Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Nowe forum ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowe forum ?
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nosiłem się z napisaniem tego posta kilka dni, z mądrymi ludźmi rozmawiałem, bo sprawa jest poważna.
Otóż zrazu w żartach, potem w prywatnych dysputach, zakiełkował pomysł stworzenia forum „poetyckiego” (osobiście rozszerzyłbym koncepcję na „poezję i literaturę”).
Pytanie jednak brzmi, czy jest wola „społeczna” rozmów na ten temat, czy czytamy jeszcze coś poza netem i gazetami, czy poezja jeszcze kogoś interesuje.
Od razu, jako ewentualny moderator takowego forum (ukłony dla administracji), powiem, że widziałbym je jako miejsce wymiany myśli i wrażeń, a nie jako klub jajogłowych mędrców, którzy to tłumaczą „co poeta miał na myśli”.
Jeśli zaś o moderację chodzi, to ze względu na moją spamerską naturę, administracja ma pewne obawy, dlatego też czekam na kolejnych kandydatów, a i sam mam pewnego Asa w rękawie, który, jak tylko zgodzi się objąć tę funkcję (na co liczę) zapewne wam się przedstawi.

Tak więc, czekam na opinie.

PS dodam jeszcze, że nie chodzi tu o radosne pogwarki w typie: "5 najważniejszych wierszy w moim życiu"
  
wola społeczna
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jako przedstawiciel społeczeństwa wyrażam wolę społeczną powołania forum poetyckiego!
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




FORUM POETYCKIE - piękna sprawa, jestem ZA
masz ładne przemyślenia WUJKU ZED - oby z tego wyszło coś konkretnego, życzę powodzenia.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
FORUM POETYCKIE - piękna sprawa, jestem ZA
masz ładne przemyślenia WUJKU ZED - oby z tego wyszło coś konkretnego, życzę powodzenia.


o ile coś takiego powstanie to zaprosze na forum mojego qmpla poetę biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




To może byc bardzo ciekawe. I nalezy próbować. Zachęcam, no bo nie ukrywam, że chciałabym się troche "pouczyć" przy tych, którzy potrafią znaleźć się w tych tematach.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 07:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Widzisz ZED, jakie mamy oczekiwania I
Bierz się do pracy, bo potem KRZYSIU nie będzie mógł zaprosić kolegi (tamtem może za długo czekać), a my jak widzisz chcemy się czegoś nauczyć i coś nowego poznać.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Widzisz ZED, jakie mamy oczekiwania I
Bierz się do pracy, bo potem KRZYSIU nie będzie mógł zaprosić kolegi (tamtem może za długo czekać), a my jak widzisz chcemy się czegoś nauczyć i coś nowego poznać.



spoko... koleś nie ma netu ale będe go puszczał do mnie ma komputer...
w klasie był najlepszy! eusa_clap.gif
  
Nowe forum ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010