Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pomoc techniczna Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="tanathos"]są w Różności U2 [ tylko video ! ] wink.gif[/quote]

Rzeczywiscie sa w roznosciach. Jednak to nie sa roznosci, tylko pelny koncert. Moderator popelnil blad cytujac ( a nie przenoszac!) moje posty do innego tematu, tak naprawde nieco niezgodnego z wrzuconymi plikami.

Przez Roznosci U2 [tylko video ! ] rozumie sie pojedyncze pliki wideo U2 wrzucane na forum, np. prosba o jeden teledysk, jedno wideo z jakiegos konkretnego koncertu - tak wynika przynajmniej z tytulu tematu. Wrzucanie calego videobootlegu do tematu o pelnych koncertach nie jest bledem. Wyglada to tak, jakby pliki wideo wrzucic do tematu audio (tlumaczac sie: w koncu w wideo jest tez audio).

Nie bede sie reszty czepiac, mozna byloby wszczac dalsza dyskusje o formie forum, i widze, ze do balaganu panujacego na forum (z takich a nie innych przyczyn) trzeba przywyknac. Jednak nadal uwazam, ze jezeli post nie jest zgodny z tematem, powinien zostac przeniesiony, a nie cytowany przez moderatora. Jesli ktokolwiek bowiem bedzie chcial dojsc przez profil do jakichkolwiek postow z linkami, ktore zostaly przesuniete-cytowane - stanie sie to niemozliwe.
Prosze tego nie traktowac jako atak, tylko komentarz majacy na celu ulatwienie uzytkownikom korzystania z forum.

- Karolina
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Swoje stanowisko przedstawiłem w poście poprzedzającym Twój powyższy post, znajduje się on na poprzedniej stronie.

Uzupełaniając swoje stanowisko - masz rację że lepiej byłoby gdyby posty były przenoszone a nie cytowane. Niestety nie ma takiej technicznej możliwości. Cytowanie jest więc jedynym rozwiązaniem.

A jeżeli jesteśmy przy bałaganie. Tutaj jest specjalny temat dotyczący dyskusji o kształcie forum, tam można zgłaszać swoje opinie i proponować zmiany.

Caroli :
[..]

Przez Roznosci U2 [tylko video ! ] rozumie sie pojedyncze pliki wideo U2 wrzucane na forum, np. prosba o jeden teledysk, jedno wideo z jakiegos konkretnego koncertu - tak wynika przynajmniej z tytulu tematu.


To trochę Twoja jednostronna interpretacja. wink.gif Rózności to też pełne koncerty. Temat ten istnieje od pótora roku i nigdy nie było wątpliwości, że zamieszczamy w nim również koncerty video.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="Atomic_Mario"]Swoje stanowisko przedstawiłem w poście poprzedzającym Twój powyższy post, znajduje się on na poprzedniej stronie.

Uzupełaniając swoje stanowisko - masz rację że lepiej byłoby gdyby posty były przenoszone a nie cytowane. Niestety nie ma takiej technicznej możliwości. Cytowanie jest więc jedynym rozwiązaniem.[/quote]

Zdazylam sie zapoznac z trescia na poprzedniej stronie. Skoro przenoszenie nie jest mozliwe, to rzeczywiscie jest to duze utrudnienie, i zapewnie dla czytajacych forum na biezaco nie bedzie sprawialo to klopotu. Ale informacja na PM bylaby na miejscu.

"Uważam, że nie ma potrzeby rozdzielania plików z koncertami video (z wyjątkiem tych z Vertigo Tour) od innych plików video. "

Uwazam, ze rozdzielanie plikow z koncertami wideo (kazde wideo osobno) jest potrzebne - forum staje sie przejrzyste - ale wtedy byloby kilkaset stron forum, co przysporzyloby kolejny problem. Vertigo Tour jest przejrzyste, przez co jest duzo tematow. Idac pewnym tokiem myslenia..Vertigo Tour mogloby zostac podzielone na legi, zamiast na pojedyncze koncerty. Mozna tu zadac pytanie: dlaczego ten a nie inny tour moze miec osobny topic, a inny juz nie? Wystepuje tu wiec faworyzowanie niektorych tras koncertowych.
W takim wypadku trudno sie nie pogubic.

(W "pelnych koncertach" nie odnalazlam informacji, ze jest to topic informacyjno-dyskusyjny. Powinno byc to zawarte w 1 poscie.)

Ale to nie ja jestem tu moderatorka. Po powyzszej rozmowie dochodze do wniosku, ze dla mnie reguly pisania postow i zakladania nowych tematow na tym forum sa nieprzejrzyste.

- Karolina
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Caroli :
[..]



Mozna tu zadac pytanie: dlaczego ten a nie inny tour moze miec osobny topic, a inny juz nie? Wystepuje tu wiec faworyzowanie niektorych tras koncertowych.
W takim wypadku trudno sie nie pogubic.



Dementuję - nie ma na forum żadnej dyskryminacji innych tras U2. Wszystkie kocham tak samo (no może Elevation i PopMart troszkę bardziej) wink.gif Vertigo Tour ma osobne tematy, gdyż jest to bieżąca trasa - a co z tym się wiąże - istnieje konieczność umożliwiania dyskutowania o setlistach, koncertach, wrzucaniu pojawiających się pilków. Poza tym o takim kształcie tematów zdecydowali sami forumowicze - w ankiecie przed startem Vertigo Tour. Patrząc na częstotliwość wrzucania bootlegów z innych tras nie widzę potrzeby tworzenia osobnych tematów dla tych tras. Gdyby ktoś uważał inaczej to zapraszam do dyskusji, już we właściwym temacie wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




"Patrząc na częstotliwość wrzucania bootlegów z innych tras nie widzę potrzeby tworzenia osobnych tematów dla tych tras. Gdyby ktoś uważał inaczej to zapraszam do dyskusji, już we właściwym temacie"

Mnie sie juz odechcialo dzielenia sie/ wrzucania bootlegow na to forum, skoro jakies jedno male wrzucenie powoduje przenoszenie-cytowanie, nie piszac juz o innych watpliwosciach.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Co do spraw czysto technicznych...
Denerwujace jest, że co 2 minuty muszę się logować na heha, a i tak cały czas wywala mnie do miana "Gość".
Przed napisaniem tego posta musiałem się logować dwa razy ;|
Dlaczego opcja "zaloguj automatycznie" nie działa tak jak powinna (baaa, daleeeeeeko jej do tego) i taki użytkownik musi wię wnerwiać cały czas? :-//
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Środa, 22 Listopada 2006, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś może mnie oświecić w kwestii zamiany punktów na miejsce w galerii osobistej? Według tego, co jest napisane w moim profilu, mam owych punktów 10 (nie wnikam, czy to dużo, czy mało wink.gif ). Niby mogę je wymienić, ale jak to zrobić technicznie? Klikam w "wymień" i wychodzi, że nie mogę tego zrobić... Pomoże mi ktoś? Byłabym wdzięczna... smile.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 23 Listopada 2006, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Czy ktoś może mnie oświecić w kwestii zamiany punktów na miejsce w galerii osobistej? Według tego, co jest napisane w moim profilu, mam owych punktów 10 (nie wnikam, czy to dużo, czy mało wink.gif ). Niby mogę je wymienić, ale jak to zrobić technicznie? Klikam w "wymień" i wychodzi, że nie mogę tego zrobić... Pomoże mi ktoś? Byłabym wdzięczna... smile.gif


Nie wiem czy już sobie poradziłaś, ale ja już wiem jak to zrobić wink.gif

Za 10 pkt możesz nabyć dodatkowo 1000 kB miejsca w osobistej galerii.

Jeśli chcesz nabyć 1000 kB w pole wymiany wpisz liczbę "1". Jeśli 2000 kB to "2" itd.

Jako rekompensatę tego, że tak długo czekałaś na odpowiedź dostaniesz ode mnie 25 pkt wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Czwartek, 23 Listopada 2006, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Mariuszu, czy mówiłam Ci już, że jesteś kochanym człowiekiem? Jeśli nie, to mówię teraz - wszem i wobec - jesteś kochanym człowiekiem... smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Znowu sprawdza się to, co kiedyś mówiłam - czasem naprawdę warto poczekać... wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Antko nie zawstydzaj mnie tak publicznie redface.gif redface.gif Bardzo mi miło i dziękuję za te słowa. Cała przyjemność po mojej stronie. wink.gif Szczególnie, że udostępniłaś nam w galerii swoje prześliczne zdjęcia cool.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Mariuszu, prawda nie potrzebuje obrony, a to, co napisałam, jest stwierdzeniem faktu, a przy okazji wyrażeniem tego, co czuję... smile.gif I już nie robię OT... wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Pytanie mam: czy ktoś odtwarzał DVD z Mediolanu dołączone do 18Singles (tak kupiłem, a mówiłem, że nie kupię;) na odtwarzaczu DVD w kompie? Coś mi nie chce działać - jakaś informacja o cyfrowych zabezpieczeniach się pojawia i powoli ciśnienie mi rośnie:)...

Pozdrawiam,

u2roopa
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Ja odtwarzałam i działa...
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Pytanie mam: czy ktoś odtwarzał DVD z Mediolanu dołączone do 18Singles (tak kupiłem, a mówiłem, że nie kupię;)


Ja próbowałem odtwarzać DVD w komputerze, ale cały czas zawieszał mi się komputer sad.gif Myślę jednak, że to wina mojego sprzętu bo mam z nim notoryczne problemy.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




MAm pytanko ....
glownie dla admina

Atomic, czemu ja nie mam tego "przelej punkty" .... ???
nigdy nikomu ich nie przelewalem ???

cos mi sie pokopalo w profilu ????

bede wdzieczny za wyjasnienia !
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Przy Twoim profilu funkcja "przelej punkty" nie działa, bo wtedy sam sobie byś przelewał.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




pigol :


Atomic, czemu ja nie mam tego "przelej punkty" .... ???
nigdy nikomu ich nie przelewalem ???

cos mi sie pokopalo w profilu ????

bede wdzieczny za wyjasnienia !


Już odpowiadam. smile.gif

Napewno nic Ci się nie pokopało. Nie masz u siebie opcji "przelej punkty", gdyż sobie tych punktów przelać nie możesz. Zauważ, że przy każdym innym użytkowniku wyświetla Ci się opcja "przelej punkty". Jeśli masz odpowiedniego kandydata do przelania punktów to skorzystaj z opcji "przelej punkty", która jest właśnie przy tej osobie. Wtedy przelejesz wybraną przez siebie liczbę punktów na konto tej osoby.
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Mógłbyś mnie nie wyprzedzać, kiedy edytuję wiadomość i piszę dokładnie to samo?... wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mógłbym. smile.gif Tylko mi ostatnio moje zdolności telepatyczne szwankują wink.gif
  
Re: Pomoc techniczna
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Jak ktoś ma dylemat komu przelać punkty, może mnie je dać - chętnie przyjmę... wink.gif wink.gif
  
Pomoc techniczna
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 4 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010