:
1. evay
2. Wiki

kto da więcej?
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ze Śląska tzn. z Dolnego Śląska (z którego pochodzę i gdzie jest mój dom rodzinny) też? Proponuję Lubin - odwiedzę rodzinkę lol.gif lol.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




evay :
LUDZIE ZE ŚLĄSKA I OKOLIC!

propozycja organizacji mini zlotu!
za tydzień w sobotę! 13 stycznia! miejsce spotkania: to już Wy zaproponujcie, czy chcecie, jak kiedyś, City Rock Cafe, czy gdzies indziej Wink

lista obecności:
1. evay
2. Wiki

kto da więcej?


ja nie mogę...mam zajęcia na uczelni doubt.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




szkoda, Dagasiu :(
Atomic_Mario :
Ze Śląska tzn. z Dolnego Śląska (z którego pochodzę i gdzie jest mój dom rodzinny) też? Proponuję Lubin - odwiedzę rodzinkę lol.gif lol.gif

wlasciwie mialam na mysli Gorny Slask, ale gdybys przyjechal do Lublina...
BYLABYM EVAY KTÓRA POZNAŁA ATOMICA!

:D biggrin.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




evay :
LUDZIE ZE ŚLĄSKA I OKOLIC!

propozycja organizacji mini zlotu!
za tydzień w sobotę! 13 stycznia! miejsce spotkania: to już Wy zaproponujcie, czy chcecie, jak kiedyś, City Rock Cafe, czy gdzies indziej Wink

lista obecności:
1. evay
2. Wiki

kto da więcej?



Ja mogę się spotkać ale dopiero po 15 stycznia.

pozdrawiam smile.gif
  
Re: Zlociki, zlotka, zlotówki...
PostWysłano: Wtorek, 09 Stycznia 2007, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jak donosi Depe na forum U2-site dzisiaj ok. godz. 19 będzie miało miejsce otwarte spotkanie fanów w Warszawie, a dokładnie w Patrick's Irish Pub (http://www.patrickspub.pl/) przy ul. Nowogrodzka 31. Ci którzy się zjawią będą mieli okazję spotkać się z naszym eksportowo-miedialnym duetem Bartek-Zbych, którzy zjawią się w lokalu po udziale w lajfczacie. smile.gif
  
Zlociki, zlotka, zlotówki...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 16 z 18  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010