Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Mam problem :/
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam problem :/
PostWysłano: Piątek, 14 Lipca 2006, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Suddenly
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6415
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam taki problem , nagrałem na cyfrowkę film , wrzucilem na kompa , otwieram na windows media player i jest ok , ale chciałbym "wycisnąc" z tego filmu sam dźwięk w formacie wave , albo zmienic jakos typ pliku na wave , bo teraz to jest : klip filmowy. Czy to w ogole jest mozliwe , jesli tak to jak to zrobic , jakiego programu uzyc? Z gory dziekuję za pomoc smile.gif
  
Re: Mam problem :/
PostWysłano: Sobota, 15 Lipca 2006, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




W necie na różnych stronach jest ogromna ilość programów do edycji video, na pewno sobie poradzisz. Starczy wpisać w googlach "programy". Zwykle są to shareware'y. Można też jakimś prostszym narzędziem po prostu nagrać dźwięk, który słychać w trakcie oglądania. Ja polecam AUDACITY, freeware do obróbki audio, nie pamiętam tylko z jakiej strony. Prosta obsługa i ogólna łatwość przyswajania. :)
  
Mam problem :/
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010