Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 Window In The Skies Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który z klipów do "Window In The Skies" podoba Ci się bardziej:
wersja I (z innymi artystami)
34%
 34%  [15]
wersja II (retro)
25%
 25%  [11]
oba podobają mi się bardzo
27%
 27%  [12]
nie podoba mi się żaden
11%
 11%  [5]
Wszystkich Głosów : 43

Re: <manana69> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Sobota, 17 Lutego 2007, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




dzięki
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Czwartek, 22 Lutego 2007, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście nie mogę się dopatrzeć wszystkich artystów w klipie.. Podobno jest tam Bjork, która przyjeżdża na Open' era i nawet Arcade Fire, których bardzo chętnie bym zobaczyła na wspomnianym festiwalu smile.gif
  
Re: <marycha> U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 21 Marca 2007, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




wybaczcie ignorancje, ale nie przejrzałam wszystkich postów w tym temacie. chciałabym się dowiedziec (skoro temat to Window In The Skies) co sądzicie na temat samej pisenki, a nie tylko teledysku.

dawno juz nie zaglądałam na to forum, ale kiedy usłyszałam ta piosenkę stwierdziłam, że musze sie z kimś podzielić wrażeniami. - jest OKROPNA!
bez ciekawej melodii, bez czegokolwiek interesujacego w sredku, ot taka mdława pioseneczka na singielek. mozna sie rozpisywac czego jej brakuje, ale tak na prawde wystarczy ocenic sa jednym słowem - nudna.

(aha, i wtórna do tego - to wszystko już było)

dziekuje za uwage.

pozdrawiam.
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Środa, 21 Marca 2007, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Opinie forumowiczów znajdziesz na pierwszych stronach tego tamatu. Zdania są podzielone - jedni są zachwyceni, inni są bardzo krytycznie nastawieni do tego utworu. wink.gif

A ja nie należę ani do krytyków ani entuzjastów tego kawałka. W moim odczuciu napewno jest to kawałek mdły, odkropny i nudny. Nie widzę w tym kawałku nic co możnaby określić nowatorskim brzmieniem. Muzycznie jest to jednak kawałek bardzo solidnej roboty. Z perspektywy dokonań zespołu napewno jest to oryginalny utwór. Ja również wyczuwam "coś" w tym kawałku - jakbym skąś to już znał. Myślę, że o był jednak celowy zabieg zespołu - mi wygląda to troszkę na nawiązanie Beatlesów (wiem że niektórzy z tym się nie zgadzają). Generalnie kawałek pasuje mi na wydawnictwo typu "the best". Raczej bym nie chciał nowego albumu utrzymanego w takim klimacie smile.gif
  
Re: U2 Window In The Skies
PostWysłano: Czwartek, 22 Marca 2007, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
chciałabym się dowiedziec (skoro temat to Window In The Skies) co sądzicie na temat samej pisenki, a nie tylko teledysku.


Ja uważam, że sama piosenka jest bardzo piękna, tylko wykonanie nie jest idealne.
  
U2 Window In The Skies
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 14 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010