Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Help!Mój mąż pije i dręczy mnie psychicznie!Co mam zrobić?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Help!Mój mąż pije i dręczy mnie psychicznie!Co mam zrobić?
PostWysłano: Niedziela, 04 Czerwca 2006, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edzia90
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6333
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam problem! Mój mąż pije i zaczyna wykańczać mnie psychicznie! Co mam zrobić żeby się go pozbyć z mieszkania które wynajmujemy?
  
Re: Help!Mój mąż pije i dręczy mnie psychicznie!Co mam zrobić?
PostWysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2006, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dama
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6371
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




witam! wiesz mam podobny problem,i własnie szukam porady prawnej ale nie moge znalesc! ja mam podobna sytuacje tylko mój maz nie pije tylko mnie bije!mamy 3,5 letnia córke,i to straszne ale ona to widzi! jestem na jego utrzymaniu,chce odejsc ale nie mam pieniedzy,do rodziców nie chce isc bo nie maja warunkó! chce wyjechac do angli do przyjaciółek które mi tam pomoga,ale boje sie ze on mnie nie pusci!!!z córka!!tez nie wiem co robic!!!!
Pozdrawiam
  
Re: <Dama> Help!Mój mąż pije i dręczy mnie psychicznie!Co mam zrobić?
PostWysłano: Piątek, 23 Czerwca 2006, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
jeśli jesteś ofiarą, sprawcą lub świadkiem przemocy domowej, to pod tymi numerami telefonów uzyskasz pomoc:
PŁATNY PIERWSZY IMPULS: 0 801 1200 02 pon - sob: 10:00-22:00, nd i św: 10:00-16:00.

Telefoniczne dyżury prawne:
PŁATNY: 0 22 666 28 50 w poniedziałek 19.00-21.00 i w środę 18.00-22.00.


źródło: http://www.niebieskalinia.pl/index.php?w=1024.
  
Help!Mój mąż pije i dręczy mnie psychicznie!Co mam zrobić?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010