Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Proszę o modlitwę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Proszę o modlitwę
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Witam.

Jestem dzieckiem z biednej polskiej rodziny. Mój nr konta to... e. cool.gif E.

Rok temu postanowiłam, że pójdę do zakonu. Powód to m.in. ciuchy. Ponieważ na Armaniego mnie nie stać, wolę chodzić codziennie w tym samym. Studiuję psychologię, ponieważ jest to najnudniejszy kierunek. Przeszłam wiele operacji nogi i nie chce mi się ruszać tyłka z fotela (ale gdy byłam zdrowa wybiegłam srebrny medal w biegu wojewódzkim na tysiąc metrów - oczywiście w V kl. podstawówki), więc ten zawód jest stworzony jakby dla mnie. Ale na psychologa niestety się nie nadaję. Więc kierunek najprawdopodobniejszy ---> zakon (zaraz po ukończeniu studiów).

Ale do rzeczy: tak naprawdę nie jestem dzieckiem z biednej polskiej rodziny. Nie widzę w Polsce dla siebie perspektyw. Z podręcznika autorstwa Mietzela dowiedziałam się, że tak naprawdę pochodzę z Afryki. Moje spostrzeganie i ogólna orientacja w terenie pasują jak ulał do plemienia Zulusów.
Moja prośba więc brzmi: poproście Pana Boga, żeby mnie przeniósł do takiej okrągłej chatki ze stożkiem, w otoczeniu pięknych gór i dzikich zwierząt, żebym nie musiała się ubierać i mogła robić pod siebie. Ja się tam naprawdę odnajduję.

P.S. No i przydałoby się, żebym miała karnację Daffy'ego, bo z tą mąką to wyjdę na... Indiankę. smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Proszę o modlitwę
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Aha, Pan Bóg w niebie da mi skrzypki, prawda? tongue.gif
  
Re: Proszę o modlitwę
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Aha, Pan Bóg w niebie da mi skrzypki, prawda? tongue.gif


dał dał wink.gif
Prowokacja piękna! A i twórcza jednocześnie! wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Proszę o modlitwę
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego sądzisz, że nie nadajesz się na psychologa?
  
Re: <Berger> Proszę o modlitwę
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bo jestem przezroczysta.
  
Re: Proszę o modlitwę
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




ehhh a ja myślałem że tu o coś poważnego chodzi... ;P a widze że tu taka podpucha ;P nieładnie nieładnie ;P ... chyba że pod tą wypowiedzią coś sie kryje ;>......
  
Re: Proszę o modlitwę
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To są te problemy z polem AT.

Pole AT - granica wyznaczająca dokąd dusza jest. Mnie to wszystko wychodzi na zewnątrz bez opanowania. sad.gif

Ofiaruję to cierpienie...

O, Bóg jest nie tylko psychologiem, jest też fizjologiem, a gdy trzeba gwiazdą i wykładowcą leczącym wykładem.
  
Re: Proszę o modlitwę
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Dlaczego sądzisz, że nie nadajesz się na psychologa?


Bo dokucza mi ktoś o bardzo złych intencjach. <woda> <krop> <krop> Masz pozwolenie na czytanie moich postów?

Od Twoich postów jedzie smołą. Może to od słuchania satanistycznych zespołów metalowych? shock.gif

Grzeszących upominać... hm... hm...

Trzeba iść do spowiedzi.
  
Proszę o modlitwę
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010