Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> MUZYCY - Wymiana doświadczeń i wiedzy między muzykami
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MUZYCY - Wymiana doświadczeń i wiedzy między muzykami
PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2007, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




Witam. Forum z Muzyką a nie ma tutaj nic w stylu jak wymienić się informacjami o sztukach grania, wiedzy teoretycznej itp... A chyba by się przydało :]

Ja np bardzo bym sie cieszył z tego faktu... mianowicie chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tym jak grać rock and rolla !! Wiem że leci to jak blusowe zagryfki czyli opierające sie na Tonice Subdominancie i Dominancie tylko w szybszym tempie, ale w sumie ile razy czego z Triady harmonicznej ma cały owy przebieg?? Jedyne co mogę innym o tmy powiedzieć to to że wystarczy grać dźwięki "e gis h cis d cis h gis" przenieść je o kwarte i kwinte wyżej czyli na Subdominante i dominante (mówie o tonacji E-dur), dobrym mmotywem jest też "h cis d cis h a gis fis e" Wie ktoś jeszcze coś ciekawego ?? pzdr
  
MUZYCY - Wymiana doświadczeń i wiedzy między muzykami
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010