Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> UWAGA! Konkurs
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 08:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Dla rozładowania powagi sytuacji ogłaszam pierwszy na tym forum konkurs czytelniczy.
Pytanie brzmi:
Dlaczego mężczyźni nie powinni palić i powinni pić dużo soku ananasowego?

W odpowiedzi proszę podać krótki cytat, tytuł książki i jej autora.

Nagroda gwarantowana, ale nie mogą powiedzieć jaka, bo mnie znowu Wujaszek zgromi biggrin.gif
  
Re: <Pozioma> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 08:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli to musi byc jakis cytat, to ja odpadam, ale znam prawidlowa odpowiedz biggrin.gif (choc moze ja mysle bardziej jako zboczuch, wiec odpowiedz moze byc inna wink.gif)
  
Re: <EDDY> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 08:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Odpowiedz jest pewnie taka jak myslisz, i nawet wiem skad ja znasz wink.gif, ale warunki konkursu sa sztywne.
  
Re: <Pozioma> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cytat z pamięci: ,,Gdybyś nie palił i pił dużo soku ananasowego, miałaby słodki smak" ;)
Książka to oczywiście Samotność w sieci. Autor - Janusz Leon Wiśniewski.
Chyba nie sądzisz, że jakiś internauta mógłby tego nie znać :P
  
Re: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




oczywiscie! ja te ksiazke czytalem jeszcze przed pojawieniem sie w sklepach, bo autor wyklada czasem na PAP 5 min drogi ode mnie, a ksiazke mialem od matki mojej bylem dziewczyny, ktora go zna, bo tez tam wyklada lol.gif
  
Re: UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Cytat z pamięci: ,,Gdybyś nie palił i pił dużo soku ananasowego, miałaby słodki smak" ;)
Książka to oczywiście Samotność w sieci. Autor - Janusz Leon Wiśniewski.
Chyba nie sądzisz, że jakiś internauta mógłby tego nie znać :P


Cytat brzmi dosłownie: "Gdybyś pił sok ananasowy i nie palił tyle, byłaby słodkawa". Zainteresowanych odsyłam do książki, tam się wyjaśni o czym mówimy biggrin.gif

BRAWO! BRAWO! WYGRAŁ PAN TERMOS Z KAWĄ!
Konkurs uważam za zamknięty, w sprawie nagrody skontaktuję się niebawem na priva wink.gif.

Na zakończenie jeszcze jeden mały i jakże słuszny cytat z powyższej książki:
Małżeństwa nie powinny być zawierane w tym stanie chorobowym jakim jest zakochanie. To powinno być prawnie zakazane. Jeśli nie przez cały rok, to przynajmniej od marca do maja, kiedy ten stan staje się z powodu zakłócenia mechanizmu wydzielania hormonów powszechny i objawy szczególnie nasilone. Powinno się iść najpierw na odwyk, porządnie się odtruć i potem dopiero powrócić do myśli o małżeństwie..... Gdyby zakochanie trwało zbyt długo, ludzie umieraliby z wyczerpania, arytmii lub tachykardii serca, głodu albo syndromu odstawienia snu. Ci, co by nie umarli, w najlepszym wypadku skończyliby w szpitalu wariatów"
  
Re: <EDDY> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A co to jest PAP? Polska Agencja Prasowa? Autor mieszka wszak w Bundesrepublice!
Pozioma, ja chcę do domu wariatów! ;)
  
OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Pomorska Akademia Pedagogiczna, wiem, ze wykladal tutaj w zeszlym roku, a jak jest teraz, to nie wiem ;D
  
Re: UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Pozioma, ja chcę do domu wariatów! ;)


Nie przejmuj się, ja czasami też mam wrażenie, że tam jest lepiej niż na wolności biggrin.gif
  
Re: <EDDY> OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pomorska? Domyślam się więc, że jej siedziba mieści się w Wołogoszczy... ;)
  
OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




on tu dojezdzal, skoncz juz ciagnac ten OT :P
  
Re: <EDDY> OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Już skończyłem ;)
  
Re: OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Już skończyłem ;)

Mimo wszystko; Panowie Berger i EDDY:
ŻÓŁTA KARTKA !
  
Re: OT: <Berger> UWAGA! Konkurs
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Berger :
Już skończyłem ;)

Mimo wszystko; Panowie Berger i EDDY:
ŻÓŁTA KARTKA !


Ale z Ciebie belfer biggrin.gif
Powinienem skasować, żeby nie było, że kogoś wyróżniam / Wujek Zed
  
UWAGA! Konkurs
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010