Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Off Topic Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Off Topic
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Mój tato kupił, bo stwierdził, że chce pić super kawę... Po miesiącu zaczął pić rozpuszczalne Nescafe wink.gif
A ekspres jako ozdoba :)

Wiesz, na ekspresach się nie znam, ale chyba kawa z nich bez fusów jest? wink.gif Bo jak bez, to czaaaaasem możnaby napić się "zwykłej".
Ale i tak wolę rozpuszczalną i każdy chcący mnie poczęstować "czarną wodą" niech o tym wie... ;D
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




bez herbaty nie ma Marty cool.gif swego czasu podejrzewano, że mam w żyłach herbatę zamiast kwri wink.gif zdarza się, że nie mogę pić herbaty i wtedy napraaaawdę cierpię, a kiedy mogę - piję wszelkie rodzaje czarne, czerwone, zielone, zdarzyło mi się nawet białą, najlepsze są oczywiście w formie liściastej fafoły biggrin.gif ale nie żebym maczanego szczurka nie wypiła wink.gif bez cukru!!!! absolutnie!!! miodek, może być, cytrynka też się nada, soczek malinowy albo z dzikiej róży, pyyycha, no w schronisku to z rumem tongue.gif ostatnio koleżanka się zdziwiła, że rozróżniam po smaku marki herbat, to takie dziwne? przecież są różne!

co tam dalej, kawa, taaak, kawka też jest dobra, aczkolwiek nie w za dużych ilościach, bo pikawa szaleje drunken_smilie.gif z ekspresu najlepiej, ale i rozpuszczalna być może, albo z prawdziwej kafetierki, mmm, zalana nie tylko wodą ale też mlekiem, mmmm, i oczywiście żadnego cukru eusa_naughty.gif a kawa z czekoladą ooj tak, bardzo tak, ponoć Wolter niezmiernie lubił to połączenie wink.gif

idę po herbatę!!
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




martatea :
bez herbaty nie ma Marty cool.gif swego czasu podejrzewano, że mam w żyłach herbatę zamiast kwri wink.gif


Nareszcie wiem jaka jest geneza Twojego nicka wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




martatea :
ostatnio koleżanka się zdziwiła, że rozróżniam po smaku marki herbat, to takie dziwne? przecież są różne!

No oczywiście! Zarówno Sagę [kochanie moje... ;P] rozpoznam zawsze i wszędzie, jak i Liptona [fuuuuuj!! najgorsza herbata z Lidla tak nie smakuje, jak to...]. Na przykład. Widać należymy do herbcianych smakoszów wink.gif
Moja koleżanka za to opowiedziała mi straszną historię... Jej chłopak pije herbatę zimną i całą szklankę jednym haustem! Dla mnie to nie do pomyślenia, jak można nie deleketować się herbatą, nie pić jej łyczkami [a nie duszkiem!!]. Ponoć facet ciepłej herbaty nie tknie eusa_eh.gif

Cytat:
idę po herbatę!!

Ja też!
Trzecia dzisiaj. Ale czarną czy czerwoną wziąć? eusa_eh.gif Ot, problem! wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]


Ja też!
Trzecia dzisiaj. Ale czarną czy czerwoną wziąć? eusa_eh.gif Ot, problem! wink.gif



trzecią? ja jeszcze trzecią wypiję, trzecią od powrotu do domu, bo w pracy już trzy były, no i na rozbudzenie jedna drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif

smacznego!
  
Re: <grusia> Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 08 Lutego 2007, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Scarlet
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5674
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




grusia :

Ponoć facet ciepłej herbaty nie tknie


Nie wierz stereotypom Grusia wink.gif
Wczoraj byłam z kolegą na herbatce (aż sie nasz ulubiony barman zdziwił wink.gif ). Wcale nie czekał aż ostygnie i wcale nie pił duszkiem, o! Można? Można! wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 08 Lutego 2007, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




No właśnie proszę mnie nie wrzucać do jednego wora z jakimiś tam zimnolubnymi typami. Jeśli nie zapomnę, że sobie ją zrobiłem, to herbatę wypijam jak jest jeszcze bardzo, bardzo gorąca smile.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 08 Lutego 2007, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Scarlet :
Nie wierz stereotypom Grusia wink.gif

E? Ja o tym konkretnym facecie mówiłam eusa_eh.gif Przecież to w jednym akapicie było.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 08 Lutego 2007, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




a ja dolewam sobie do herbaty troche zimnej wody z kranu,ale tylko wtedy, kiedy musze w miare szybko ja wypic, bo nie mam czasu czekac,az ostygnie.
  
Re: <alien> Off Topic
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




niezły sposób biggrin.gif . Ja przelewam kilka razy z jednego kubka do drugiego. Też stygnie.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




a ja mam takie pytanie mocno odbiegające od wątku herbacianego. otóż czy ktoś wie jak to jest z aukcjami na allegro, np. jeżeli się coś kupi, zapłaci i ma się odebrać osobiście, a ta druga osoba się nie odzywa to co wtedy? pisać do allegro czy co ?
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




jak wygrywasz aukcje, to dostajesz dokadne dane -adres,czasem telefon do tej osoby. najlepiej zadzwon, albo maila napisz.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




napisałam nawet już 2 a koleś nadal milczy zly.gif
  
Re: <Bombel> Off Topic
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Scarlet
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5674
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




A długo już czekasz? Też raz miałam taki przypadek, czekałam jakieś 2 tygodnie, wysłałam parę maili i nic, no a ja nie chciałam być natarczywa. Ale w końcu "business is business" wink.gif Zadzwoniłam do człowieka i okazał się miłym, choć troszkę ciapowatym gościem - okazało sie, że nie odebrał maili i zapomniał o tym, że cokolwiek sprzedawał eusa_eh.gif (chociaż przypływ gotówki na koncie pewnie zarejestrował doubt.gif ) Oczywiście przesyłkę wysłał błyskawicznie.
Powodzenia!
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




to u2 to naprawde niewdzięczne. własnie spadła mi z półki na nogę propaganda. ała moja kostkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
to u2 to naprawde niewdzięczne. własnie spadła mi z półki na nogę propaganda. ała moja kostkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


shock.gif shock.gif shock.gif A Propagandzie nic się nie stało??? wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No Propaganda - no problem.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



shock.gif shock.gif shock.gif A Propagandzie nic się nie stało??? wink.gif


nie biggrin.gif a kostka dzięki szybkiej interwencji przy pomocy lodu też żyję.

ale żeby było ciekawiej, wieczorem szlag trafil pralkę(czyt.spaliła się)
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ale co, stanęła dosłowie w płomieniach? shock.gif Jak to się stało?
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Ale co, stanęła dosłowie w płomieniach? shock.gif Jak to się stało?


no stanęła,stanęła... nie wiemy jak to się stało doubt.gif. cos w srodku zaczęło się palić. dobrze że pralka stoi w łazience bo przynajmniej prysznic pod bokiem. Ale aż strach pomysleć co by było jakby nikogo nie było w domu shock.gif
  
Off Topic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 74 z 76  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010