Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 Window In The Skies Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który z klipów do "Window In The Skies" podoba Ci się bardziej:
wersja I (z innymi artystami)
34%
 34%  [15]
wersja II (retro)
25%
 25%  [11]
oba podobają mi się bardzo
27%
 27%  [12]
nie podoba mi się żaden
11%
 11%  [5]
Wszystkich Głosów : 43

U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Proszę o wyjaśnienie co to za link. Jeśli to link do utworu audio to być go tutaj nie może wink.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Haaa zdązyłem!! cool.gif <faja>
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




nie wiedzialem, ze tak nie mozna. jak pamietam vertigo bylo mozna spokojnie wkleic, wspolnie dyskutowac i oceniac
ale to widocznie obostrzenia IV RP wink.gif
co do piosenki to wgniotła mnie w fotel! shock.gif
piękna bitelsowska melodia, bono nadal jak sie postara ma falset!
brilliant love song!

p.s. popatrzcie jaka ciekawe dyskusja pod tym linkiem wink.gif
http://forum.interference.com/showthread.php?s=0c2f2dd36bd951b1cd4f273 9d0dac26e&threadid=168008&perpage=15&pagenumber=26
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aragorn
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5650
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




czy ktoś mi może powiedzieć gdzie można uslyszeć ten utwór??albo przeslać mi go na priva?? z góry dzięki
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




lucas007 :

ale to widocznie obostrzenia IV RP wink.gif


A ten link to pewnie został zdobyty dzięki wszędobylskim mackom WSI. Trzeba walczyć z układem cool.gif

Aragorn :
albo przeslać mi go na priva?? z góry dzięki


Proszę o nie kierowanie tego typu próśb na forum. Łatwo przecież dojść kto posiada stosowne linki wink.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




O kurczę zlitujecie się tez nadenmną. Tez bym chciała ten utworek.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NvK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2236
Posty: 148


[ Osobista Galeria ]




Zanim ktoś mi zarzuci propagowanie piractwa, to przypominam, że swego czasu to ja tu toczyłem pewne boje w obronie legalności wink.gif Ale do rzeczy. Moim skromnym zdaniem powyższy link nie powinien zostać usunięty z trzech prostych przyczyn:

1. Jest to nagranie radiowe. Wyraźnie radiowe. Tak więc nie jest to żaden pirat skopiowany z dostępnej płyty lub ze skradzionej płyty. A więc nie jest to oficjalne wydawnictwo w rozumieniu takim, że trzeba zapłacić aby go słuchać.

2. Utwór nie jest jeszcze dostepny na żadnej płycie.

3. Nie wszyscy fani mogą słuchać amerykańskiego czy jakiegośtam radia, bo żyjemy w Polsce. A tutaj na pewno na dzień dzisiejszy w żadnej rozgłośni nie mamy szans tego usłyszeć czy posłuchać.

Wniosek: postuluje o dopuszczenie do obiegu linka do radiowego nagrania Window In The Skies.

____________________
* wyjaśnienie "usłyszeć czy posłuchać". Usłyszeć = raz przypadkiem; Posłuchać = wiele razy wink.gif
  
Re: <NvK> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




A ktoś się orientuje, w jakiej to stacji radiowej puścili?
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Proszę przetłumaczyć z angielskiego na polskie.

windows in the skies? tępa z angolikaaa smile.gif
  
Re: <NvK> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




racja, a w międzyczasie można sobie wejśc w link w mojej sygnaturce i znaleść odpowiedni plik. a co trzeba sobie radzić ;]

zaraz napisze, co myśle o kawałku, tylko przesłucham. na interference się zachwycają, ale oni się tam zachwycają wszystkim ;]
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Woj
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3878
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Zdążyłem ściągnąć i pierwszy raz moje pierwsze wrażenie po wysłuchaniu nowego kawałka U2 jest aż tak negatywne. Tekst, melodia - confused.gif .

Do Atomica:
rozumiem Twoje argumenty, ale ja nie uważam za piractwo tego, że ściągnę teraz w mp3 utwór, o którym wiem, że kupię go na albumie (i może również singiel jeżeli takowy się pojawi). Jeżeli ktokolwiek sądzi, że każdy "przeciek" - Vertigo, HTDAAB w całości oraz inne wcześniejsze i późniejsze - jest poza wiedzą wytwórni, to jest naiwny. O to w tym chodzi, żeby podkręcać wśród fanów nastrój oczekiwania, prowokować duskusje itd.
Kiedyś wykasowałeś bezpośredniego linka do "The Saints...", który odczytałem z kodu strony, otwieranej przy wchodzeniu na U2.com w sposób podany przez CIEBIE właśnie. Czyli de facto umieściłem na forum tą informację, co Ty, tyle że w wersji uproszczonej. Dlaczego nie usunąłeś też swojego przepisu na dojście do "The Saints..."? Ściągnąłem wtedy utwór w mp3 na dysk wiedząc, że przecież kupię singiel, tak jak i poprzednie single z okresu N ostatnich lat. Dzisiaj dostałem zamówioną przesyłkę z singlem "The Saints..." z Merlina. Czy uważasz, że jestem piratem??
Tak jak napisałem, rozumiem Twoje intencje, postaraj się też zrozumieć ludzi, którzy chcą na 2 tygodnie przed zakupem albumu poznać nowy utwór i np. podyskutować na jego temat.
Serdecznie pozdrawiam smile.gif
  
Re: <Mary.> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




utwór wyemitowano w amerykansiej stacji KROQ.
mysle ze dzis w audycji Damien'a Farrelly'a w irlandzkim radiu 2fm moze dojsc do europejskiej premiery AUDYCJA WŁASNIE TRWA!

radia mozna sluchac on line:
http://www.rte.ie/2fm/

a propos windows in the skies

odsluchalem 10 razy, jak na tę chwile sadze iz jest to ich najlepszy utwór dekady 00
eusa_clap.gif
  
Re: <Woj> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Powstrzymam się od ostatecznych ocen tej piosenki, bo jest na to zdecydowanie za wcześnie (na ogół pierwsze wrażenie bywa złudne).

Niemniej jednak jeśli te dźwięki w tle na początku miały stanowić o zapowiadanej psychodelii, to chyba panowie z U2 nieco przekombinowali. Dodam też, że utwór jest niebezpiecznie chwytliwy - duże jest więc ryzyko, że się szybko znudzi. Generalnie brzmi nieźle, ale nie podoba mi się kierunek nieco rzewnych, beatlesowskich melodii. Fajnie, że mamy nowy kawałek, który przyjemnie się słucha, ale mam nadzieję, że nie jest to zwiastun brzmienia nowego albumu.

PS. A tekst to rzeczywiście... katastrofa. Ale dla mnie to zawsze rzecz drugoplanowa.

Pzdr.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy najlepszy, ale na pewno najoryginalniejszy. Zaden hicior, lecz jesli traktowac to jako eksperyment to całkiem, całkiem. Lepsze to niz kolejne mdłe Sweetest Thing albo inny landrynkowy szajs.
Wstep nieco psychodeliczny, a potem dosyc ostra gitara, czyli jednym slowem cos nowego.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Daniel84 :
Powstrzymam się od ostatecznych ocen tej piosenki, bo jest na to zdecydowanie za wcześnie (na ogół pierwsze wrażenie bywa złudne).

Niemniej jednak jeśli te dźwięki w tle na początku miały stanowić o zapowiadanej psychodelii, to chyba panowie z U2 nieco przekombinowali. Dodam też, że utwór jest niebezpiecznie chwytliwy - duże jest więc ryzyko, że się szybko znudzi. Generalnie brzmi nieźle, ale nie podoba mi się kierunek nieco rzewnych, beatlesowskich melodii. Fajnie, że mamy nowy kawałek, który przyjemnie się słucha, ale mam nadzieję, że nie jest to zwiastun brzmienia nowego albumu.

PS. A tekst to rzeczywiście... katastrofa. Ale dla mnie to zawsze rzecz drugoplanowa.

Pzdr.


Co do początku to ja tu psychodelii nie czuje i jako, że cały utwór mi się podoba (na szczęście nie po pierwszym przesłuchaniu, to dobry znak, że szybko się nie znudzi :) to początek, pierwsze 40 sekund, jest tak nie rytmiczne, że miałem przez moment wrażenie, że na komputerze lecą dwa kawałki. Może się nie znam, może tak ma być, ale tu gitara, tam jakiś chórek, a za chwilę jeszcze to uderzanie i melodia z pierwszego planu przechodzi na drugi.


Słucham i słucham, błagam niech ktoś się zgodzi, że melodie się na siebie nakładają doubt.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




no dobra, nie załapałam się.
wiem, że to zue, etc. ale chciałabym to usłyszeć.
mogę prosić o linka na privie?
  
Re: <Daniel84> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




No więc tak. Znamy ten kawałek z Eze proszę państwa, już wtedy mi się bardzo podobała melodia. Bo melodia refrenu jest cudowna, nie mogę się doczekać żeby usłyszeć jak to śpiewa jakiś 40sto tysięczny tłum południowców. Drugie co mi się w uszy rzuciło, to rytm, jezu, Larry znów istnieje i nie ogranicza się do grania równo! Słyszycie jak tam się fanie rytm łamie na początku? Potem jak Larry wali w refrenie? Ajajaj, that's the one! Trochę mi to przypomina jego grę z początku lat 80tych.

Słyszę tez linię basu, jak on fajnie pobrzmiewa! Adam też wraca. Wszystko na plus. Trochę psychodeli jest właśnie w warstwie muzycznej, zwłaszcza na początku. W tekst jeszcze się nie wsłuchiwałem, w każdym razie jest to świetny muzycznie kawałek. Choć może za szybko mi się spodobał, faktycznie, coś w tym jest.

Kierunek Bitelsowski.. hm, jeszcze się zastanowię co o tym myśleć :)
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dla szukających linka do utworu - biggrin.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




manana69 :
Może się nie znam, może tak ma być, ale tu gitara, tam jakiś chórek, a za chwilę jeszcze to uderzanie i melodia z pierwszego planu przechodzi na drugi.

Słucham i słucham, błagam niech ktoś się zgodzi, że melodie się na siebie nakładają doubt.gif


Nie wykluczam, że i ja jestem dyletantem, bo mam takie same wrażenie. Ale może po wielu przesłuchaniach wszystko się jakoś ułoży i "będzie grało"?
  
U2 Window In The Skies
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010