Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maleńczuk & Waglewski Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 03 Lipca 2007, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Środa, 04 Lipca 2007, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Sylwia :
NIENAWIDZĘ jak ktoś nie zna podstawowych zasad ortografii.


To naprawdę drobny błąd . My itak się nie damy , co Kindża ?!
  
Re: <Ula.B> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Środa, 04 Lipca 2007, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




cool.gif znasz moje zdanie na ten temat smile.gif. I choćby mnie miały ognie piekielne pochłonąć nie zmienię go. A na forum, dopóki mi się to nie znudzi, dopóty będę pisać. Łojdiridi u ha cool.gif
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Piątek, 06 Lipca 2007, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




MM&WW w Gorzowie Wielkopolskim 01.07.2007r. ==> fotorelacja
  
Re: <Kindża> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Sobota, 07 Lipca 2007, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Fajne fotki , mam nadzieję , że kiedyś i ja obejrzę ten świetny duet na żywo.
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Galeria "Biustu"
  
Re: <Kindża> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2007, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Ogromnie sympatycznie wypadli obaj Panowie na tych zdjęciach i w ogóle w tym teledysku.
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Czwartek, 12 Lipca 2007, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Gdańsk, Festiwal Gwiazd, 7 lipca 2007
  
Re: <Kindża> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Będzie bal na Gnojnej

cool.gif

eh... balu nie będzie, jak donoszą złe języki, z powodu zdrowotnej niedyspozycji jednego z kolegów...

no to może na pociechę:
Maleńczuk i Waglewski Koncert w Trójce 2007.06.28
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2007, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




a teraz Jarocin 2007 r.

koncert można zaliczyć do udanych smile.gif. Widownia dosyć kameralna, ale bardzo dobrze się bawiła (od ok 2 do 3 rano). Na zakończenie bis=> powtórne wykonanie "Biustu" smile.gif.

a teraz foty
p.s. z tych zdjęć jestem dumna, bo mi wyszły super cool.gif. Chyba najlepsza z moich wszystkich fotorelacji biggrin.gif.






..."Komu dzwonią" cool.gif



Tu mi ktoś z głową wszedł w kadr... ale prawie nie widać wink.gif
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Lipca 2007, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rofe
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6883
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wie ktoś moze kiedy i gdzie będzie najbliższy koncert MM i WW w Krakowie??
damn! właśnie jeden nie dawno przegapilem..;/
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lipca 2007, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




niech żyje wojna w Jarocinie
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lipca 2007, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




smile.gif wspomnienia wracają smile.gif.
Pamiętam wzrok zaskoczonych ludzi (na "Kolegach" pozostali ci tzw "normalni". Punki, itp sobie poszli) jak odtańczyłam jednoosobowe pogo gdzieś tam na końcu tłumu. Wystarczy mieć nastroszone włosy, glany, czarne ubranie umorusane błotem, chustkę czerwoną zaciągniętą na twarz i odtańczyć pogo do kilku kawałków "Kolegów" (jak to MM określił "muzyki dla ludzi") i od razu ludzie na ciebie dziwnie się patrzą... eusa_eh.gif.

Biednemu puzoniście też się dostało. Gdy wszedł na scenę w kurtce (bo było zimno, nie dziwie się mu) to pewien kolo prawie przez cały koncert męczył hasłem: "Puzonista... ściąg tą kurtkę" biggrin.gif.
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lipca 2007, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Can't Judge Book - Jarocin Festival 2007
http://pl.youtube.com/watch?v=t-UuVax3p2U
  
Re: <Kindża> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Środa, 25 Lipca 2007, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Jesteś naprawdę dziewczyną z fantazją , tańczyć pogo do kawałków "Kolegów" i to jednoosobowo , to coś fajnego . Dobrze , że jesteś sobą , nie wstydzisz się pokazywać swojej radości , entuzjazmu , to coraz rzadsza cecha . Tylko dlaczego ubranie umorusane błotem ?!
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Środa, 25 Lipca 2007, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Ula.B :
Jesteś naprawdę dziewczyną z fantazją , tańczyć pogo do kawałków "Kolegów" i to jednoosobowo , to coś fajnego . Dobrze , że jesteś sobą , nie wstydzisz się pokazywać swojej radości , entuzjazmu , to coraz rzadsza cecha . Tylko dlaczego ubranie umorusane błotem ?!


Ula, a tak z ciekawości czystej, to skąd jesteś?
  
Re: <Ula.B> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lipca 2007, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




hmmm... jednoosobowe pogo wbrew co sobie myślisz nie jest fajne,bo nie oddaje charakteru pogo eusa_wall.gif (czyli trza się o kogoś poobijać) ale co zrobić gdy nogi rwą do tańca a nikt nie chce się przyłączyć.
A błoto stąd, że jak pada to się robi błoto... eusa_eh.gif a jak się tańczy z innymi (wkońcu koncerty zaczynały się od 17) w błocie to nie trudno oto by się wybrudzić...

radość,entuzjazm,... hmmm... raczej należę do osób, po których trudno odgadnąć do czują. Kamienna twarz eusa_eh.gif. No chyba, że jestem wkurzona lol.gif. Wtedy bez kija nie podchodzić. A z ludźmi raczej dzielę się moim sarkazmem niż radością... Cóż... życie lol.gif.

P.S. kolejne foty z Jarocina ----> "Koledzy"
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lipca 2007, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Na te ankiety trafiłam na stronie festiwalu w Jarocinie
http://free4web.pl/PollResults?45010
http://free4web.pl/PollResults?45011

szkoda, że jest mało szczegółowa bo można by ciekawe wnioski wysunąć a tak to w sumie nie jest do końca jasne czy"Koledzy" byli pożądani czy nie...
  
Re: <Kindża> Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lipca 2007, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Jednoosobowe pogo- czy to w takim razie wogóle było pogo ?!
A co do błota ; wywnioskowałam , że to tylko Ty byłaś umorusana błotem i dlatego ludzie na Ciebie dziwnie spoglądali . Po obejrzeniu fotek absolutnie wszystko rozumiem.
  
Re: Maleńczuk & Waglewski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lipca 2007, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
[..]



Ula, a tak z ciekawości czystej, to skąd jesteś?

A jakie to ma znaczenie Drogi Luckku - z Polski !
  
Maleńczuk & Waglewski
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010