Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay -> tłumaczenia tekstów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
tłumaczenia tekstów
PostWysłano: Wtorek, 05 Września 2006, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #4979

[ Osobista Galeria ]

Tak sobie pomyślałem, że skoro analogiczny temat jest na U2, to i tu ma potrzebę zaistnieć wink.gif

Zajmował sie ktoś kiedys tekstami Coldplay i chciałby sie podzielić swoimi tłumaczeniami?:>

Re: tłumaczenia tekstów
PostWysłano: Czwartek, 07 Września 2006, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #5129

[ Osobista Galeria ]

Jak zwykle na forum Cdpl wielkie poruszenie i gorączka z powodu nowego topicu lol.gif Wszyscy tu tylko U2 i U2? :)

Re: tłumaczenia tekstów
PostWysłano: Czwartek, 07 Września 2006, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #3923

[ Osobista Galeria ]

tanathos :
Tak sobie pomyślałem, że skoro analogiczny temat jest na U2, to i tu ma potrzebę zaistnieć wink.gif

Zajmował sie ktoś kiedys tekstami Coldplay i chciałby sie podzielić swoimi tłumaczeniami?:>

oooo dobry pomysł ja się wezmę może jutro :) alebo nawet dzis;)

tłumaczenia tekstów
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
grzejniki purmo wrocławairedale terrier oddamdalmatyńczyk szczeniaktorby papierowe z nadrukiem Piłaprzewóz osób Piła
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010