Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika -> Musiecie to zobaczyc !!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Musiecie to zobaczyc !!
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieje ze nie jestem ostania osoba ktora to oglada na tym forum i kogos zaskocze :)



http://www.mini-itx.com/projects.asp
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ET jest zajebisty!!!!
zegarek ok, walizeczki spoko, samochodzik niesamowity!! Co ci ludzie nie wymyślą.
Ten świecący z wbudowanym monitorem - cudo (nie wspominając o puszce).
Swoją drogą to ciekawe jaka tam płyta w tej puszcze jest.
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




mnie sie podoba ten cd-rom w kasku ;D
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to jednak nie widzieliscie :))))
  
Re: Musiecie to zobaczyc !!
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
Mam nadzieje ze nie jestem ostania osoba ktora to oglada na tym forum i kogos zaskocze :)




zaskoczyles...
nie bylo mnie przy necie kilka dni :)


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Czwartek, 25 Marca 2004, 01:45, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 04:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja dzisiaj jak przenosiłłem kompa z Epia pomiędzy piętrami to wpadłem na pomysł zrobienia z niej czegoś na kształt Amigi.

Potrzebna mi jakaś płyta plastikowa (ale sztywna) o długości klawiatury i szerokości klawiatury + napędu 5.25. Klawiatura byłaby jakoś przytrzymywana ale możliwa do odczepienia. za nią obudowa z plastiku mieszcząca z jednej strony DVD a z drógiej Epie w środku by był dysk i miejsce na wsadzenie myszki na wsadzenie kabli i myszki na czas transportu. Zasilacz jak na Comodore przystało na zewnątrz i bez wiatraka co by grzał się jak kaloryfer.
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 04:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A jak kupie nowego kompa to już niebędę musiał tej Epii przenosić. Więc jak do tego czasu "Amigi" nie zrobie (znając moje lenistwo to pewnie nie) to wsadzę ją w obudowę po sypnętym magnetowidzie i postawie na stałe przy telewizorze. Tylko by się jakiś zestaw cordles desktop jako pilot przydał.
  
Musiecie to zobaczyc !!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010