Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Dyskografia The Beatles na całym świecie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dyskografia The Beatles na całym świecie.
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 07:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pinio65
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3413
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Piszę chronologię zespołu The Beatles i nadal poszukuję brakujących informacji tj listy przebojów oraz dyskografii w innych krajach (oprócz UK i USA). Wersja robocza chronologii dostępna jest na stronie www.thebeatlesart.pl
  
Re: Dyskografia The Beatles na całym świecie.
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




pinio65 :
Piszę chronologię zespołu The Beatles i nadal poszukuję brakujących informacji tj listy przebojów oraz dyskografii w innych krajach (oprócz UK i USA). Wersja robocza chronologii dostępna jest na stronie www.thebeatlesart.pl


U mnie ta strona nie działa.
  
Re: Dyskografia The Beatles na całym świecie.
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




U mnie też nie.
  
Re: <pinio65> Dyskografia The Beatles na całym świecie.
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iwonkalublin3
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Pewnie już za późno na taką informację, ale może przyda się innym fanom grupy The Beatles i samego Lennona. W dodatku w zapowiedzi wyczytałam, że w tle piękna muzyka z płyty Imagine
http://planete.pl/?prog&19167
  
Dyskografia The Beatles na całym świecie.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010