Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Przyjaźń D/M
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przyjaźń D/M
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio duzo sie zastanawiam nad przyjaźnią damsko/męską... zawsze myślałam że jest to mozliwe (przeciez mam tylu super kumpli) ale oczywiscie z czasem zaczęło się wszystko komplikować kiedys zapytałam swojego kumpla czy jesteśmy przyjaciółmi, a on mi odpowiedział: "Nie!!!" wiec poprosiłam o wyjaśnienia, on odparł : " bo przyjaciel to taka osoba, która nas w żaden sposób nie pociąga seksualnie" wtedy sie zaśmiałam a teraz chyba rozumiem... :/ Czy Wy też sądzicie ze taka przyjażń zawsze sie kończy tak samo? Któres w końcu sie zakocha... albo w łóżku... albo zazdrość partnera...??? Ciekawe.... :))) Na pewno nie można tego tak klasyfikować ale skoro rozmawiamy w kobiecym gronie;) to dobrze wiemy ze przyjażń między dziewczynami jest inna niz miedzy facetami... a co dopiero to pomieszać :) Ehhh... Pozdrawiam!
  
Re: <Blanka:)> Przyjaźń D/M
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




...to dobrze wiemy ze przyjażń między dziewczynami jest inna niz miedzy facetami...
Ciekawe o co chodzi w tym stwierdzeniu...
Ale ponieważ ruch niewielki pewnie sie nie dowiem.
A co do przyjaźni D/M to po prostu nie wiem. Kiedyś myślałem-tak, oczywiście istnieje. Teraz wiem, że nie wiem....
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Znasz dowcip? ... Kobieta wraca późno do domu, mąz pyta: gdzie byłaś? ona:u Jolki byłam... on:Tak? ona: oczywiście mozesz zadzwonic i sprawdzic... on: pewnie ze zadzwonie... Jolka była u Ciebie u moja zona? Jolka: Nie było... okłamuje Cie! Wpadnij jutro wieczorem z winem pogadamy o tym!!! :) sytuacja odwrotna ... Facet wraca poźno pijany z odciskiem szminki na kołniezyku żona pyta: gdzie byłes? on: u Franka ona: zaraz zapytam, Franek był u Ciebie mój mąż??? Franek: Był!!! był!!!? był??? jak to był? Siedzi i karty rozdaje!

W każdym żarcie jest troche prawdy a w tym wiecej niż troche:)
Pozdrawiam!
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Blanka:) :
on odparł : " bo przyjaciel to taka osoba, która nas w żaden sposób nie pociąga seksualnie"


Jeżeli tak definiować przyjaźń, to też musiałbym się bardzo dobrze zastanowić, czy rzeczywiście mam jakiegoś przyjaciela w spódnicy. Zważywszy zwłaszcza, że nie przyjaźnię się z żadnym Szkotem. wink.gif
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




oozz :
...to dobrze wiemy ze przyjażń między dziewczynami jest inna niz miedzy facetami...
Ciekawe o co chodzi w tym stwierdzeniu...
Ale ponieważ ruch niewielki pewnie sie nie dowiem.
A co do przyjaźni D/M to po prostu nie wiem. Kiedyś myślałem-tak, oczywiście istnieje. Teraz wiem, że nie wiem....


Jak to o co chodzi? Przecież my jesteśmy z Wenus, a Wy z Marsa... wink.gif
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




jeśli facet jest gejem to moze i jest możliwa, ale takim zniewieściałym gejem żeby przypadkiem kobieta się w nim nie zakochała biggrin.gif
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




A ja to już czasem wątpie w jakąkolwiek przyjaźń, a już w D/M w szczególności.

sad.gif
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]
Zważywszy zwłaszcza, że nie przyjaźnię się z żadnym Szkotem. wink.gif


Powinieneś się jeszcze zastanowić, czy nie pociągaję Cię szkoci.
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Przyjażń z gejami jest zdecydowanie przereklamowana :) a szkoci mają beznadziejnie owłosione nogi:) a spódniczka zobowiązuje;) Widze ogólne rozczarowanie przyjażniami D/M a ja próbuje z tym walczyc! Może wystarczy odrobina dystansu chyba w kazdym związku jest to potrzebne nawet przyjacielskim! ;)
  
Re: <Doty> Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




w przyjażn trzeba wierzyć... w przeciwnym razie zostaniemy sami a człowiek "zwierze" stadne... :)
  
Re: <Blanka:)> Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego przyjaciel nie może nas pociągać seksualnie ? Tak tylko pytam biggrin.gif Ja np. jestem facetem, ale nie wyobrażam sobie przyjaźni ( rozumianej tak ściśle, jako faktycznie mocna więź ) z facetem.
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Powinieneś się jeszcze zastanowić, czy nie pociągaję Cię szkoci.


Odpada; nie toleruję owłosionych nóg. biggrin.gif
  
Re: <JustinHawkins> Przyjaźń D/M
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




No wiesz.... różnie można rozumiec przyjaźń :)) Ale faktycznie ja się lepiej dogaduje z facetami, chociaż nie w każdej kwestii ;)
  
Re: <Berger> Przyjaźń D/M
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Teraz tyle depilatorów. Dasz radę. A szkoci takie dobre picie produkują. Po pewnej ilości nawet depilator nie odgrywa żadnej roli. biggrin.gif
  
Re: Przyjaźń D/M
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2008, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że nie masz na myśli przyjaźni w subkulturze fanów Depeche Mode (DM). wink.gif
  
Przyjaźń D/M
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010