Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Multicam z Chorzowa w mediach Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




prosze o to piekny kawałek panoramy z 06.01.2007 odnosnie U2 w panoramie wielkie dzieki dla Zbycha z pomysł , Bartka za montaz McGregora za dzwiek i Freda za solidaryty nio to doczekalismy sie premiery w TVP kto niewidział niecgh sciąga kto widział niech ssa na pamiątke :)


oto link

http://s000.wyslijto.pl/?file_id=36594668946377626438



pozdrawiam :) eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif te brawa to dla Bartka za dvd Zbycha za flage Mcgregora za dzwiek Adze za dostarczenie bono i Fredowi za Solidaryty

najwspanialsi fani U2
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Sławek!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Mam jakieś problemy ze ściągnięciem, ale to chyba wynika z liczy ściągających.

Świeto fanów U2 trwa! Jakież to wspaniałe uczucie być częścią takiej społeczności, społeczności która dokonała wielkiej rzeczy!

Dziękuję wszystkim za te chwile dumy i wzruszenia. Dziękuję Bartkowi, Zbychowi, Agnieszce, Mac. Gregorowi. Dziękuję wszystkim którzy byli w Chorzowie - bez Was przede wszystkim nie byłoby dzisiejszego dnia. Dziękuję również jednak wszystkim tym, którzy z przyczyn od siebie niezależnych nie byli na koncercie - wiem że wielu z Was również przyczyniło się do powstania tego projektu.

Piękny dzień, rozpoczyna się piękna noc! Wielka jutowa impreza trwa! Wznoszę kolejną butelkę piwa - Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ja oczywiście piwa za to nie piję ;pp
ale jestem z Wami sercem i duchem!
to naprawdę wspaniałe.
Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli flagę i pomagali Bartkowi.
Dziękuję Zbychowi za pomysł i za flagi!
Dzięki Bartek! Za wszystko!
Dzięki Agnieszko!
jesteście naprawdę niesamowici
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja piję szampana za ogólny sukces. Gratulacje!
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
neo_as
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5293
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe, czy umieszczą newsa na swojej stronie.
  
Re: <slawasu2> U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
depe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2128
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Wrzuciłem 2 wersje:
MPEG (res. 720x544, audio 128 kbps) format .avi 26 MB
http://homepage.mac.com/WebObjects/FileSharing.woa/wa/default?user=dar ekpro1&templatefn=FileSharing11.html&xmlfn=TKDocument.11.xml&a mp;sitefn=RootSite.xml&aff=consumer&cty=US&lang=en

Już się wrzuca wersja dla purystów - FullQuality-DVD w postaci 'obrazu dysku' .img (VIDEO_TS) (res 720x576) 213 MB
Będzie w tym samym miejscu (link powyżej)
Gdyby link nie działał, to wejść na główną:
http://web.mac.com/darekpro1/
i kliknąć:
'My iDisk Public Folder'

depe//darek
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




TRASA KONCERTOWA Z POLSKI WG.BONO BYŁA NAJLEPSZA.
ŁZY RADOŚCI.


DZIEKUJEMY
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




neo_as :
Ciekawe, czy umieszczą newsa na swojej stronie.


kto? TVP czy U2?
z U2 to nie sądzę ;pp może gdzies Bono wspomni o tym spotkaniu i Multicamie ale samego materialu przeciez nie widzieli ;)
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Stycznia 2007, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




smutno:/ nie udało mi sie tego ściągnąć nie wiem o co chodzi ?? może ktoś da to jeszcze raz;> ..... domyślam się że chodzi o pokazanie czegoś o U2 w pnoramie ale hmmm o co chodzi bo jak na mowe o koncercie to chyba troche za poźno no nie ;> chyba ze chodzi o wspaniałe dvd :D;>
  
Re: U2 Chorzów w Panoramie TVP2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Stycznia 2007, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
TRASA KONCERTOWA Z POLSKI WG.BONO BYŁA NAJLEPSZA.
ŁZY RADOŚCI.


DZIEKUJEMY


To my mieliśmy całą trasę? shock.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Wtorek, 09 Stycznia 2007, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Przypominam wszystkim, że już dzisiaj między 18 a 19, Bartek i Zbych będą gośmi "lajfczatu". Tak więc w dniu dzisiejszym obecność na stronie http://www.lajfczat.pl/ jest obowiązkowa smile.gif

A oto jak są Nasi zapowiadani:

Cytat:
Do czego zdolni są polscy fani U2...? Godzinna gratka dla wszystkich maniaków irlandzkiej kapeli. Gośmi lajfCzatu będą twórcy multicamu z koncertu Chorzowskiego! Zobacz ludzi z PASJĄ...


Cytat:
Nie możliwe a jednak... Polscy fani nagrali płytę dla U2!
Z cyklu lajfCzatowe pasje prezentujemy U2-maniaków. Dwóch ludzi, których miłość do zespołu zainspirowała do stworzenia rzeczy niezwykłych i niepowtarzalnych... Kto stoi za pomysłem zamiany Stadionu Śląskiego w olbrzymią biało- czerwoną flagę? Kto jest twórcą multicamu z kocertu? Tylko u nas! Bartek Bugajski i Zbyszek Zalewski &#8211; dwóch ludzi, którzy spotkali się dzięki U2!
5 lipca 2005 roku Chorzów. Data magiczna dla prawie 80 tysięcy ludzi- fanów czterech Irlandczyków, tworzących U2. Koncert był magiczny... jedyny w swoim rodzaju, m.in. za sprawą akcji zrobienia ze Stadionu Chorzowskiego ogromnej biało- czerwonej flagi. Był to prezent od fanów dla zespołu... Większości ludziom zgromadzonym na stadionie, pozostały tylko wspomnienia po muzycznym wydarzeniu. Aż do zeszłego roku... Przez osiem miesięcy zapalony fan zespołu zbierał, ciął i montował fragmenty koncertu przesyłane przez ludzi.Całość wyszła imponująco- Udało się oddworzyć wszystkie piosenki Prezent od polskich fanów 24 grudnia 2006 roku dostał Bono. Nie możliwe- a jednak!
Poznajcie dwóch niesamowitych zapaleńców - wtorek 09.01.2007, godzina 18"



Inne miedialne wieści:

We wczorajszym wydaniu krakoweskiej Gazety Wyborczej pojawił się artykuł o Bartku i Multicamie:

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,3834906.html

Jest również szansa, że Bartek wraz z Agnieszką pojawią się w niedzielnym wydaniu programu "Dzień dobry TVN".

Aż strach pomyśleć, że to może być dopiero początek wink.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jak donosi Bartek niedługu powinno być dostępne nagranie z lajfczatu, obejmujące zarówno nagranie video z naszymi bohaterami, jak i zapis chatu z naszym udziałem wink.gif

W ramach uzupełnień - przedwczorajszy artykuł z toruńskiego dodatku do Gazety Wyborczej:

http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,3839290.html
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Brawo ! eusa_clap.gif

O tym, ze Bono dostal plytke z koncertem dowiedzialam sie przypadkiem od Asi.
Mowe mi odebralo wink.gif , a po chwili - niekontrolowany wybuch smiechu (oczywiscie ze szczescia biggrin.gif )

Jeszcze raz brawo dla Ciebie Bartek, dla Grzeska, Zbycha i wszystkim zaangazowanym w ten projekt biggrin.gif wink.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Piątek, 12 Stycznia 2007, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ghostgirl
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4965
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif łezka w oku się kręci... :)
Oby tak dalej!!

P.S Mac.gregor jak po wizycie TVN u Ciebie??? cool.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Niedziela, 14 Stycznia 2007, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




UWAGA!!!!

W archiwum lajfczatu można oglądać już video-zapis spotkania z Bartkiem i Zbychem. biggrin.gif biggrin.gif

Zapraszam tutaj:
http://www.lajfczat.pl/documents/show/92

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Stycznia 2007, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Czy Bartek będzie jeszcze gdzieś w TV? Czytałem jak ktoś mówił "Dzień Dobry TVN", było jakies zaproszenie dla Bartka i Agnieszki z TVP (mieli nagrywać w środę 10 stycznia)

I coś się z tym robi?
  
Re: <Pablos> Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Stycznia 2007, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




Prawdopodobnie za 2 tygodnie w Dzień Dobry TVN. U mnie i u Zbycha już byli, a Bartek z Agą mają być na żywo. :)

... jeszcze nic pewnego, ale bardzo możliwe.

cool.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Stycznia 2007, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Mac.Gregor :
Prawdopodobnie za 2 tygodnie w Dzień Dobry TVN. U mnie i u Zbycha już byli, a Bartek z Agą mają być na żywo. :)

... jeszcze nic pewnego, ale bardzo możliwe.

cool.gif



juz skladam najszczersze gratulacje !!!!
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Wtorek, 16 Stycznia 2007, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem nagranie z lajfczata biggrin.gif Bartek i Zbych zrobili piękną promocję U2 i fanów zespołu. Aż miło się słuchało i patrzyło na ich pełne pasji wypowiedzi. A te Vertigo i 40 na końcu... biggrin.gif Podobał mi się również epizod z Bomblem - kilkarotne zwracanie się przez Panią Prowadzącą (swoją drogą trochę mało skoncentrowaną) do naszego Bombla z prośbą o cierpliwość oraz interwencja chłopków dotycząca płci Bombla wink.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Wtorek, 16 Stycznia 2007, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
Dzisiaj po raz kolejny obejrzałem nagranie z lajfczata biggrin.gif Bartek i Zbych zrobili piękną promocję U2 i fanów zespołu. Aż miło się słuchało i patrzyło na ich pełne pasji wypowiedzi. A te Vertigo i 40 na końcu... biggrin.gif Podobał mi się również epizod z Bomblem - kilkarotne zwracanie się przez Panią Prowadzącą (swoją drogą trochę mało skoncentrowaną) do naszego Bombla z prośbą o cierpliwość oraz interwencja chłopków dotycząca płci Bombla wink.gif


heh ja jeszcze niestey nie miałam czasu obejrzeć całości<tak> ale mam nadzieję ze dzis wieczorem będę mogła się zrelaksować i obejrzec lajfczata od początku..

Pani prowadząca była fantastyczna:PP i nie wiem czemu się na mnie zdenerwowała wink.gif
  
Multicam z Chorzowa w mediach
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010