Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 18 Singles Idź do strony 1, 2, 3 ... , 24, 25, 26
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Twój ulubiony starszy utwór z U2 18 Singles to:
Beautiful Day
4%
 4%  [4]
I Still Haven't Found What I'm Looking For
3%
 3%  [3]
Pride (in The Name Of Love)
15%
 15%  [14]
With Or Without You
22%
 22%  [20]
Vertigo
2%
 2%  [2]
New Year's Day
10%
 10%  [9]
Mysterious Ways
3%
 3%  [3]
Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
1%
 1%  [1]
Where The Streets Have No Name
10%
 10%  [9]
Sweetest Thing
3%
 3%  [3]
Sunday Bloody Sunday
3%
 3%  [3]
One
7%
 7%  [7]
Desire
1%
 1%  [1]
Walk On
7%
 7%  [7]
Elevation
1%
 1%  [1]
Sometimes You Can't Make It On Your Own
2%
 2%  [2]
Wszystkich Głosów : 89

Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
[..]
Brawa również dla składanki Beatlesów


To nie jest składanka Beatlesów, tylko ścieżka dźwiękowa z musicalu ( ? ) pt. Love, opartego na ich twórczości, a wystawianego w Las Vegas. Jest to przedziwny mix różnych fragmentów różnych utworów Fab Four, zrobiony na zasadzie " bębny z tego, wokal z tamtego ", i w przeważającej większości nienadający się do słuchania ( przynajmniej dla mnie ).

Wydanie 18 Singles zauważono w najnowszym Teraz Rocku. Cztery gwiazdki od pana Bartka Koziczyńskiego ( nawiasem mówiąc nie zrecenzował on wydania limitowanego, choć wspomniał o nim w recenzji 18 Videos ), który jest absolutnie zachwycony The Saints Are Coming, określając nagranie jako " absolutną sensację ", i rozpływając się nad nim przez pół recenzji ( nie zgadzam się tylko z jednym - absolutnie nie jest agresywniej niż w oryginale ! ). Window In The Skies zachwyca go już mniej, tu wymowny cytat: " Mam nadzieję, że wytypowali ten utwór na składankę, bo NIE PASUJE do charakteru nadchodzącej płyty " biggrin.gif - cóż, jak wynika z postów podobną opinię ma wielu forumowiczów :). Redaktor nie widzi nic złego w pominięciu na płycie utworów z Popa i Zooropy ( " skupili się na twórczości stricte rockowej " ), pewnie dlatego zamiast Sweetest Thing wolałby Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me.. " Ale kto się będzie tym przejmował, gdy znajdzie płytę pod choinką.. " - no właśnie ? biggrin.gif

Mamy także recenzję 18 Videos ( trzy i pół gwiazdki ), z której, poza słuszną krytyką materiału bonusowego, niewiele ciekawego się dowiadujemy. Bardzo podoba mi się natomiast zakończenie, które znów zacytuję: " Trudno oprzeć się wrażeniu, że to tylko przygrywka do solidnego opracowania wideografii grupy, która niewątpliwie czeka nas - i nasze kieszenie - w przyszłości ". Panie Bartku, oby pan miał rację !
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




agrace :
[..]



City Of Blinding Lights biggrin.gif Z tego, co zauważyłam leżała na sobie chyba na odsłuchu (tak to się nazywa? wink.gif ) The Edge'a... Biało-czerwona z orzełkiem... biggrin.gif


Ja flagę widziałem również na Sometimes i WOWY. Najlepiej jest widoczna chyba na Sometimes - Bono stojący na catwalku zwraca się w stronę Egde'a (a z nim kamera) na którego pada strumień światła, która rozświetla naszą flagę smile.gif

JustinHawkins :
[..]



To nie jest składanka Beatlesów, tylko ścieżka dźwiękowa z musicalu ( ? ) pt. Love, opartego na ich twórczości, a wystawianego w Las Vegas. Jest to przedziwny mix różnych fragmentów różnych utworów Fab Four, zrobiony na zasadzie " bębny z tego, wokal z tamtego ", i w przeważającej większości nienadający się do słuchania ( przynajmniej dla mnie ).



Dodajmy, że tego dziwnego zmiksowania podjął się sam George Martin smile.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]
Dodajmy, że tego dziwnego zmiksowania podjął się sam George Martin smile.gif


Wraz z synem, którego wkład ponoć wcale nie był marginalny..
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




agrace :
[..]


City Of Blinding Lights biggrin.gif Z tego, co zauważyłam leżała na sobie chyba na odsłuchu (tak to się nazywa? wink.gif ) The Edge'a... Biało-czerwona z orzełkiem... biggrin.gif

Racja biggrin.gif Pięknie to wygląda biggrin.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
depe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2128
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




depe :
JustinHawkins :
[..]
Podejrzewam, że nie różni się zbytnio od książ(ecz)ki w Limited Edition.. Swoją drogą, Depe pewnie będzie zorientowany w tym temacie, ale zdaje się, że U218 Singles będzie pierwszą płytą U2 w historii, której nie ukaże się na kasecie..

..Jak słuszenie zauważył Justin, będzie to pierwszy album U2, który nie ukaże się na kasecie, no chyba, że gdzieś na Dalekim Wschodzie.
depe//darek


Tak jak przewidywałem, U218 ukazało się na kasetech w kilku krajach dalekiego Wschodu, m.in. w Malezji, Singapurze, Indonezji.



http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230060367408
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200055821910
depe//darek
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




depe :
[..]



Tak jak przewidywałem, U218 ukazało się na kasetech w kilku krajach dalekiego Wschodu, m.in. w Malezji, Singapurze, Indonezji.


I dobrze, że się jednak ukazało. Dla osób ze szczególnym sentymentem do tego nośnika będzie bowiem okazja do jego kupienia. Do kaset mam sentyment olbrzymi - za ich pośrednictwem poznawałem na początku twórczość zespołu. Mimo wszystko 18 Singles nie kupię. Trzeba się również pogodzić z tym, że kasety w niedalekiej przyszłości znikną nawet z tak egzotycznych rejonów świata. smile.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
Do kaset mam sentyment olbrzymi - za ich pośrednictwem poznawałem na początku twórczość zespołu
Nie Ty jeden, nie Ty jeden:))... Do dziś mam gdzieś mojego "Popa", którego nie wyciągałem z walkmana długimi miesiącami, a że mój pierwszy sprzęt nie miał autorewersu to napisy się lekko zatarły od przekładania stron:)).
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
[..]

Nie Ty jeden, nie Ty jeden:))... Do dziś mam gdzieś mojego "Popa", którego nie wyciągałem z walkmana długimi miesiącami, a że mój pierwszy sprzęt nie miał autorewersu to napisy się lekko zatarły od przekładania stron:)).


Mój kasetowy "Pop" zajmuje honorowe miejsce u mnie w pokoju. Był to bowiem pierwszy album U2 jaki wysłuchałem. Gdyby nie ta kaseta napewno nie byłoby mnie tutaj teraz wink.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Ja również dołączam się do Patryka i Mariusza jeśli chodzi o sentyment do kaset. Nawet jeśli kiedyś przejdą do historii, ja się ich nie pozbędę... Właśnie przez wzgląd na emocje... smile.gif
  
Re: <agrace> U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Muszę to mieć !!
  
Re: <JustinHawkins> U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Kasety to był czad.
ciągłe przewijania długopisem, ładowanie baterii do walkmana, synchronizacja w naciskaniu rec i play po drugiej stronie przy przegrywaniu ówczesnych hitów, reperacja zgniecionej i poplątanej taśmy przy ewentualnym wciągnięciu podczas odsłuchu lol.gif wspomnień jest trochę i to naprawdę miłych. Niekiedy podczas rozmów z moimi o 4,5 lat młodszymi kumplami kasety to konkretne since fiction.
Z resztą taka kolej rzeczy, na to wynika. Przedtem były vinyle, dla mnie kosmiczna sprawa, później kasety, CD i mp3
U2Singles na kasecie chciałbym mieć, ale pewnie będzie to ciężkie do zrealizowania.
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Pozwolę sobie na malutki OT sprawie kaset. Co prawda nie znalazłam tej najnowszej, ale gdyby ktoś jeszcze nie miał, a chciał kasetę z HTDAAB, oto jest:

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/389320
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reic_diov
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5444
Posty: 35


[ Osobista Galeria ]




Max :
Kasety to był czad.
Z resztą taka kolej rzeczy, na to wynika. Przedtem były vinyle, dla mnie kosmiczna sprawa, później kasety, CD i mp3


Przepraszam bardzo, ale co do vinyli to sprawa wyglada inaczej. Ja sam majac zaledwie 20 lat posiadam wiecej vinylowych plyt u2 niz tych na cd cool.gif a kaset to nie posiadm wogole. Dodatkowo do dzis vinyle ciesza sie olbrzymia popularnosci bo zapewniaja jednak nie osiagalne dla innego sprzetu doznania dzwiekowe, a i taka okladka do plyty 12 calowej jest o wiele wieksza i dokladniejsza i sie swietnie prezentuje biggrin.gif
  
Re: <reic_diov> U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Przenosimy się do Off Topa Muzycznego
Tam czeka na Ciebie moja skromna riposta.
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 09:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Informuję, że w najnowszym notowaniu wyników sprzedaży OLIS, obejmującego okres od 27 listopada do 3 grudnia, album 18 Singles zanotowało spadek z 4 na 6 miejsce.
  
Re: <Atomic_Mario> U2 18 Singles
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Na liście przebojów EMPIKu trzyma się mocno na 8, przynajmniej u mnie.
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
Na liście przebojów EMPIKu trzyma się mocno na 8, przynajmniej u mnie.


W Empiku album awansował na 4 miejsce wink.gif Zaś w ostatnim notowaniu listy OLIS (za okres od 21 do 31 grudnia) płyta zajmuje 7 miejsce. smile.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Wtorek, 16 Stycznia 2007, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




!8 Singles nadal dzielnie sobie radzi na liście sprzedaży OLIS. W najnowszym notowaniu za okres od 1 do 7 stycznia płyta zajmuje 4 miejsce. smile.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Tym razem U2 na 3 miejscu na liście OLIS.
http://muzyka.onet.pl/10172,1469246,newsy.html

W rybnickim empiku ciągle na 4. wink.gif
  
Re: U2 18 Singles
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że ten wynik to w znacznej mierze zasługa wrzawie jaka się zrobiła ostatnio wokół Multicamu. Innego racjonalnego wyjaśnienia nie znajduję. Najlepsze miejsce składanki od premiery biggrin.gif Brawo Bartek! smile.gif Od początku byłem zdania, że powstanie Multicamu może przynieść wyłącznie korzyści zespołowi biggrin.gif
  
U2 18 Singles
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 25 z 26  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010