Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maleńczuk itp cd. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ludzie kradną niezaleznie od ustroju. Teraz są to większe sumy niż za Gierka, bo mamy prawdziwe pieniądze.
Co do Maleńczuka i przesłanek jego zachowania, pozostaniemy przy odmiennych opiniach. Żaden z nas jednak go bliżej nie zna, więc obaj pozostaniemy przy przypuszczeniach.
  
Re: <Akira>
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Akira A jak myślicie co czuje przeciętny górnik bez perspektyw, gdy widzi że kopalnie są zamykane przez losowanie (a nie z powodu merytorycznych przesłanek - podobno tak jest, nie wiem)
szlag mnie trafi, to niech się przeciętny górnik dowie kto wybierał kopalnie do zamknięcia a nie p... bzdury

Co ma powiedzieć, gdy widzi że państwo nie ma żadnych dobrych pomysłów z nimi związanych.
a on ma? wzorem kolegów z lat poprzednich chce odprawę coby nowy samochód mógł sobie kupić a potem płakać że go państwo wy....

taka transakcja wiązana jest przez wielu uwazana za dobre rozwiązanie
a znasz kogoś kto by kupił? prawo natury

Tirinti No to mi powiedz na kogo mam głosować, aby
załóż partię własną...

Lepiej dopłacać do kopalni, niż mieć milion wściekłych górników robiących zadymy.
a kto chce w morde wyrzucić milion górników??!!! i skąd? bo w Polsce tylu nie ma :-)

to reformę można przeprowadzić powoli.
i jak tu się nie denerwować :-> Ty prawie jak górnik jesteś :-P a co rząd chce zrobić??? zamknąć wszystko w cholerę???
  
Re: <Nikos>
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




a znasz kogoś kto by kupił? prawo natury
Nie to nie, łaski bez. Nie cce kopalni, nie będzie miałi elektrowni.

załóż partię własną...
No co ty, ja nie jestem złodziejem.wink.gif

a kto chce w morde wyrzucić milion górników??!!! i skąd? bo w Polsce tylu nie ma :-)
No niema, ale milion wściekłych górników fajnie brzmi.cool.gif

a co rząd chce zrobić???
Nie wiem. Nie chwalą się.crazy.gif
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk niech się nauczy rozmawiać z ludzmi bo nie umie... wogóle jak on prowadzi tego Idola III lol.gif crazy.gif
klasyfikuje ludzi na strefy... co ten Pan robi, maine kampf się naczytał czy co?? doubt.gif
przecież Ci ludzie wychodzą Idola III zgnębieni i wogóle
  
Re: <Krzysiek> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




wogóle jak on prowadzi tego Idola III

Idola prowadzi Maciej... Rock crazy.gif tongue.gif
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :


Idola prowadzi Maciej... Rock crazy.gif tongue.gif

to nie ma teraz znaczenia kto prowadzi idola... a kto sieje największy postrach wśród kandydatów eusa_eh.gif
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




widzę że powstało nowe forum. Tak tylko pisze...
  
Re: <Krzysiek> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Jakoś mnie Idol w ogóle nie bajeruje. A że ludzie wychodzą zgnębieni to tylko dlatego że nie potrafią śpiewać.
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Stanowczo rządam usunięcia tego wątku lub przynajmniej moich postów z tego forum.
Nie zamierzałem go zamieszczać na forum na temat Maleńczuka. I rozumiem, że moje wypowiedzi tutaj bedą budziły irytację fanów.
Niestety ktoś nadgorliwie przeniósł moją wypowiedź podobnie jak to kiedyś miało miejsce w przypadku moich wypowiedzi o Linuxie z forum nielinuxowego, które później bez mojej wiedzy i zgody trafiły na forum linuxowe.
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti weź zluzuj. To ja o to poprosiłem zresztą przyznaję trochę za pochopnie. Ale Twoja reakcja jest niewspółmierna do tego co zaszło (zresztą nie po raz pierwszy). Poza tym wątek zaczął się od Maćka Maleńczuka a forum związane jest także jego z działalnością około artystyczną... Tak czy siak jak zwykle przesadzasz.
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Obiecujemy czytać wątek, pomijając Twoje posty! lol.gif
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Rrrrany! Z ta czerwona czcionka to juz naprawde przegiale
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Zwracam Ci tylko uwagę, że gdyby nie kilku "szczeniaków" łamiących kiedyś prawo w imię ideologii, to prawdopodobnie nadal ogłądałabyś w telewizji transmisje pochodów pierwszomajowych, wpylając mielonkę na kartki, a wszystko to pod bokiem "bratniego narodu".
Tak sobie właśnie pomyślałem, co było gdyby ;-)
I nie sądzę żeby było tak jak to widać.
Komuniści z radością się pozbyli władzy w upadającym państwie, a zachłyśnięci wolnością co poniektórzy dali się w kanał wprowadzić, ile jeszcze trzeba będzie pokutować :-(
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Tak sobie właśnie pomyślałem, co było gdyby ;-)
I nie sądzę żeby było tak jak to widać.
Komuniści z radością się pozbyli władzy w upadającym państwie, a zachłyśnięci wolnością co poniektórzy dali się w kanał wprowadzić, ile jeszcze trzeba będzie pokutować :-(


Cytowałeś moją wypowiedź, ale, wybacz, za cholerę nie rozumiem o co Ci chodzi.
To znaczy sens Trojego posta złapałem, ale co to ma do tego co napisałem ?
  
Re: <Wujek Zed> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Tyle że mnie natchnął Wujku :-) i zmusił do przemyśleń :-P powinieneś być zadowolony :-)
  
Re: <Nikos> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Umiarkowanie jestem.
  
Maleńczuk itp cd.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010