Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Multicam z Chorzowa w mediach Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Wtorek, 16 Stycznia 2007, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ja właśnie oglądam. zakręcona pani ;pp
najlepszy moment, gdy zaczęła coś mówić o maturze Manany a Bartek mruczał coś pod nosem "Nie, niech pani coś o tym nie wspomina..."
lol.gif

Prowadząca: Bombel napisz to pytanie, bo fajnie to napisałeś
Zbych: Bombel to ona...
Prowadząca: o... o, acha

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif no po prostu genialne ;pp
moja siostra ogladala to wtedy na zywo i rozmawiala ze mna na telefon i baaaardzo sie z tego smiala ;pp

I tyle razy prowadząca chłopakom przerywała ;pp rotfl ;D

I z rozmów (po cichu)*
Prowadząca: Kolejne pytanie, jak naprawdę nazywa się Bono
Zbych (szeptem): Bartek Bugajski

*zaznaczam, że nie wiem, czy dobrze to usłyszałam ;pp lol.gif

Zaginione przesyłki, wszak Poczty Polskiej to nie interesuje ;pp

Manana szukający MacPhisto w Propagandzie ;pp

"Bono jako The Fly - uosobienie mojego boga" ;pp

Zbych cialby dostac koszulke z muskulami, jaka mial Bono podczas Pop martu ;D dajemy, dajemy!

"Ja bym nigdy nie wierzyl w to co mowi Bono!!!"

Fajnie to znow obejrzec, tymbardziej, ze bardzo mi mulilo we wtorek ;/

Hej, Zbych ma kostke The Egde'a! ach, kolo mnie nie przechodzil, a Adam nie rzucal kostkami. Fajnie by bylo takim czyms grac... Moze kiedys *_*

Bardzo mi sie podoba postawa chłopaków, gdy mówili o Ewie i całej sprawie z Miracle Drug. "To też wina Bono nie powinien brać do tego DZIEWCZYNY" lol.gif

naprawde swietne![/quote]
  
Re: <evay> Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Wtorek, 16 Stycznia 2007, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Pani prowadząca w moich oczach, zachowywała się jak przysłowiowa blondynka. biggrin.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 17 Stycznia 2007, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zooropa1987
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2702
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Obejrzałam lajfczat. Rzeczywiście kilka momentów zabawnych :) Pani prowadząca jakby lekko nadpobudliwa. Pasja i zaangażowanie chłopaków są strasznie ujmujące i godne podziwu... Bardzo miło się poczułam, kiedy usłyszałam co nieco na swój temat, dzięki.

Pozdrawiam
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 17 Stycznia 2007, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Ta prowadząca była strasznie podniecona (nie dziwie się takich pomysłodawców mieć w studio) i zachowywała się jakby pierwszy raz prowadziła coś takiego. Najbardziej podoba mi się "Bombel... ale to ona" lol.gif
  
Re: <Łukasz_1989> Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 17 Stycznia 2007, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vito
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4269
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Witam czy mógłby ktoś wrzucić tą relację z lajfczata,nie mogę jej tam obejrzeć słaby net z góry dzięki
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 17 Stycznia 2007, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ze strony raczej nie można pobrać tego nagrania (przynajmniej ja tego nie potrafię). Bartek wspominał, że być może za jakiś czas uzyska to nagranie od redakcji razem z zapisem chata. smile.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 17 Stycznia 2007, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




piekne nagranie !!!
podziwiam im i zazdroszcze - ocowanie z taka "inteligencja" to wielka sprawa - jednak wyszli z tego na tarczy !!!!

BOMBEL TO ONO .... czyli BOMBLONO

brzmi prawie jak Bono
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2007, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




vito :
Witam czy mógłby ktoś wrzucić tą relację z lajfczata,nie mogę jej tam obejrzeć słaby net z góry dzięki


Obawaim się, że to może nie być słaby net tylko problemy z serwerami lajfczata - ja mimo dobrego łącza też nie mogę tego obejrzeć i po pewnym czasie się zawiesza i przysłowiowa kaplica sad.gif

Tak więc jak ktoś ma możliwość wrzucenia tego nagrania na jakiś serwer w sieci i zamieszczenia linka to dołączam się do prośby.
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 18 Stycznia 2007, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




pigol :
piekne nagranie !!!
podziwiam im i zazdroszcze - ocowanie z taka "inteligencja" to wielka sprawa - jednak wyszli z tego na tarczy !!!!

BOMBEL TO ONO .... czyli BOMBLONO

brzmi prawie jak Bono


Hahahahaha rozwaliło mnie to pigolu :D lol.gif lol.gif lol.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

pigol :
piekne nagranie !!!
podziwiam im i zazdroszcze - ocowanie z taka "inteligencja" to wielka sprawa - jednak wyszli z tego na tarczy !!!!



Dzięki za miłe słowa :)
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Piątek, 19 Stycznia 2007, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Moglibyście dać na forum znać kiedy dokladnie bedzie wywiad w TVN?
Oczywiscie jak juz bedzie wiadomo...

Nie chcialabym zaspac wink.gif lol.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




A oto wywiad jaki pojawił się we wczorajszym, małpolskim Dzienniku Polskim:




cool.gif wink.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Po raz kolejny gratuluję Bartek zaistnienia w mediach. Moim zdaniem w tym wywiadzie wypadłeś świetnie, wręcz profesjonalnie. Takie rzeczy robia piękną reklamę całemu środowisku jutowemu w Polsce eusa_clap.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Sobota, 31 Marca 2007, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Uprzejmie donoszę, że w nowym, kwietniowym wydaniu miesięcznika COGITO ukazał się bardzo ciekawy artykuł o Mistrzu Bartku Bugajskim. biggrin.gif Polecam gorąco - po jego przeczytaniu dzisiejszy dzień zrobił się jeszcze bardziej słoneczny. Artykuł zajmuje całą stronę. Oby ten numer Cogito nie trafił do nauczycieli Bartka - autor artykułu informuje bowiem, że Bartkowi zdarzało się opuszczać zajęcia lekcyjne w celu opracowywania DVD z Chorzowa. wink.gif Bardzo ciekawie prezentuje się Bartek na zamieszczonym zdjęciu, szczególnie że zrobione zostało na tle efektownej, jutowej ściany w jego pokoju biggrin.gif

Jeśli ktoś posiada skaner to niech szybko wrzuca ten artykuł, aby każdy mógł nacieszyć oczy wink.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Kwietnia 2007, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




rowniez apeluje do kogos kto ma skaner i mozliwosc !!!
wrzuccie to na forum !
dolacze do kolekcji artykulow Bartku i jego dziele - zebralo sie juz tego troche !!!

pozdrawiam
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Kwietnia 2007, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Pozwoliłem sobie skorzystać z linka zamieszczonego przez Bartka na forum U2-site. Napewno się nie będzie na mnie gniewać biggrin.gif

  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Środa, 04 Kwietnia 2007, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




no no eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif gratuluje eusa_clap.gif
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 05 Kwietnia 2007, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Wielkie gratulajce ponownie !
nie wiem juz ktory raz !!!!!

i mam swoja malenka satysfakcje -
w tle (pod biletem) widac moj nigdy nie zaakceptowany projekt okladki do "bartkowego "dziela !

i no zaistnialem w mediach !!! wink.gif
ale najwieksze brawa eusa_clap.gif eusa_clap.gif
dla Bartka !



pozdrawiam
  
Re: Multicam z Chorzowa w mediach
PostWysłano: Czwartek, 05 Kwietnia 2007, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Czyli Bartek jest juz dobrze znany wcalej Polsce wink.gif


P.S. Bartek - jaka zadziorna mina ;)
Pozdrowienia!
  
Multicam z Chorzowa w mediach
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010