Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
PostWysłano: Środa, 31 Maj 2006, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4318

[ Osobista Galeria ]

Popatrzcie drodzy administratorzy jakim dużym powodzeniem (wśród wyświetlanych) cieszą się dwa tematy o twórczości p. Waldemara Łysiaka. Czy nie żal wam dzisiaj że skasowaliście jeden z najchętniej odwiedzanych tematów na Waszym forum? Myślę że rzesza odwiedzających chciałaby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zróbcie im tę przyjemność i nie kasujcie następnego z tematów. Dzięks biggrin.gif

Re: <SO> Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
PostWysłano: Środa, 07 Czerwca 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

No cóż, minął tydzień, wątek ma całe 22 wyświetlenia.
Czas na mały eksperyment, ciekaw jestem, czy tak jak przypuszczałem, po jego zamknięciu zainteresowanie gwałtownie wzrośnie.

Zamknięty: Środa, 07 Czerwca 2006, 21:57 przez Wujek Zed
Waldemara Łysiaka twórczość- reaktywacja?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
grzejniki purmo wrocławprawnik od nieruchomości warszawadomki letniskowe sobieszewoprzewóz osób Niemcy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010