Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 Window In The Skies Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który z klipów do "Window In The Skies" podoba Ci się bardziej:
wersja I (z innymi artystami)
34%
 34%  [15]
wersja II (retro)
25%
 25%  [11]
oba podobają mi się bardzo
27%
 27%  [12]
nie podoba mi się żaden
11%
 11%  [5]
Wszystkich Głosów : 43

Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 22 Listopada 2006, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




No to można już głosować na liście

http://www.radio.com.pl/trojka/lp3
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 22 Listopada 2006, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
achtung
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4696
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Wszystko się zgadza:
"....In spite of the title, U218 Singles, the tracks on the new compilation are actually album cuts with few noted exceptions:

New Year's Day - "Special Version" originally on the Japanese single and later found on Best of 1980-1990.
Where the Streets Have No Name - A new mix which seems to be the same edit as the single version, but without Edge's backing vocal.
Walk On - "Video Version." One of two mixes from the European single release.
Window in the Skies is also a different mix from the "Single Version" that has been previously available on promotional releases

Źródło : http://www.u2wanderer.org/
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Czwartek, 23 Listopada 2006, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Conr4d
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4243
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Cóż, wersja albumowa, skrzypce brzmią tragicznie, brak przestrzenności. Wersja "Verschiedenes" to już inna bajka, o wiele lepiej to brzmi.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 24 Listopada 2006, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Z informacji zawartej w opisie 18 Singles na U2.COM wynika, że Window pojawi się na singlu na początku 2007r.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Singielek juz niedługo!

http://www.u2wanderer.org/disco/pr060.html

wink.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Okładka według mnie wogóle nie pasuje do nastroju piosenki doubt.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Danny888 :
Singielek juz niedługo!

http://www.u2wanderer.org/disco/pr060.html

wink.gif


Na razie podane informacje dotycża singla promocyjnego, który już trafił do rozgłośni radiowych. Według U2.COM singiel ma trafić do sprzedaży na początku 2007r. Tak więc myślę, że doczekamy się jakiś "b-side'ów". wink.gif
  
Re: <iloveBono> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Ale przecież ta okładka niczego sobą nie wyraża, jest zupełnie neutralna.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Woj
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3878
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :

Według U2.COM singiel ma trafić do sprzedaży na początku 2007r. Tak więc myślę, że doczekamy się jakiś "b-side'ów". wink.gif


A ja bym chciał, żeby tak jak w przypadku większości singli w ostatnich latach, została wydana również wersja DVD singla, na której obok teledysku do "Window In The Skies" byłby umieszczony teledysk "The Saints Are Coming". Spodziewałem się go na DVD "18 Videos", a okazało się, że dali koncertowe video z występu w Nowym Orleanie tak samo pod koniec ucięte confused.gif jak audio na singlu "The Saints...".
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 29 Listopada 2006, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
achtung
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4696
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Przeszukując sieć, znalazłem nieoficjalną tracklistę WITS eusa_clap.gif
CD1:
1. Window In The Skies - Single Version
2. Tower Of Song - from Leonard Cohen Film

CD2:
1. Window In The Skies - Single Version
2. Zoo Station - Live from Buenos Aires
3. Miss Sarajevo - Live from TBC

DVD:
1. Window In The Skies - Single Version
2. The Saints Are Coming - Extra Special Effects
3. Tower Of Song - Video clip from the film 'I'm Your Man'

Ciekawe, czy taka będzie naprawdę? biggrin.gif

Źródło: www.u2tour.de
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 29 Listopada 2006, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
achtung
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4696
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Co ciekawe, singiel można już rezerwować eusa_clap.gif
CD
http://eil.com/shop/moreinfo.asp?catalogid=382187

DVD
http://eil.com/shop/moreinfo.asp?catalogid=382188
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 29 Listopada 2006, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jakoś mi się nie chce w to wierzyć smile.gif Singiel z Tower of song chętnie kupię, lecz jakoś wątpię że akurat ten kawałek miałby pojawić się na singlu. Druga wersja singla też ciut mało atrakcyjna, ale to już pewna norma przy singlach U2 wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Atomic_Mario dnia Piątek, 01 Grudnia 2006, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 29 Listopada 2006, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Woj
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3878
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




achtung :
DVD:
2. The Saints Are Coming - Extra Special Effects

Ciekawe co to oznacza - teledysk do TSAC ?

A tak w ogóle, to po obejrzeniu koncertowego WITS z Japonii utwór zaczyna mi się podobać, czego się w ogóle nie spodziewałem.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




achtung :
Przeszukując sieć, znalazłem nieoficjalną tracklistę WITS eusa_clap.gif
CD1:
1. Window In The Skies - Single Version
2. Tower Of Song - from Leonard Cohen Film

CD2:
1. Window In The Skies - Single Version
2. Zoo Station - Live from Buenos Aires
3. Miss Sarajevo - Live from TBC

DVD:
1. Window In The Skies - Single Version
2. The Saints Are Coming - Extra Special Effects
3. Tower Of Song - Video clip from the film 'I'm Your Man'

Ciekawe, czy taka będzie naprawdę? biggrin.gif

Źródło: www.u2tour.de


Jak zwykle tragedia, mam nadzieje że jednak będzie to wyglądać inaczej, choć oczywiście nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda.. Robienie singli na zasadzie '' rzućmy im jakieś ochłapy, i tak to kupią '' to ostatnio U2owy standard. Na dodatek z tego opisu wynika, że na singlu DVD klipu Window również nie będzie ( pisałoby '' Video '', a pisze single version ) więc pewnie będzie to kontynuacja genialnego pomysłu na zamieszczanie na DVD wersji audio utworów, ponieważ największym marzeniem każdego fana jest możliwość posłuchania sobie kawałka nie tylko z CD, ale także, tak dla odmiany, z DVD, a materiału video, który można by zamieścić na płycie oczywiście nie ma, no nic kompletnie, żadnych archiwów, nic. Jeżeli te single naprawdę będą tak wyglądać, po raz pierwszy w życiu poważnie rozważę możliwość świadomego i dobrowolnego zbojkotowania oficjalnego wydawnictwa U2, i ściągnięcia single version z Internetu, bo zaczynam mieć tego dość.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Podejście do wydawania singli w ostatnich latach jest tą sferą działalności zespołu do której mam w ostatnim czasie najwięcej zastrzeżeń.

Cieszę się, że będę miał okazję zdobyć "Tower Of Song" bez konieczności zakupu całego albumu z muzyką do "I'm Your Man". Z podobnych względów cieszę się, że wydane zostanie video z tym utoworem.

Mam nadzieję, że nie potwierdzą się Twoje przypuszczenia Justin i dostaniemy klip do "Window". Jego brak podważa bowiem sens wydawania singla DVD, skoro nie będzie na nim teledysku do utworu który ten singiel ma promować. Być może brak klipu związany jest z tym, że został on nagrany stosunkowo niedawno. Na singlach DVD regułą było, że na danym singlu brak było oficjalnego klipu do piosenki singlowej (zastępowano go zwykle występem na żywo lub "zastępczym" video.) i pojawiał się on dopiero na kolejnym singlu.

Zgadzam się również z Tobą, że zespół stać na wydawanie znacznie lepszych "b-sidów". Nie mogę odżałować, że zespół wartościowe kawałki wciska na wydawnictwa typu Unreleased & Rare, uniemożliwiając legalny do nich dostęp rzeszy fanów. A jeśli nawet zespól nie chce się dzielić z nami premierowym materiałem na singlach - tak jak zauważył słusznie Justin - archwia zespołu są tak bogate że bez problemu mogliby wydawać single z godzinnym materiałem.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
Na singlach DVD regułą było, że na danym singlu brak było oficjalnego klipu do piosenki singlowej (zastępowano go zwykle występem na żywo lub "zastępczym" video.) i pojawiał się on dopiero na kolejnym singlu.


Owszem, ale miało to swoje uzasadnienie marketingowe, związane z planem wydania określonej liczby singli, na zasadzie " Chcesz mieć teledysk do singla, którego kupiłeś ? Kup następnego ! ". W przypadku singla niealbumowego tak być nie powinno ( vide singiel DVD Electrical Storm, na którym teledysk był ). Oczywiście może też być tak, że teledysk w ogóle nie powstanie, co byłoby zagadką godną komisji śledczej - w XXI wieku singiel bez teledysku ????!!! Zwłaszcza, że U2 zawsze uwielbiali robić teledyski ( kilka wersji klipu do jednego utworu to już u nich właściwie norma ). Z drugiej strony - z niezrozumiałych dla mnie powodów ich działalność ( a raczej działalność ich wydawców ) staje się coraz bardziej chaotyczna, jakby bez większego planu, bez pomysłu, jakby ktoś rzucał jakieś hasło ( Sydney na DVD ! Milan jako bonus do U218 ! itd. ), a reszta realizowała, bez namysłu, bez zastanowienia.. Tak jest przynajmniej w kwestiach bardziej szczegółowych, typu tracklisty czy bonusy. W tej sytuacji nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie teledysk do Window nie powstał.. Już jakiś czas temu sugerowałem, że Jutosi powinni zejść na chwilę ze sceny i przyjrzeć się temu jak ich biznes jest zarządzany, a następnie być może wymienić połowę staffu..
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
Oczywiście może też być tak, że teledysk w ogóle nie powstanie, co byłoby zagadką godną komisji śledczej - w XXI wieku singiel bez teledysku ????!!! Zwłaszcza, że U2 zawsze uwielbiali robić teledyski ( kilka wersji klipu do jednego utworu to już u nich właściwie norma ).


Na szczęście nie ma potrzeby zwoływania komisji śledzczej. Teledysk został nakręcony 20 listopada w Melbourne.

http://www.lyptonvillage.org/u2/?p=269


JustinHawkins :
[..]
Z drugiej strony - z niezrozumiałych dla mnie powodów ich działalność ( a raczej działalność ich wydawców ) staje się coraz bardziej chaotyczna, jakby bez planu, bez pomysłu, jakby ktoś rzucał jakieś hasło ( Sydney na DVD ! Milan jako bonus do U218 ! itd. ), a reszta realizowała, bez namysłu, bez zastanowienia.. Już jakiś czas temu sugerowałem, że Jutosi powinni zejść na chwilę ze sceny i przyjrzeć się temu jak ich biznes jest zarządzany, a następnie być może wymienić połowę staffu..


Ja nie dostrzegam w ich działalności chaosu, wręcz przeciwnie uważam, że wszystko jest perfekcyjnie marketingowo zaplanowane smile.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Aaa, to sorry, nie wiedziałem.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




U2.com podała oficjalne informacje dotyczące singla.

Singiel do "Window In The Skies" do sprzedaży trafi 1 stycznia 2007r.

Oto tracklista:

CD 1
1. Window In The Skies
2. Tower of Song - U2 and Leonard Cohen - z soundtracka "I'm Your Man"

CD 2
1. Window In The Skies
2. Zoo Station - live from Buenos Aires, March 2006
3. Kite - live from Sydney, 11th November 2006

DVD
1. Window In The Skies
2. The Saints Are Coming video - U2 and Green Day
3. Tower of Song video z filmu I'm Your Man

Potwierdziły się więc wcześniejsze przecieki. Z małym wyjątkiem - dostaniemy wspaniałe "Kite" zagrane w Sydney. Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość, gdyż to cudo warte jest uwiecznienia. smile.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Woj
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3878
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Aż 3 dobre wiadomości w związku z singlem WITS eusa_clap.gif

Atomic_Mario :

CD 1
2. Tower of Song - U2 and Leonard Cohen - z soundtracka "I'm Your Man"
DVD
3. Tower of Song video z filmu I'm Your Man


Nie kupiłbym soundtracku ani filmu DVD z Cohenem tylko dla jednego utworu ze współudziałem U2. Dzięki singlom mogę mieć prościej i taniej wersje oryginalne dokładnie tego, co mnie interesuje i nie muszę kupować tego, co niestety przynudza w dużych dawkach.

Atomic_Mario :

CD 2
3. Kite - live from Sydney, 11th November 2006


"Kite" z 5 lega VT jest tak cudowne... w ogóle mnie nie dziwi, że zdecydowano się wydać to oficjalnie.
Swoją drogą, na singlu "All Because Of You" zostało umieszczone "Miss Sarajevo" z Mediolanu, a teraz mamy koncertowe DVD z tym utworem (fakt, że okrojone, nie jako osobne wydawnictwo itd., ale nie ważne). Wydaje mi się, że ilość rejestrowanych koncertów na 4 i 5 legu zaowocuje w końcu DVD z pełnym koncertem stadionowego Vertigo Tour.

Atomic_Mario :

DVD
2. The Saints Are Coming video - U2 and Green Day


Na DVD "18 Videos" brakowało mi tego teledysku, dobrze że będzie na singlu.
Szkoda, że tak jak w przypadku "Original Of The Species", nie będzie (przynajmniej na razie) możliwości posiadania teledysku "Window In The Skies" na oryginalnym DVD.
  
U2 Window In The Skies
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 12 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010