Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maleńczuk itp cd. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Zwracam Ci tylko uwagę, że gdyby nie kilku "szczeniaków" łamiących kiedyś prawo w imię ideologii, to prawdopodobnie nadal ogłądałabyś w telewizji transmisje pochodów pierwszomajowych, wpylając mielonkę na kartki, a wszystko to pod bokiem "bratniego narodu".

Wiem oczywiście, że rażąco naruszam tym postem zasady netykiety, ale nie mogłem się powstrzymać a poza tym, wolę pozostać spamerem niż sadzić takie niebotyczne pierdoły.

Polecam więcej rozwagi w formułowaniu sądów, a tyczy to Waćpani i Tirinti.


To było głównie dzięki górniką i stoczniowcą. Oni już chcą system znowu zmieniać. Z pewnością bardzo Ci zaimponowali swoją postawą w Warszawie w zeszłym tygodniu. Zresztą Samoobrona też dzielnie walczy z ustrojem. Dzielnie zboże na tory wysypują, dzielnie drogi blokują. Ten Lepper to powinien zacząć śpiewać. Byłby Idolem. [nutka]Rządzić każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej...[/nutka] Jak to Stuhr w RMFie śpiewał.
  
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem co to za wątek (mam tylko jedną wypowiedź u siebie pod cytatem).
W każdym razem padło słowo górnicy więc coś od siebie dodam.
Prawdą jest że górnik stanowi obecnie obciążenie dla reszty społeczeństwa. Wykonuje zawód który przynosi straty państwu. Najlepiej jakby tych górników nie było, ale ... SĄ. Więc coś trzeba zrobić. Kto jest za tym żeby wszystkich wystrzelać? Ja NIE. Co można zrobić? Liczyć na ich zaradność i to że się przekwalifikują. Najlepiej wysłać wszystkich na kursy komputerowe naukę języków itd (już to widzę jak dziadek 50 letni sobie radzi, bez obrazy).
Wielu się już nie przystosuje do nowej rzeczywistości. Co w takim razie? Po pierwsze nie dać im odczuć że się ich ma w dupie. A jak myślicie co czuje przeciętny górnik bez perspektyw, gdy widzi że kopalnie są zamykane przez losowanie (a nie z powodu merytorycznych przesłanek - podobno tak jest, nie wiem). Co ma powiedzieć, gdy widzi że państwo nie ma żadnych dobrych pomysłów z nimi związanych. Sprzedaje się polskie elektrownie (i dobrze w końcu potrzebują inwestycji), ale dlaczego wraz z elektrownia (która na pewno przynosi zysk) nie sprzedaje się też słąbej kopalni - taka transakcja wiązana jest przez wielu uwazana za dobre rozwiązanie.
Tego i wielu tego typu rzeczy w Polsce nie ma. Ja jak bym był polskim górnikiem w polskiej rzeczywistości to też bym "szedł na stolicę". Sentymenty się nie liczą. Każdy walczy o przetrwanie. Prawo natury.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 09:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
To było głównie dzięki górniką i stoczniowcą. Oni już chcą system znowu zmieniać. Z pewnością bardzo Ci zaimponowali swoją postawą w Warszawie w zeszłym tygodniu.


Proszę uprzejmie, abyś przed próbą dyskusji ze mną na ten temat postarał się zgłębić i zweryfikować swoją jak widać mizerną i powierzchowną wiedzę na temat najnowszej histori naszego kraju.
Widzisz, mam powody by traktować temat emocjonalnie i wolałbym uniknąć zjebania Cię na funty kłaki po przeczytaniu kolejnego steku bzdur.

PS A skąd Ty możesz wiedzieć kto mi imponuje ??
  
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Akira :
Nie wiem co to za wątek (mam tylko jedną wypowiedź u siebie pod cytatem).


Jest to dalszy ciąg tego wątku.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Cytat:
Zwracam Ci tylko uwagę, że gdyby nie kilku "szczeniaków" łamiących kiedyś prawo w imię ideologii, to prawdopodobnie nadal ogłądałabyś w telewizji transmisje pochodów pierwszomajowych, wpylając mielonkę na kartki, a wszystko to pod bokiem "bratniego narodu".


To było głównie dzięki górniką i stoczniowcą. Oni już chcą system znowu zmieniać.


Różnica jest taka, że teraz mogą go zmienić za pomoca kartki wyborczej. Niech głosują na Partię Komunistyczną ,,Proletaryat". Jak mnie wyleją z pracy, to będę szukał nowej, pomimo że nie jest łatwo. Ani mi do głowy przyjdzie maszerować na Warszawę. A jak ktoś woli petardami w okna rzucac, to od ntego jest policja, żeby temu zapobiec.
PRL był państwem niedemokratycznym i demonstracje uliczne były metodą walki z nim. Były nielegalne, bo innych być nie mogło. Teraz wolno demonstrować legalnie. Ale demonstrować to nie znaczy rzucac śrubami i koktajlami Mołotowa.
Co do Maleńczuka, to jeżeli ktoś nie chciał służyć w komunistycznym wojsku, to należy mu się szacunek, a nie wyzwiska, w dodatku od kogoś, kto tych czasów nie pamięta.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Berger :
jeżeli ktoś nie chciał służyć w komunistycznym wojsku, to należy mu się szacunek, a nie wyzwiska, w dodatku od kogoś, kto tych czasów nie pamięta.


To ja mam pytania takie. Czy w takim razie ludziom, którzy służyli w komunistycznym wojsku szacunek się nie należy? Czy mam prawo potępiać, to co uznaję za godne potępinia tylko wtedy, jeżeli "żyłam w tamtych czasach"?
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Berger :
jeżeli ktoś nie chciał służyć w komunistycznym wojsku, to należy mu się szacunek, a nie wyzwiska, w dodatku od kogoś, kto tych czasów nie pamięta.


To ja mam pytania takie. Czy w takim razie ludziom, którzy służyli w komunistycznym wojsku szacunek się nie należy? Czy mam prawo potępiać, to co uznaję za godne potępinia tylko wtedy, jeżeli "żyłam w tamtych czasach"?


Czy szacunek się należy, to zależy od człowieka. Jeżeli ktoś strzelał w grudniu 1970 r., to niewątpliwie na szacunek nie zasługuje. Jeżeli zachował się godnie, to insza inszość.
A żeby coś oceniać, dobrze mieć o tym pewną wiedzę. Z postów dyskutanta Tirinti wynika, że jej nie ma. Oczywiście nie jest jego winą, że jest młody. Może jednak uzupełnić brak wiedzy przez lekturę.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
To ja mam pytania takie. Czy w takim razie ludziom, którzy służyli w komunistycznym wojsku szacunek się nie należy?

W tym momencie stosujesz zbyt szerokie uogólnienie, nie odniosłem wrażenia, by z postu Bergera można było wysnuć taki wniosek.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
W tym momencie stosujesz zbyt szerokie uogólnienie, nie odniosłem wrażenia, by z postu Bergera można było wysnuć taki wniosek.


Ja odniosłam takie wrażenie - dlatego zapytałam. Jeżeli ktoś stwierdza dosyć kategorycznym tonem, że Maleńczukowi i innym, którzy omówili służby wojskowej za komuny należy się szacunek, logiczne dla mnie jest, że ludzie, którzy postąpili odwrotnie, na ten szacunek nie zasługują.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Jeżeli ktoś stwierdza dosyć kategorycznym tonem, że Maleńczukowi i innym, którzy omówili służby wojskowej za komuny należy się szacunek, logiczne dla mnie jest, że ludzie, którzy postąpili odwrotnie, na ten szacunek nie zasługują.

Być może logika książkowa potwierdza Twój wywód, ale pamiętaj, że życie ma jeszcze odcienie szarości, i nie zawsze A implikuje B.
Ja, na przykład, interpretując czyjąś wypowiedź, kieruję się również tym, jakim jest człowiekiem a nie tylko chłodną kalkulacją wink.gif .
Polecam.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :

Być może logika książkowa potwierdza Twój wywód, ale pamiętaj, że życie ma jeszcze odcienie szarości, i nie zawsze A implikuje B.
Ja, na przykład, interpretując czyjąś wypowiedź, kieruję się również tym, jakim jest człowiekiem a nie tylko chłodną kalkulacją wink.gif .
Polecam.


Logika nie wyklucza istnienia odcieni szarości, zwłaszcza to, co nazywamy logiką rozmytą. Trudno jest interpretować czyjeś wypowiedzi nie znając danej osoby, Bergera nie znam, znam natomist jego styl wypowiadania się. W oparciu o tą wiedzę pozwoliłam sobie odczytać jego słowa. Polecam Twojej pamięci, że jest to forum dyskusyjne, a nie życie.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jeśli zapałam chęcią zgłębienia zasad logiki, będziesz pierwszą osobą, do której się zgłoszę.

Póki co jednak;
Widzisz, też nie poznałem Bergera osobiście, jednak mam wrażenie, że znam Go nieco, bo należy do grona osób (podobnie jak kazia, Marek D., oozz), które nie prowadzą dysputy w oderwaniu od rzeczywistości.
Masz rację, forum to nie życie, ale niewątpliwie jakiś jego składnik, intergralny, nie jakiś boczny tor, enklawa, jak to kiedyś sugerowano.
Dopóki się o tym pamięta, łatwiej się rozmawia i więcej rozumie.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sięz tym co pisze Akira, ale nie o tym chciałem dyskutować.

Są grupy, które swoje niezadowolenie pokazują tak a nie inaczej. A wybory gówno im dają. Od prawie 15 lat rządy sięzmieniają, a żaden nie ma pomysłu na górnictwo. Tak jak Akira napiasł, to nie jest grupa, która sama sobie poradzi. Jak jąsięolewa, to nic dziwnego, że protestują. A policja robi swoje. Tak jak ZOMO w PRL. Kiedy PRL sięskończył miałem 11 lat. Trochęjednak pamiętam. Moja rodzina nie protestowała i problemów z wojskiem nie miała. Problem z dostępnościątowarów był, ale to w równej mierze przez nieudolne rządy co przez strajkujących.

Dla mnie służba w obecnym Wojsku Polskim byłaby chańbiąca. Bo to wojsko okupuje Irak. Nie to, żebym popierał Saddama, ale uważam, że 1. są gorsi dyktatorzy, których można było obalać. 2. sposób obalenia był zły i doprowadziłdo strasznego chaosu i zabijania cywili. I wytłumaczcie mi jak można zabijać cywili i mówić, że to dla ich dobrra, żeby icg dyktator nie zabił.

Mówisz, że głosowanie cośmoże zmienić. No to mi powiedz na kogo mam głosować, aby zlikwidowali parkomaty, zbudowali parkingi i autostrady i żeby zliberalizowali ograniczenia prędkości? Prawda jest taka, że ja wielkiej różnicy w rządach AWS i SLD nie widzę i wątpie, żeby rządy PO były lepsze. A PIS nie mówiąc o LPR czy Samoobronie byłyby raczej gorsze.
  
Re: Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Zgadzam sięz tym co pisze Akira, ale nie o tym chciałem dyskutować.

Są grupy, które swoje niezadowolenie pokazują tak a nie inaczej. A wybory gówno im dają. Od prawie 15 lat rządy sięzmieniają, a żaden nie ma pomysłu na górnictwo. Tak jak Akira napiasł, to nie jest grupa, która sama sobie poradzi. Jak jąsięolewa, to nic dziwnego, że protestują. A policja robi swoje. Tak jak ZOMO w PRL. Kiedy PRL sięskończył miałem 11 lat. Trochęjednak pamiętam. Moja rodzina nie protestowała i problemów z wojskiem nie miała. Problem z dostępnościątowarów był, ale to w równej mierze przez nieudolne rządy co przez strajkujących.

Dla mnie służba w obecnym Wojsku Polskim byłaby chańbiąca. Bo to wojsko okupuje Irak. Nie to, żebym popierał Saddama, ale uważam, że 1. są gorsi dyktatorzy, których można było obalać. 2. sposób obalenia był zły i doprowadziłdo strasznego chaosu i zabijania cywili. I wytłumaczcie mi jak można zabijać cywili i mówić, że to dla ich dobrra, żeby icg dyktator nie zabił.

Mówisz, że głosowanie cośmoże zmienić. No to mi powiedz na kogo mam głosować, aby zlikwidowali parkomaty, zbudowali parkingi i autostrady i żeby zliberalizowali ograniczenia prędkości? Prawda jest taka, że ja wielkiej różnicy w rządach AWS i SLD nie widzę i wątpie, żeby rządy PO były lepsze. A PIS nie mówiąc o LPR czy Samoobronie byłyby raczej gorsze.


Utrzymywanie kopalń na siłę też nic nie da. Ja bym oddał te kopalnie górnikom, niech je utrzymują, jeżeli uważają, że ma to sens ekonomiczny.
O różnicy między ZOMO a obecną policją już pisałem. ZOMO rozbijało nielegalne demonstracje, bo legalnych nie można było organizować. teraz jest taka możliwość.
Można argumentować, że brak towarów był winą strajkujących. Argument ten może jednak dotyczyć roku 1981, kiedy mieliśmy odnowę. W stanie wojennym strajki zdławiono, a z towarami na półkach nadal było kiepsko. Wynikało to nawet nie ze złej woli władców, ale logiki systemu.
Nie wiem na kogo masz głosować; mi parkomaty i ograniczenia predkości nie przeszkadzają, więc nie śledziłem programów poszczególnych partii pod tym kątem. Może załóż własną partię. Mnie się podoba, że władze w moim mieście powolutku starają się ruch samochodowy w centrum ograniczyć, wprowadzając np. strefę parkowania.
Co do służby w WP, trochę sobie przeczysz. Mówiłeś wcześniej, że nie miałbyś nic przeciwko służbie w jego szeregach. Jeżeli jednak masz, możesz starać się o służbę zastępczą. Za PRL-u nie było takiej możliwości.
  
Re: <Berger> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tylko czasem to co sięlokalnie opłaca nieopłaca sięglobalnie. Już raz o tym na deplu dyskutowałem. I drógi raz mi się nie chce. W skrócie. Lepiej dopłacać do kopalni, niż mieć milion wściekłych górników robiących zadymy. A nie ma co liczyć, że problem sam sięrozwiąże. Największym problemem są związki zawodowe w ich obecnej organizacji. Zamiast obrony pracowników oni robią na lewo kasę dla siebie i swoich rodzin. Prawo pracy jest złe i to tak złe, że najlepiej je od nowa napisać a nie próbować poprawiać. Złe jest zarówno prawo związków do blokowania koniecznych reform, złe są procedury przy grupowych zwolnieniach i możliwość unikania zwolnienia przez lewe zwolnienia chorobowe. Z drógiej strony zły jest brak kontroli nad zmuszaniem pracowników do darmowych nadgodzin i możliwość zatrudniania na darmowe praktyki i starze. Główną zasadą prawa pracy powinno być "Jaka praca taka płaca".

Pisałem, że strajki to jedna z przyczyn braków w zaopatrzeniu. Przyczyn było wiele. Główna to system polityczny, ale nie jedyna. W czasie stanu wojennego kraje kapitalistyczne nałożyły na nas embargo co pogłębiło kryzys gospodarczy. Nie mogliśmy nic sprzedawać za dewizy, a musieliśmy spłacać długi. Nie mogliśmy też kupić niezbędnych surowców i półproduktów.

Wcale nie pisałem, że chciałbym służyć w wojsku za PRL. Nie chciałbym, zresztą teraz też nie chcę. Na WF też nie chciałem chodzić, a chodziłem bo musiałem. I tak samo bym poszedł do wojska, choć zadowolony bym z tego nie był. Zdecydowana większość idących do wojska idzi bo musi a nie bo chce. Obywatel ma prawa i obowiązki. A Maleńczuk to anarchista, który olał obowiązki i poniósł konsekwencje. Tyle.
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kolejne rządy też uważają, że bardziej opłaca się dopłacić. Powiem tylko tyle: nie z moich podatków.
O sankcjach Zachodu krzyczała już w czasie stanu wojennego propaganda WRON-y. Prawda jest taka: absurdalny system sam spowodował swoją własną zapaść ekonomiczną, a kradzieże partyunych bonzów w latach 70., strajki w 1981 r., czy sankcje w 1982 r. mogły mu tylko ciut dopomóc.
Gotów jesteś iść do wojska, idź. Maleńczuk nie poszedł, bo nie godziło się to z jego sumieniem. Gotów był ponieść konsekwencje i je poniósł. Chwała mu.
  
Re: <Berger> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bo sięopłaca. Wczoraj to wyczytałem w Nie.
W latach 2000-2002 rząd dał dotacje na spółki węglowe 3.8mld, a te wpłaciły różnych podatków i opłat 13.5mld (tyle wpłaciły, bo tych opłat naliczyli im jeszcze więcej, ale części nie wpłaciły i są jeszcze zadłużone wzglendem budżetu). Tak więć budżrt zyskał na górnictwie prawie 10mld. Oczywiście można mówić, że powinni wpłacić 20mld i nic nie wziąść. Ale jakby ich zlikwidowali to nic by nie wpłacili. Chya lepiej jak wpłacają10mld niż nic. A do tego 100tyśludzi ma pracę, płacę i płacą podatki kupując towary i usługi za zarobione pieniędze, państwo nie musi płacićzasiłkó i oodpraw, nie wzrasta przestępczość, prosperująspółki świadczące usługi spółkąwęglowym.
  
Re: <Tirinti> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie ufam informacjom z takich gazet, jak Nie, czy Nasz Dziennik. Załóżmy jednak, że liczby są prawdziwe. I tak zdrowiej byłoby, gdyby przedsiębiorstwa były prywatne i nie brały żadnych prezentów od rządu (czyli od nas wszystkich). Prywatna firma zakłada, że zastrzyk finansowy postawi ją na nogi? Niech się stara o komercyjny kredyt.
  
Re: <Berger> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Sankcje były faktem. Tak jak teraz są sankcje względem Koreii i Kuby, a do niedawna były względem Iraku. Nie mówię, że to była główna przyczyna kryzysu w PRL, ale w jakimś stopniu była.
Natomiast śmieszne są pieniądze wzięte przez władze PRL. Czego oni siędorobili? Domku jednorodzinnego i Poloneza? Teraz byle radny więcej bierze. Były minister Jarosław Bauc (w Wyborczej z 10-11 3 2001 stwierdził "Polacy mają za wysokie płace"), reformator systemu emerytalnego, obecnie prezes OFE Skarbiec Emerytura (najgorszy w rankingach OFE) zarabia miesięcznie 104tyś. A afera Rywina? A cała masa mniejszych i większych afer, które są co tydzień? Można sięteż czepiać długu zaciągniętego przez Gierka, Fajnie, ale demokratyczne rządy przez ostatnie 14 lat wyemitowały obligacje na podobną sumę.
No ale teraz przynajmniej można sobie wybrać kto nas okrada. A i niech nikt nie pisze, ze piszę jak Lepper. Nie wątpię, że Lepper jak by rządziłto by kradł tak samo jak inni.

A co do Maleńczuka, to moim zdaniem poprostu nioe chciało mu sięiść do wojska. Wolałby z kolegami popijać wudeczkę i alpagę. Pewny nie jestem, ale tak wnioskujęna podstawie biografii podlinkowanej przez Obserwablę. Szacunek to ja miałbym dla kogoś, kto sięuczył chciałjakąśdziałalność gospodarczązałożyć, starałsię, a PRL go udupił. Ale nie dla gościa co olałszkołę, olał pracę i olał wojsko. Wszystko miałw dupie i za to oberwał. I za co tu szacunek.
  
Re: <Berger> Maleńczuk itp cd.
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




OK zgadzam się. Ale skoro budżet zyskuje (choć mniej niż mógłby) a nie traci to reformę można przeprowadzić powoli. Można stopniowo prywatyzować kopalnie dbając o to, żeby górnicy mieli alternatywną pracę.
  
Maleńczuk itp cd.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010