Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pomoc techniczna Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 26 Lipca 2006, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Temat "Pomoc techniczna" ma sluzyc w celu ulatwienia korzystania z internetu, hehu, plikow audio-wideo lub uzyskania lub rozwiazania istniejacych problemow.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 26 Lipca 2006, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ania666:
http://up-file.com/download (...)

czy ktos mógłby napisac jak to sie sciaga bo nie moge sie tam wogole odnaleźć, z góry dziekuje

_____________________________

1. klikasz na link lub kopiujesz adres i wklejasz w nowym oknie
2. szukasz na stronie slowa: up-file all 4 you, pod ktorym widnieje informacja, ze tutaj jest link do pliku dla Ciebie (This is your link to file
Unlimited speed for all)
3. czekasz okreslony czas do momentu przygotowania dla Ciebie pliku do sciagniecia
4. klikasz na "Click here to start download" (kliknij tu, aby rozpoczac sciaganie)
5. gdy okno z plikiem ukaze sie na monitorze, nalezy kliknac zapisz/zapisz jako
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 26 Lipca 2006, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
"All I Want is you
http://depositfiles.com/en/files/ (...)

Hejo. Jak to można sciagnąc.Zapisuje mi jako stronke internetową nic się nie pobiera"
___________________________________

1. nalezy wejsc na strone klikajac na link
2. w lewym dolnym polu w miejscu Enter code wpisujemy podany graficzny kod
3. klikamy na [Download the file] - sciagnij plik
4. pwoinno wyskoczyc okno z plikiem i pytaniem otworz/zapisz.

Z depositfiles nie mozna sciagac jedoczasowo wiecej niz 1 plik. W przeciwnym razie otrzymamy informacje, ze plik jest sciagany ze strony depositfiles i nie mozna uzyskac wiecej sciagniec w tym czasie:

From yours IP addresses already there is a
downloading a file from our system.
You cannot download more than one file in parallel
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Sobota, 19 Sierpnia 2006, 09:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Ludziska, aż wstydzę się zadawać tak lamerskie pytanie, no ale muszę. A mianowicie: jak drukować okładki do CD/DVD tak, żeby miały odpowiednie rozmiary na papierze? Już kilka razy próbowałem z różnymi i na ogół jest za dużo albo brakuje po parę mm.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Sobota, 19 Sierpnia 2006, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




adamello :
Ludziska, aż wstydzę się zadawać tak lamerskie pytanie, no ale muszę. A mianowicie: jak drukować okładki do CD/DVD tak, żeby miały odpowiednie rozmiary na papierze? Już kilka razy próbowałem z różnymi i na ogół jest za dużo albo brakuje po parę mm.


Adamello ja używałem takiego programu jak Irfan View który, jest łatwo dostepny w necie. Obecnie nie mam go na kompie więc nie umiem Ci powiedziec jak wyglądają czynności krok po kroku. Ale z tego co
pamiętam to chyba żadna filozofia.W opcjach (menu) na górze naciskasz
File -> print i bawisz sie tam już dalej opcjami. zaznaczasz np. 12,5cm x 12cm dla CD na przykład. Coś w tym stylu.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Sobota, 19 Sierpnia 2006, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego nie mogę otworzyć swojej PM? Pojawia się taki oto komunikat:

Could not query private message post information

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: '_phpbb_privmsgs_text.MYI'. (errno: 145)

SELECT u.username AS username_1, u.user_id AS user_id_1, u2.username AS username_2, u2.user_id AS user_id_2, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_avatar, pm.*, pmt.privmsgs_bbcode_uid, pmt.privmsgs_text FROM _phpbb_privmsgs pm, _phpbb_privmsgs_text pmt, _phpbb_users u, _phpbb_users u2 WHERE pm.privmsgs_id = 43984 AND pmt.privmsgs_text_id = pm.privmsgs_id AND pm.privmsgs_to_userid = 4184 AND ( pm.privmsgs_type = 0 OR pm.privmsgs_type = 1 OR pm.privmsgs_type = 5 ) AND u.user_id = pm.privmsgs_from_userid AND u2.user_id = pm.privmsgs_to_userid

Line : 250
File : privmsg.php
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Sobota, 19 Sierpnia 2006, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




odrzu2owiec :
[..]



Adamello ja używałem takiego programu jak Irfan View który, jest łatwo dostepny w necie. Obecnie nie mam go na kompie więc nie umiem Ci powiedziec jak wyglądają czynności krok po kroku. Ale z tego co
pamiętam to chyba żadna filozofia.W opcjach (menu) na górze naciskasz
File -> print i bawisz sie tam już dalej opcjami. zaznaczasz np. 12,5cm x 12cm dla CD na przykład. Coś w tym stylu.


Wielkie dzięki. Irfana mam akurat, to pokombinuję. Dziwiło mnie tylko zawsze, dlaczego jeśli ktoś przygotowuje ładną okładkę i się narobi przy tym, to nie zadba o format. Podejrzewałem swoją drukarkę.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2006, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




adamello :
[..]



Wielkie dzięki. Irfana mam akurat, to pokombinuję. Dziwiło mnie tylko zawsze, dlaczego jeśli ktoś przygotowuje ładną okładkę i się narobi przy tym, to nie zadba o format. Podejrzewałem swoją drukarkę.


Jeśli masz program do nagrywania Nero to jest tam Nero Cover Designer. Bierzesz Classic Audio z lewej obrazek i pięknie dopasowujesz np. okładkę. W właściwościach wydruku możesz również ustawić które elementy drukarka ma wydrukować (Okładka, Wkładka, Ostatnia str, Płyta)

A teraz na muszę poprosić o pomoc. Mam na dysku coś takiego http://s003.wyslijto.pl/?file_id=12060170053880139051. Jest to plik DVD który (z tego co wiem) może odczytać tylko odtwarzacz DVD. Niestety moja nagrywarka ni jak nie chce togo nagrać:/

Please pomóżcie,
p.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2006, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




iloveBono :
[..]



Jeśli masz program do nagrywania Nero to jest tam Nero Cover Designer. Bierzesz Classic Audio z lewej obrazek i pięknie dopasowujesz np. okładkę. W właściwościach wydruku możesz również ustawić które elementy drukarka ma wydrukować (Okładka, Wkładka, Ostatnia str, Płyta)


O, dzięki! Świetny pomysł.

iloveBono :

A teraz na muszę poprosić o pomoc. Mam na dysku coś takiego http://s003.wyslijto.pl/?file_id=12060170053880139051. Jest to plik DVD który (z tego co wiem) może odczytać tylko odtwarzacz DVD. Niestety moja nagrywarka ni jak nie chce togo nagrać:/


To się odwdzięczę - kiedy największy plik DVD ma 138 KB, to nie naoglądasz się go na niczym, niestety. Coś tu jest niedociągnięte.

Pozdrawiam
a
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2006, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Ja też używam Nero Cover Designer, ale nie napisałam o tym, bo pomyślałam, że ten program, Adamello, na pewno znasz i sprawdziłeś już, jak działa... redface.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Weronika :
Ja też używam Nero Cover Designer, ale nie napisałam o tym, bo pomyślałam, że ten program, Adamello, na pewno znasz i sprawdziłeś już, jak działa... redface.gif


Hmm, przemilczę, bo to ja powinienem redface.gif. Zasadniczo dziwiło mnie głównie to, że ściągam okładkę, która wydaje się być odpowiednich rozmiarów, a nie jest i dlaczego tak się dzieje. Okazuje się, że jest tak "by design" i trzeba dopasowywać Nerem albo programikiem, na który się wczoraj natknąłem w sieci, ale jeszcze nie wypróbowałem:

http://jump.to/undercoverxp

To trochę jak z moim skanerem: wkłada się kartkę A4, a zeskanowany obraz jest jakiś gigantyczny, kiedy wyświetlić go w pełnych rozmiarach. Mało tego, firmowe oprogramowanie (HP) zawsze domyślnie obcina obraz po bokach i trzeba ręcznie rozszerzać ramkę. Co za cholera jakaś??? Ale to nie pytanie, którym zawracałbym Wam głowę, tylko tak sobie narzekam.
wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciek23
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6459
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Chcialbym wiedzieć w jaki sposób mażna przerobić format FLAC na AUDIO lub mp3 i jaki jest najlepszy do tego program?pozdrawiam
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




maciek23 :
Chcialbym wiedzieć w jaki sposób mażna przerobić format FLAC na AUDIO lub mp3 i jaki jest najlepszy do tego program?pozdrawiam


Foobar2000 http://www.foobar2000.org/

Jest to program świetny, choć nieco surowy z wyglądu.

Poprzednio były wersje zwykłe i "special installer" - ta ostatnia zawierała wszystkie dodatki. Między innymi można za jej pomocą wypalać (lub tworzyć obrazy) dysków z koncertami bez przerw między poszczególnymi utworami. Teraz trzeba dociągnąć specjalny dodatek.

Zakładam, że wiesz, że FLAC to format kompresji bezstratnej, w przeciwieństwie do MP3, który usuwa część danych i może doprowadzić do utraty jakości dźwięku słyszalnego. Jeśli chcesz wypalać płyty audio albo archiwizować pliki, to lepiej pozostaw FLAC.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciek23
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6459
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Wielki dzieki. Chodzi mi o odtwarzanie plyt audio z wiezy.pozdrawiam
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




adamello :
[..]



To się odwdzięczę - kiedy największy plik DVD ma 138 KB, to nie naoglądasz się go na niczym, niestety. Coś tu jest niedociągnięte.

Pozdrawiam
a


aha. dzięki:*
  
Re: <iloveBono> Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




moja mała sugestia.
Lepiej napisać:

@adamello: dzięki :* ( wink.gif )

niż cytować jego wypowiedź, a pod spodem jedno słówko "dzięki". Jakoś forum może będzie czytelniejsze.
pozdr
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 24 Sierpnia 2006, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




rozumie się, szefuniu biggrin.gif od tej pory przyrzekam poprawę wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2006, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Co oznacza odnosnik "przelej punkty" pod avatarem???
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2006, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




O ile wiem, każdy użytkownik ma pięć punktów. Można je, jak widać, przelać innemu użytkownikowi , a za nie ów osoba będzie mogła np. nabyć dodatkowe miejsce dla plików.
[mam nadzieję, że nic nie pomotałam]


Hihi, Max, w tej samej minucie wink.gif
  
Re: <Fledge> Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2006, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




o ile się nie myle, ilość punktów ma znaczenie przy pojemności swojej osobistej galerii.
Jak źle, to poprawcie.

EDIT: punkty można zamienić na ilość miejsca w galerii, siem dowiedział właśnie.
  
Pomoc techniczna
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010